بستنی! پیتزا! دیدن همه Khloe Kardashian را از غذاهای مورد علاقه

Khloé Kardashian می داند آنچه که او را دوست دارد به خصوص وقتی که می آید به مواد غذایی است. این Keeping Up With the Kardashians ستاره تلاش می کند به خوردن وعده های غذایی سالم به عنوان آنجا که ممکن است, اما او همچنین درک اهمیت اجازه خودش افراط در هر حال حاضر و دوباره.

مورد در نقطه: در نوامبر سال 2019 کالیفرنیا بومی به او در زمان Instagram داستان های به اشتراک گذاری محبوب ترین او تقلب غذایی با جهان — پیتزا. “مورد علاقه من تقلب مواد غذایی پیتزا,” او گفت: در آن زمان به او باز تحویل تعجب از نزدیک ترین پیتزا فروشی. “من نمی دانم چرا مردم این کار را به من, چون من نمی توانم بگویم.”

پس از بازی با اینکه آیا یا نه او در واقع رفتن به غذا خوردن keto-دوستانه پای, E! شخصیت در نهایت تصمیم به رفتن برای آن است. “من حدس می زنم من فقط خوردن آن و عشق به زندگی!” او پکتیا میباشد.

در واقع کارداشیان مانند یک فن از اصلی است که او حتی تا به حال یک فر پیتزا نصب شده در کالاباساس ملک در ژوئن 2018 مدت کوتاهی پس از نقل مکان به کالیفرنیا زیر تقسیم او از تریستان تامپسون. به عنوان او یک بار اعلام کرد در توییتر “پیتزا های مورد علاقه من است چیزی که تا کنون!”

وقتی که می آید به شیرینی خوب طراح آمریکایی مانند خواهر کوچکترش Kylie Jenner, دارای یک ضعف برای کیک. او اغلب باعث می شود شیرینی با اعضای خانواده و حتی شلاق تا خود دسته ای از نان ذرت رفتار در ژانویه 2013.

کارداشیان که عناوین ساخته شده در ژوئن 2019 زمانی که او نشان داد او با دقت سازمان یافته یخچال و آشپزخانه نیز دوست دارد به طبخ. “پخت و پز به من واقعا آرامش بخش,” او گفت: محصولات غذایی و شراب در ماه ژوئن 2017. “من دوست دارم به طبخ همه چیز را از ابتدا.”

که امروز هم درست به عنوان واقعیت ستاره اغلب نشان می دهد نان, چوب شور و سایر ویژگی های او را پخته در رسانه های اجتماعی. کارداشیان حتی یک قرص یا دو را با درست و ابراز علاقه کرده است در ادامه مواد غذایی متمرکز فعالیت با یک کمی برای سال آمده است. “ما نان پخت و با هم چند بار در هفته” او زیر نویس یک سری از Instagram عکس از او و کودک نو پا کار در آشپزخانه در نوامبر سال 2019. “من دعا می کنم ما همچنان این سنت هفتگی برای همیشه.”

در پایین حرکت به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در از Kardashian را از غذاهای مورد علاقه!