چگونه افسران متهم در جورج فلوید مرگ می تواند شغل خود را پشت

1 / 3

چگونه افسران متهم در جورج فلوید مرگ می تواند شغل خود را به عقب

مدت کوتاهی پس از چهار مینیاپولیس افسران پلیس اخراج شدند بیش از مرگ جورج فلوید رئیس پلیس شهر اتحادیه در نامه ای به اعضای سیگنالینگ که او مشغول به کار بود برای بازگرداندن افسران شغل.

“آنها از کار اخراج شدند بدون طی کردن روند” نوشت: سرهنگ باب Kroll از مینیاپولیس پلیس فدراسیون.

کرول اتحادیه تا به حال موفقیت های بزرگ در گرفتن افسر پلیس ختم معکوس — با توسل آنها را به داوران.

از سال 2006 هشت مینیاپولیس پلیس اخراج شده اند و تصمیم گرفته شده توسط داوران و همه اما دو منجر به افسران گرفتن شغل خود را به عقب با توجه به ان بی سی نیوز, بررسی پرونده از مینه سوتا دفتر خدمات میانجی گری.

یک افسر پانچ یک دستبند در صورت چند بار شکستن بینی خود را.

تصویر: باب کرول (استیو Karnowski / فایل AP)

یکی دیگر از مجرم به اتهام بزه ناشی از یک درگیری با همسر خود.

یک سوم Jason اندرسن شد اخراج ابقاء و پس از آن اخراج دوباره پس از یک رویداد جدید از گفته لگد زدن یک نوجوان در سر. که هنوز هم پایان ندارد اندرسن حرفه ای — داور رفت تا بلکه او را برای بار دوم.

“این مورد ممکن است بیشتر فاحش تر از بسیاری از, اما آن را نه در همه دور از ذهن در جهان از اجرای قانون کار گفت:” اندی Skoogman, مدیر اجرایی, مینه سوتا, Chiefs of Police Association. “این دیوانه کننده و عموم مردم باید خشم.”

مینیاپولیس پلیس اتحادیه نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در آن زمان موضع در افسران.

مینیاپولیس است که در میان بسیاری از شهرداری های سراسر کشور که در آن اتحادیه های کارگری موافقت نامه های دولت و قوانین اشتغال آن را دشوار است به آتش افسران پلیس.

این موضوع آمده است تحت موشکافی در پی فلوید را کشتن. 46-سال-سکس با پیرمرد, مرگ در بازداشت پلیس است و توجه متمرکز بر روی طیف گسترده ای از پلیس مسائل از جمله عدم رجیستری ملی از سوء رفتار افسر و موانع در نظم مشکل پلیس.

کارشناسان می گویند داوری نقش یک أفرسزد و اغلب نادیده گرفته شده و نقش مهمی در صرفه جویی در شغل افسران متهم به سوء رفتار جدی.

“من می خواهم بگویم این است که یکی از مهم ترین مسئولیت پذیری در مسائل” گفت: Stephen st helens town afc یک دانشگاه لویولا شیکاگو استاد حقوق که یک مطالعه منتشر شده در داوری در سال 2018 است.

“اگر شما نمی توانید حذف بد افسران آن را برای رفتن به واقعا سخت برای بهبود یک سازمان پلیس.”

در مینه سوتا به عنوان در بسیاری از کشورهای دیگر اعضای عمومی کارکنان اتحادیه های کارگری از حق درخواست تجدید نظر به هر شکل از نظم و انضباط به داوری الزام آور.

روند انتخاب داوران در بسیاری از مکان شبیه به چیدن یک هیئت منصفه.

با ارائه یک استخر از هفت هر طرف طول می کشد نوبت قابل توجه نام تا زمانی که فقط یکی باقی مانده است.

داور خواهد شد و سپس با برگزاری یک بسته-درب شنیدن و پذیرفتن نوشته شده دادخواستها. یک حاکم است که به طور معمول ساخته شده در عرض 30 روز است و می تواند مقدار به حفظ نظم و انضباط و کاهش آن و یا پرتاب آن را به طور کامل.

برخی از کارشناسان می گویند انتخاب داوران incentivizes آنها را به حکومت نیمه وقت در حمایت از اتحادیه های کارگری و کارکنان و نیمی از زمان به نفع کارفرمایان و به منظور حفظ و گرفتن انتخاب شده است.

