‘او را با آن انجام می شود’: مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر با حوصله پلیس اصلاحات


الکس ونگ/گتی

آن شده است یک ماه پس از پلیس با قتل جورج فلوید موجب تظاهرات گسترده در سراسر ایالات متحده و مجبور مختلف برجسته دموکرات ها و جمهوری خواهان از جمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود به نذر اقدام جدی و پلیس اصلاحات. در آن زمان رئیس جمهور از دست داده است علاقه به انجام بسیاری از هر چیزی در مورد آن با توجه به دو نفر که در موضوع مورد بحث با او در روزهای اخیر.

“او انجام می شود که” یکی از این منابع گفت.

هرگز شناخته شده برای خود را پایدار تمرکز رئیس جمهور ذهن شده است به خصوص شناور این هفته سرگردان مختلف مماس موضوعاتی مانند میل به دفاع از آثار تاریخی و مجسمه ها—به خصوص کسانی که تجلیل نژادپرستانه و مؤتلفه چهره های تاریخ—از حال خراب توسط معترضان. اواخر دوشنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن به توییتر گرفت و شروع به ارسال فیلم ها به صورت تصادفی مردان سیاه و سفید, حمله یک مرد و یک زن lamenting است چرا اجتماعی و نژادی عدالت معترضان در امریکا نیست و در خیابان ها در مورد آن به جای. توسط دوشنبه صبح او را متهم رهبران سیاه زندگی توجه به جنبش خیانت و شورش.

و او در حال حاضر حاکی از آن باید چیزی در پلیس, اصلاحات انجام, او را به سادگی پشته سرزنش سیاسی خود را دشمنان. وقتی راجع به اصلاحات مجلس سنا در لایحه روز چهارشنبه رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: آن را خوب خواهد بود اگر آن را به تصویب اما پس از آن متهم سیاستمداران دموکرات که مایل به “را دور یک مقدار زیادی از قدرت ما از پلیس است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن علاقه در پلیس اصلاحات همیشه به نظر می رسد زودگذر. اما در اوایل پس از فلوید قتل شد اخبار ملی کاخ سفید در کنار هم قرار ذینفعان جلسات و بینی ایده برای ایجاد نوعی از اصلاحات در چارچوب. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را ملاقات کرد با اجرای قانون مقامات و اعضای خانواده قربانیان قتل پلیس.

Laura Ingraham به سیاه و سفید آمریکایی: مغلوب ساختن پیشی جستن را درک خشونت پلیس به دلیل روسیه پروب

اما رئیس جمهور رشد بی تاب است. در اواسط ماه ژوئن او یک فرمان اجرایی را امضا سقوط کرد که به مراتب کمتر از آنچه متعدد طرفداران اصلاحات و مخالفان را خواستار شده است اما آیا پیشنهاد اعطای مشوق به بخش که خود را افزایش آموزش پلیس در استفاده از زور.

که در آن نقطه منبع گفت: که در مورد این موضوع با مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور معتقد بود اساسا انجام می شود. “او معتقد است اجرایی خود را [منظور] بود اجرای صفحه اصلی” این منبع گفت.

افسوس که چند احساس به همان شیوه. اما پیشرفت در پر کردن شکاف عظیم ثابت شده است دشوار است برای قانونگذاران بر روی تپه ها و پنجره به سادگی یک سازش است و به احتمال زیاد بسته شده احتمالا تا بعد از انتخابات.

دموکرات ها و جمهوری خواهان’ دوئل طرح نورد در عرض چند روز از یکدیگر در اوایل این ماه بود, زمینه های مشترک. اما مجلس سنا, اوباما لایحه, به رهبری سناتور. تیم اسکات (R-SC) را شامل نمی شود چندین اصلاحات است که دموکرات ها در نظر بگیرید باید haves از جمله ممنوعیت آشکار از این نوع از سبد که مینیاپولیس پلیس درک چوین استفاده می شود برای کشتن فلوید; ممنوعیت بدون دست کشیدن از خدمت حکم که منجر به Breonna تیلور قتل توسط پلیس در کنتاکی; و یا هر چیزی مربوط به واجد شرایط ایمنی است که می تواند سپر افسران از دعاوی ناشی از رفتار خود در کار است.

