در بهبود! جسی جیمز دکر‘s 2 سال است که احساس بسیار بهتر است پس از صرف وقت در اتاق اورژانس برای یک اشکال نیش قبلا در این هفته است.

“با تشکر از همه رسیدن و شیرین خود را پیام” دکر, 32, نوشت طریق Instagram روز جمعه, ژوئن 26.

“تلنگر من” خواننده به اشتراک گذاشته یک عکس از همسرش اریک دکرنشسته با فارست, shirtless بازی و نشان داد که کمی خود را یک “عمل خیلی بهتر و در چشم ارواح ❤️❤️❤️.”

Jessie James Decker Gives Update on Son Forrest Bug Bite
اریک دکر و فارست. حسن نیت ارائه میدهد از جسی جیمز Decker/Instagram

پس از حادثه طراح مد گفت: خانواده او است “میخوام سرمایه گذاری در برخی از اشکال جدی اسپری.”

دو روز قبل از “پسران در تابستان” خواننده ارسال شده یک عکس از و شوهر, جوانترین فرزند — جفت همچنین به اشتراک گذاری دختر Vivianne, 6, و, پسر اریک 4 — در ER در یک بستنی چوبی بنفش پس از “عجایب” حادثه.

“فارست کردم یک اشکال نیش خود را hiney و پس از چند روز به نحوی آن را تبدیل به یک staph که تبدیل به یک جوش!” این Kittenish موسس به او توضیح داد پیروان در چهار شنبه, ژوئن 24. “آن را مانند یک توپ گلف این خیلی سخت بود و او در درد بسیار است.”

پس از کودک نو پا یک “تب بسیار بالا” آنها او را به اتاق اورژانس.

Jessie James Decker Gives Update on Son Forrest Bug Bite
جسی جیمز دکر. AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

“آنها تا به حال به متین او و قطع آن را باز کنید و از آن همه است. او به کار گرفته آن را مانند یک قهرمان بود اما خیلی غمگین به دیدن او خیلی درد” او در ادامه اشاره کرد تنها او می تواند رفتن به اتاق به دلیل COVID-19 محدودیت. “من نمی توانستم باور این اتفاق افتاده است. آن را مانند یک دمدمی مزاجی چیز است.”

قبل از سلامت ترساندن Deckers جشن هفت سال از ازدواج در دوشنبه 22 ژوئن.

“من عروسی بهترین دوست من 7 سال پیش تا امروز. سالگرد مبارک به عشق زندگی من 💖 ” در ایتالیا متولد خواننده نوشت: از طریق Instagram در کنار یک عکس از عروسی خود را.

با وجود داشتن تب کودک را فقط جسی نویسنده گفت: ما در ماه ژانویه که او هنوز مطمئن شوید که بیشتر کودکان “کارت” برای زن و شوهر.

“او فقط دوست دارد بچه ها ما خیلی,” او گفت: ما در زمان. “او می خواهد بیشتر. من به او گفتم او فقط به آویزان برای یک دقیقه وجود دارد.”

این نوازنده افزود: “ما در یک ریتم خوب در حال حاضر. من احساس می کنم ما در حال حاضر. ما در کجا هستیم. ما مشغول هستید کافی است. ما بسیاری از چیزهایی که رفتن.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!