مطالعات انجام شده در مینه سوتا داوری سیستم back up بخشی از این ادعا: این احکام در پلیس اخراج از سال 2006 تقسیم فقط در مورد پایین وسط.

استفان Befort یک داور و اقتدار در قانون کار گفت: آن را حس می کند که داوران خود را حفظ خواهد نزدیک به یک و حتی رکورد با توجه به پیچیدگی از این موارد است. “موارد آمده است که به داوری تمایل به آنهایی که دشوار است” گفت: Befort یک دانشگاه مینه سوتا قانون استاد.

اکثر داوران وکلا که تخصص در کار مسائل Befort گفت. اما صفوف خود را نیز شامل منابع انسانی حرفه ای و مدیران کسب و کار.

دیو Bicking یک عضو سابق مینیاپولیس پولیس نقد و بررسی سازمان گفت: او معتقد است که مشکل نهفته است نه با داوران اما با ادارات پلیس ” تاریخ به طور آهسته از نظم و انضباط در متناقض مد.

“در هر زمان اداره پلیس تلاش می کند به نظم و انضباط کسی این اتحادیه می توانید آمد تا با یک و نیم دوجین موارد کسی که بدتر کردم و هیچ نظم و انضباط در همه,” گفت: Bicking که در حال حاضر عضو هیئت مدیره مینیاپولیس-بر اساس گروه حمایت از جوامع آمریکایی علیه خشونت پلیس. “چه چیزی شما را در حال حاضر ؟ شما همیشه نمی تواند نظم و انضباط کسی چون شما هرگز منظم هر کسی. این یک Catch-22.”

مینیاپولیس پلیس اتحادیه می گوید: تنها تعداد کمی از موارد به داوری — حدود دو سال است — و آن را رد کرد “false روایت است که اتحادیه ما دفاع از هر افسر به هر دلیلی.”

“این سیستم از محل کار عدالت است که از نزدیک شبیه به ما سیستم عدالت کیفری در بسیاری جهات — مستلزم آن است که همه کارکنان حتی افسران پلیس باید این فرصت را به مسابقه نظم و انضباط قبل از خنثی شخص ثالث” Sherral اشمیت معاون رئیس جمهور از مینیاپولیس پلیس فدراسیون در بیانیه ای گفت: برای خبرنگاران صادر شنبه.

جدید ترین مینیاپولیس مورد شامل افسر پیتر Tag که اخراج شد در فوریه 2019.

Tag شد و در سال 2016 بارها و بارها با مشت زدن به صورت یک مرد مست که دستبند و دروغ گفتن در بازگشت خود را.

قربانی شده بود اقدام belligerently در یک نوار و لگد بود Tag در حالی که دستبند به گفته یک داور گزارش.

“سپس من قرار داده و من با زانو روی سینه اش و تحویل سه تا چهار حملات خود را به صورت” Tag گفت: یک امور داخلی افسر این گزارش می گوید.

قربانی دچار شکستگی بینی و صورت دیگر صدمات به گزارش.

داور را لغو و فسخ و به جای آن دستور داد دو هفته تعلیق.

در حکم داور ذکر این واقعیت است که Tag قرار داده شد در مرخصی پس از این حادثه بود اما پس از آن به ارمغان آورد به عنوان مسئول آموزش قبل از فسخ است.

“این قبل از تخلیه تجربه نمی توان نادیده گرفت” داور نوشت. “این نشان می دهد که [Tag] توانایی که مسئولیت رسیدگی به یک افسر پلیس به وظایف و مسئولیت.”

درک چوین این مینیاپولیس افسر پلیس دیده می شود در فیلم فشار دادن زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به هشت دقیقه اخراج شده و به اتهام قتل درجه دوم و سوم-قتل عمد و قتل نفس. سه نفر دیگر از افسران سابق — Tou Thao, J. Alexander Kueng و توماس لین — متهم شدند با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم و قتل نفس.

اتهام جنایی — و حتی یک گناه — به طور خودکار مانع یک افسر از بودن دوباره.

افسر مختار Abdulkadir اخراج شد در سال 2011 پس از او به اتهام جنایت حمله به فرد به اتهام حمله به همسر خود. او گفت که پلیس او پانچ او در شکم و ضربه او را با قنداق تفنگ خود را یک داور گزارش می گوید. اما او بعد recanted و Abdulkadir التماس کرد گناه را به تخطی از قانون رفتار آشوبگرانه شارژ.