به جای سنا اوباما لایحه بر مناطق مختلف آموزش های اضافی برای افسران پلیس و ایجاد یک پایگاه داده ملی از پلیس’ پرونده به طوری که ادارات پلیس می دانم که اگر استخدام بالقوه دارای سوابق سوء. این لایحه همچنین مجازات فدرال نفرت و جنایت.

می توانید یک الگوریتم جدید جلوگیری از خشونت پلیس? مینیاپولیس, می خواهد برای پیدا کردن

گروه های آزادی های مدنی panned اندازه گیری با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: آن “می اندازد میلیاردها دلار در مطالعات و کمیسیون هنگامی که ما می دانیم مشکل واقعی در هسته آمریکایی پلیس.” و دموکرات کنگره باید اصرار داشت که خانه های خود را قانون باید فشارسنج برای اصلاحات—کنگره, سیاه, انجمن صندلی Rep. کارن باس را (D-CA) لایحه که به تصویب اتاق در پنج شنبه, آدرس تمام مناطق که اسکات می کند. آنها همچنین می گویند آنها کاملا آگاه است که بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد مغلوب ساختن پیشی جستن را tout خود فرمان اجرایی به عنوان تمام شود, پایان تمام راه حل به خشونت پلیس.

“بدون در نظر گرفتن چگونه کمی از جمهوری خواهان در واقع چگونه بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید به قتل و یا چگونه بسیاری از سگ سوت تهمت می فرستد و او را به دروغ و ادعا می کنند او به تنهایی حل این مشکل گفت:” مجلس سنا دموکرات aide.

اما جمهوری خواهان مانند خانه ایران رهبر کوین مک کارتی (R-CA) را متهم به دموکرات ها مایل به پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و “فشار[ing] صورتحساب را که افسران ما کمتر امن است.” و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) گفته است که دموکرات ها باید تمرکز بر روی سادگی خود را بهبود مجلسی لایحه از طریق اصلاح روند. هر دو او و کنگره جمهوری خواهان به شدت لعنتی آنچه آنها را به عنوان دموکرات obstructionism: اسکات سنا توافق را تنها سیاه و سفید, عضو, به دنبال مشعل دموکرات در یک طبقه سخنرانی روز شنبه با این استدلال که آنها نمی خواهند به انجام هر چیزی در حال حاضر اما به جای صبر کنید تا بعد از انتخابات نوامبر برای دیدن اگر آنها برنده پشت کاخ سفید و سنا یک احساس است که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در سنا توافق صفوف.

دموکرات شارژ اسکات مشغول به کار بودند به “اجازه نمی دهد این حزب به عنوان یک حزب است که می رسد به همه جوامع در این کشور است.”

با مذاکرات در آینده نزدیک به یک وقفه کاخ سفید می تواند نقش مهمی در مبادله نوعی سازش است. اما تا کنون رئیس جمهور تیم نشان داده که هیچ علاقه در این مسیر است.

“کاخ سفید که در پشت سن. تیم اسکات لایحه ایم که روشن” به گفته یک مقام ارشد دولت رسمی. “رئیس جمهور عمل کرده و در عمل به سرعت اما ما بیشتر یا کمتر خسته گزینه های است که می تواند انجام شود از طریق یک [اجرایی] و نیاز به قوه مقننه به عمل می کنند.”

تهمت و غیبت را از ایران می آید خود را به عنوان مشاوران تشخیص بحث بر سر پلیس اصلاحات و عدالت نژادی مسائل گسترده تر می تواند تاثیر قابل توجهی در خود گشتند. و آن را به عنوان برخی از آنها خصوصی اقدام به دریافت او را به شرکت در این موضوع بیشتر متوجه است که آنها می تواند تگ سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با داشتن کمک در ایجاد جنایی-عدالت مشکلات که در حال مصرف ایالات متحده امروز است. اما با توجه به سه منبع آشنا با این بحث وجود دارد که رشد نا امیدی که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور معمول جهش بین اتخاذ یک “رابطه جنسی خشن در جرم” شخصیت و تلاش برای گرفتن گوشته از عدالت کیفری اصلاح طلب—هرگز راحت اقامت در فقط یکی.

“او می خواهد به آن را هر دو راه” گفت: یکی از مقامات ارشد کاخ سفید رسمی.

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.