اقتصاد ایران را بدتر کند اگر coronavirus گسترش بدون کنترل کرد


تهران: رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای هشدار داده است در روز شنبه که مشکلات اقتصادی کشور را بدتر کند اگر رمان coronavirus گسترش بدون کنترل.

جمهوری اسلامی ایران به تلاش برای جلوگیری از COVID-19 شیوع پس از آن گزارش اولین موارد در شهر مقدس قم در ماه فوریه است.

آن را تعطیل غیر ضروری کسب و کار بسته مدارس و لغو رویدادهای عمومی در مارس اما دولت به تدریج لغو محدودیت های اعمال شده از آوریل به تلاش برای بازگشایی این کشور مساله اقتصاد است.

“این درست است که می گویند این چیزی است که باید انجام شود برای جلوگیری از مشکلات اقتصادی ناشی از کروناویروس گفت:” رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای ،

“اما در مورد سهل انگاری و قابل توجهی گسترش این بیماری مشکلات اقتصادی از افزایش بیش از حد او گفت:” در ملاقات با مقامات قضایی با توجه به وب سایت رسمی خود را.

ریال ایران به سقوط به پایین ترین نرخ های جدید در برابر دلار در روزهای اخیر با توجه به موقت اقتصاد خاموش شدن مرز تعطیلی و توقف در صادرات غیر نفتی با توجه به تحلیلگران.

ایران مشکلات اقتصادی را بدتر از سال 2018 زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انصراف ما از یک نقطه عطفی توافق هسته ای ایران و reimposed تحریم ها بر جمهوری اسلامی با هدف قرار دادن حیاتی فروش نفت و بانکی خبر داد.

ایران سخنگوی وزارت بهداشت گفت: وجود داشته است 2,456 فتح کرد گرفته شد موارد جدید COVID-19 عفونت در 24 ساعت گذشته بالا بردن کشور caseload به 220,180.

سیما سادات لاری اضافه شده در تلویزیونی که از اظهارات 125 از کسانی که آلوده کرده بود درگذشت در همان دوره با کلی تلفات رسیدن به 10,364.

“قربانی کردن سلامت کارگران تلاش های گروه های داوطلب و به طور کلی همکاری با مردم ایران یکی از کشورهای موفق” در کنترل شیوع خامنه ای گفت.

“اما بود که در اوایل (شیوع) و در حال حاضر متاسفانه که حرکت و تلاش است مشکلاتی روبرو در میان برخی از مردم و مقامات,” او اضافه شده است.

آمار و ارقام رسمی نشان داده اند که افزایش در مسیر جدید مورد تأیید از اوایل ممکن است زمانی که در ایران آمار نزدیک به دو ماه اخیر در روزانه ثبت عفونت.

ایران به خودداری از تحمیل اجباری مستند بر مردم برای جلوگیری از این ویروس’spread اما به نام ماسک برای پوشیدن ساخته شده اجباری است.