داور به نفع حکومت افسر و کاهش مجازات او به 30 ساعت تعلیق با استناد ناقص رسیدگی به این حادثه.

پس از آن وجود دارد مورد Jason اندرسن.

او از کار اخراج شد در سال 2009 پس از او به مبارزه با دوست دختر خود را که منجر به بزه اتهام ضرب و شتم. او در نهایت recanted و شارژ برکنار شد.

داور دستور داد او را دوباره پس از انعقاد وجود شواهد کافی برای حمایت از حمله نماید.

اندرسن اخراج شد و دوباره در سال 2010 به اتهام لگد زدن به جوانی در سر و بدن در طول بازداشت و پس از آن دروغ در مورد این حادثه. اما داور یک بار دیگر مورد توافق با اتحادیه و کاهش ختم به دو ماه تعلیق. داور به این نتیجه رسیدند که اندرسن نمی تواند انتظار می رود برای به دست آوردن تمام جزئیات درست زمانی که مورد سوال یک سال پس از حادثه.

اندرسن Abdulkadir و Tag همه هنوز کار برای مینیاپولیس اداره پلیس یک سخنگوی گفت. Abdulkadir و Tag نمی تواند رسید. یک پیام به سمت چپ برای اندرسن بازگشت نیست.

دو اخراج شد که پایدار توسط داوران یکی بود یک افسر که حمله کردند و تا به حال سابقه سوء استفاده نسبت به زنان است. دیگر به اعدام محکوم شد رفتار آشوبگرانه و در اختیار داشتن یک هفت تیر در حالی که مست.

یک داور را تایید کرد که افسر ختم نه به دلیل اعتقاد خود را, اما به دلیل مجازات است که با آن آمد: او منع از حمل اسلحه برای یک سال.

افسر “از دست رفته توانایی حمل اسلحه گرم و contemporaneously از دست داده و توانایی برای انجام کار ضروری مورد نیاز” داور اداره می شود.

تلاش برای اصلاح داوری سیستم پیچیده توسط این واقعیت است که آن را در مورد همه انواع بخش عمومی اعضای اتحادیه از جمله معلمان و آتش نشان. داوری طراحی شده است برای از بین بردن این بار در دادگاه و ارائه سریع تر قطعنامه به موارد. این سیستم می تواند به عنوان یک بررسی در بخش سر که ممکن است تبعیض آمیز پرسنل تصمیم گیری, اما برخی از کارشناسان می گویند وجود دارد یک مورد می شود ساخته شده برای استفاده از استانداردهای مختلف به افسران پلیس.

“یک افسر می توانید ملاحظه ای آسیب بیشتری به جامعه از یک معلم بد,” st helens town afc گفت.

در آن بیانیه مینیاپولیس پلیس اتحادیه با اشاره به تحقیقات نشان می دهد که داوران حمایت پلیس اخراج در حدود همان نرخ — بیش از 50 درصد — به عنوان انواع دیگر کارکنان.

Skoogman از مینه سوتا روسای پلیس انجمن گفت: این آمار تقویت نقطه نظر خود را که سیستم ناقص است.

“تصور کنید در حال اجرا هر کسب و کار و شما باید اجازه می دهد 50 درصد از مردم شما اخراج به پشت در آمده و کار در کسب و کار خود را,” او گفت:.

“آن را می فرستد به طور کامل اشتباه پیام است که شما می توانید انجام دهید هر آنچه شما می خواهید و شما نمی خواهید به اخراج کنید” Skoogman اضافه شده است.

Kroll, مینیاپولیس پلیس اتحادیه رهبر, نمی, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در مصاحبه های رسانه ای این هفته او پیشنهاد چوین شلیک توجیه بود اما متوقف کوتاه از انتقاد از افسران حاضر در صحنه است.

“در حال حاضر ما نمی توانیم تصمیم گیری آگاهانه در مورد دیگر افسران که به نظر نمی رسد در دوربین” کرول گفت: “فردا صبح.”

Bicking سابق عضو یک پولیس بررسی هیئت مدیره گفت که او معتقد است “این به احتمال بسیار زیاد” افسران خواهد بود ابقاء اگر اتحادیه مردد به دفاع از آنها, اما این فرصت هرگز ممکن است با توجه به آنچه در دادگاه اتفاق می افتد.

“سوال این است که می شود آنها محکوم است ؟” او گفت:.