جینا تیله دوست پسر تعلیق کانال یوتیوب در حمایت از او

جینا تیله دوست پسر تعلیق کانال یوتیوب در حمایت از بانوی عشق

جولیان Solomita Jenna تیله دوست پسر تصمیم گرفته است برای شریک شدن در یوتیوب وقفه با دوست دختر خود را پس از پرداختن به تصمیم او در TwitLonger.

در این پست جولیان ادعا می کند او نیز خواهد شد در نظر گرفتن یک استراحت از خود کانال یوتیوب برای حمایت از بانوی عشق خود را.

اخبار جینا خروج از فضای مجازی گرفته شد که کاملا شوک برای او همیشه برگزار شد عنوان از مهمترین مشترک-به هنرمند زن در یوتیوب برای مقدار زیادی از سال است.

در پست خود او روشن است که او قصد دارد به “بازگشت به اینترنت” اما در حال حاضر او است که “مراقبت” از Mourey که به تازگی آپلود پاره سکس تصویری پرداختن به پیر محتوای توهینآمیز که او پست شده در کانال در گذشته است.

جولیان نوشت: “جینا قوی ترین فرد من می دانم. اما هیچ فرد مجرد است که به منظور تحمل فشار خشنود کل اینترنت هفته در هفته برای یک دهه.”

“روانی و عاطفی تلفات است که طول می کشد. و احساسات ضد و نقیضی در بازی هنگامی که او به ناچار باعث می شود تصمیم به مرحله دور است. این تصمیم آمده است. [sic]”

او معتقد است که این تصمیم گیری کمک خواهد کرد او را در ورود به یک “فصل جدید” در زندگی و خواهد آمد از این احساس “مانند یک فرد دیگر.”

پرداختن به تمام عضو شورای نظارت مدت و hater میلادی اظهار داشت: “اگر کسی سزاوار پیاده روی به غروب آفتاب آن را jenna. او شده است یک چراغ نور برای بسیاری از مردم است. او را به اشتراک گذاشته فروتنی مهربانی و عشق با همه شما. او اجازه شما به زندگی او را با آغوش باز و اینترنت آغوش. در حال حاضر از آن زمان جینا طول می کشد مراقبت از jenna. [sic]”