برای بایدن VP, سیاه دموکرات ها در حال پاره بین هریس و وارن

واشنگتن — جو بایدن تحت فشار است برای انتخاب یک زن به عنوان معاون ریاست جمهوری در حال اجرا همسر. اما نظرسنجی ها نشان می دهد محبوب ترین در چشم انداز میان سیاه و سفید دموکرات های سفید است.

سناتور. کامالا هریس D-کالیفرنیا و الیزابت وارن سناتور. D-Mass., به طور گسترده ای دیده می شود دموکراتیک مقامات و فعالان نزدیک به این روند به عنوان نفرات دوم هر چند نامزدهای دیگر باقی می ماند در مخلوط و یک بایدن دستیار گفت: ان بی سی نیوز که “فرآیند پویا و مستمر و هیچ تصمیم نهایی ساخته شده است.”

دو سناتور سابق بایدن ریاست جمهوری رقبای پیشرفته رسیده اند بررسی مرحله است که نشان می دهد آنها توانمند رقیب با توجه به چند نفر آشنا با فرآیند. هر دو زنان برگزار می شود جمع آوری اعانه با بایدن در این ماه با وارن رویداد بالا بردن $6 میلیون و هریس رویداد $3.5 میلیون.

در رادیو فردا نظرسنجی ماه گذشته وارن در صدر لیست از چشم انداز است که دموکرات ها می خواستم بایدن به در نظر گرفتن, به دنبال هریس. وارن حتی رهبری در میان سیاه و سفید دموکرات — 72 درصد گفت: او باید در نظر گرفته شود با 60 درصد گفت: این همان هریس.

رقابت ضرورت در حال حاضر یک چالش برای بایدن ایجاد حفره چشم انداز تاریخ ساخت با اولین زن به عنوان معاون رئیس جمهور و غالب شواهد که رای دهندگان ممکن است ترجیح می دهند وارن. این موضوع به دست آورده اوج موشکافی علت هر دو به بایدن سن و ارتفاع از روابط به عنوان یک موضوع میان واکنش به جورج فلوید مرگ است.

“من نمی پشتیبانی سفید بلیط” گفت: Aimee آلیسون رئیس جمهور از او مردم مترقی گروه است که با این نسخهها کار برای ترویج زنان از رنگ در سیاست است. “که فوق العاده ای بود اشتباه در 2016. ما یک حزب است که نیمی از مردم رنگ و یک چهارم ، بلیط نیاز به منعکس کننده که.”

آلیسون گفت: هریس می تواند یکی از چندین “نامزد عالی” برای معاون رئیس جمهور با استناد به سابق کالیفرنیا دادستان کل صریح فشار برای عدالت نژادی در هفته های اخیر به سنا بحث پلیس اصلاحات.

‘یک چهره سیاه و سفید در بالا محل’ کافی نیست ؟

باز Giger, a 29 ساله معلم زن و زندگی ماده فعال در ساوث بند ایندیانا مخالفت کرد. در حالی که او را درک نیاز به متنوع بلیط او می خواهد بایدن به انتخاب وارن.

“توصیفی نمایندگی کافی نیست. آن را به اندازه کافی فقط به یک چهره سیاه و سفید در بالا محل” Giger گفت: از طریق تلفن. “ما نیاز به کسی که به واقع قهرمان ما موقعیت خود را در یک راه واقعی و او بهترین است.”

Giger استدلال کرد که وارن سیاست های ضبط مانند تهیه و مصرف کننده حمایت مالی اداره و تهاجمی نظارت وال استریت نشان می دهد که او را “آماده در یک روز” و شبیه به آنچه در جامعه سیاه و سفید نیاز دارد.

در یک صبح مشورت نظرسنجی ماه گذشته 24 درصد از رای دهندگان گفت: وارن انتخاب خواهد آنها را بیشتر به احتمال زیاد به رای بایدن در حالی که 19 درصد گفت: همان یک هریس انتخاب کنید.

یک Civiqs-داده ها برای پیشرفت نظرسنجی این ماه نشان داد که استیسی آبرامز سابق گرجستان قانونگذار و فرمانداری نامزد است اولویت بالا از دموکرات ها. (آبرامز گفت: دو هفته پیش او تا به حال شنیده ام از بایدن تیم.) بعد وارن شش امتیاز جلوتر از هریس.

یک اقتصاددان نظرسنجی این ماه نشان داد که هریس led وارن با دو امتیاز در میان سیاه و سفید دموکرات خواسته خود را برای معاونت ریاست جمهوری اولویت در داخل حاشیه خطا.

زنان دیگر رنگ دریافت کرده اند که با توجه به پتانسیل تراکم شامل مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام; Rep. وال Demings D-Fla.; تشکر. کارن باس, D-کالیفرنیا.; آتلانتا شهردار Keisha لنس کف و سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس.

باس, رئیس کنگره سیاه حزبی که نقش برجسته ای در خانه-تصویب پلیس تعمیرات اساسی لایحه این هفته گفت که او “نمی خواهید برای رفتن وجود دارد” وقتی پرسید که آیا او در حال بررسی توسط بایدن مبارزات انتخاباتی.

این بایدن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است به می گویند که در حال بررسی برای موقعیت. دستیاران به وارن و هریس نمی خواهد و نظر این مقاله است.

بایدن معاون رئيس جمهور سابق خود گفت: اهدا کنندگان در اواخر ماه مارس تیم خود را به حال شده است در مصاحبه با نامزدها و او امیدوار به اعلام خود انتخاب Aug. 1 با توجه به یک گزارش.

نسل کنتراست در مقابل اقتصادی اعتبار

“من ساخته شده است که قضاوت از آنجا که ما به تازگی آغاز شده در حال حاضر شیرجه عمیق در انجام چک های پس زمینه. آنها را به شش تا هشت هفته انجام می شود. وجود دارد تعدادی از زنان آمریکایی آفریقایی تبار است که در نظر گرفته شده و همچنین اسپانیایی و همچنین قفقازی” بایدن گفت WGAL News 8 در طول پنج شنبه, بازدید, Lancaster, Pennsylvania.

یکی از برجسته بایدن متحد پیش بینی کرد او می خواهم انتخاب یک زن با او رابطه و مواجهه در سال 2020 بحث مرحله که آن محدود به هریس وارن و بهداشت ، ctq D-Minn. Klobuchar متمایل توجه در هفته گذشته در میان موشکافی رکورد او را به عنوان یک سابق شهرستان Hennepin دادستان که نظارت پلیس برانگیز شیوه های.

Klobuchar نیز در زمان بسیاری از آنچه به عنوان تفسیر فراق شات در وارن تماس در بایدن به “قرار دادن یک زن از رنگ که بلیط.”

هریس است که در جامائیکا و میراث فرهنگی را در تاریخ به عنوان اولین زن سیاه, خروس سیاه آمریکایی و آسیایی و آمریکایی به معاون رئیس جمهور. او یکی دیگر از مزیت بیش از یک رقیب بالا: او را 55 در حالی که وارن است 71. بایدن که خواهد بود 78 و قدیمی ترین رئیس جمهور تا کنون به ارائه خود را به عنوان یک انتقالی نامزد خدمت به عنوان یک پل برای نسل بعدی.

“چالش من در اینجا این است که دو نفر از نامزدها که در 70s خود را — آن را مرتب کردن بر اساس سن ، من فکر نمی کنم ما تا به حال یک بلیط که در آن دو نامزد تا به حال یک ترکیب سن حدود 150” پیتر هارت دموکراتیک ناظر انتخابات که کمک می کند تا انجام NBC/وال استریت ژورنال بررسی در مصاحبه ای گفت:.

وارن متحدان فروش سابق دانشگاه هاروارد استاد حقوق خود به عنوان حاکم شریک به بایدن به عنوان او به دنبال بازسازی اقتصادی در ژنده پوش. آنها نقطه به نقاط قوت و جناح چپ رای دهندگان یک ضعف برای بایدن به عنوان شواهدی وجود دارد که او را بهترین گزینه برای محدود کردن defections به حزب سبز که ویرانگر به هیلاری کلینتون در سال 2016.

او مخالفان می گویند وارن قابل چپ متمایل مواضع می تواند او را از یک میله رعد و برق برای حزب جمهوری خواه حملات در پاییز.

“این عنصر حیاتی است که جو بایدن نیاز است کسی که به عنوان آماده از یک روز به رئیس جمهور بود” هارت گفت. “کل مبارزه با او را با مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به می شود بر اساس یک ایده: که او را خواب آلود جو و پسر من تعجب می کنم اگر او را حتی می توان در اطراف هنگامی که می آید به در روز افتتاح.’ بنابراین شما باید به تصویب آزمون صلاحیت.”