کارداشیان-Jenners آرزو ‘روح زیبا’ Khloe تولدت مبارک

همه احساس می کند! Khloé Kardashian غرق شد با عشق در او 36th تولد از دوستان و خانواده از جمله خواهر کیم کارداشیان و مادرش, Kris Jenner.

کیم, 39, به اشتراک گذاشتن یک عکس از طریق Instagram در شنبه, ژوئن 27, از , انتقام, بدن میزبان به عنوان خندان او glammed up برای یک رویداد.

“تولدت مبارک زیبا ترین روح” به KKW زیبایی موسس زیر نویس پست. “با تشکر از شما برای اینکه همیشه خیلی مثبت و متفکر و دلسوز نسبت به همه همیشه! شما خیلی وفادار و فقط مراقبت بسیار در مورد هر کس در اطراف شما. خود را نور می درخشد و من خیلی افتخار می کنم به خواهر خود را. من شما را دوست دارم برای همیشه لطفا برای! تولدت مبارک @khloekardashian.”

Jenner, 64, به دخترش شیرین فریاد در تولد ادای احترام که در ستایش مهارت های او به عنوان یک مادر. Khloé سهام خود را 2 سال با پدر درست است با او دوست پسر سابق تریستان تامپسون.

“تولدت مبارک به ویژه من اسم حیوان دست اموز @khloekardashian” این momager نوشت: در کنار یک سری از عکس ها از Khloé در طول سال است. “من امیدوارم که شما بسیار درخشش در روز خود را امروز من دختر زیبا … شما یک کودک دختر ، خواهر ، خاله, دوست و محرم اسرار و شما کل جهان برای ارزش خود را دختر واقعی!!!!!! چه دیدنی مامان شما هستند!!!”

Khloé اذعان غلیان احساسات از تولد ولنتاین در ساعات اولیه صبح از روز خاص خود را.

“سلام شما بچه ها!!!! آن را به سختی 9 هستم و من با آب گرفتگی بسیاری از شیرین و زیبا پیام” او هنوز توییتی. “من شما را دوست دارم بچه ها خیلی و من نمی توانستم احساس بیشتر دوست داشتم! با تشکر از شما 1 میلیون بار تشکر از شما!! من عاشق همه شما.”

ما هفتگی اخبار شکست در مارس که خوب آمریکا مؤسسین شده است quarantining با Thompson, 29 و درست در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“قرنطینه بودن او ساخته شده یک نقطه نرم برای او و او می داند که او همیشه بخشی از زندگی خود را در برخی از راه به خاطر او درست است را پدر” خودی گفت: در آن زمان. “Khloé باز بوده و پذیرای نسبت به تریستان.”

جفت آن را به نام واریز در رابطه خود را در ماه فوریه 2019 پس از بیش از دو سال از زمانی که کلیولند کاوالیرز بازیکن کشف شد, بوسیدن, Kylie Jenner‘s سابق بورس Jordyn جنگل در یک مهمانی در خانه.

یک منبع گفت:” ما در ماه فوریه که اواز یا موسیقی دو نفری هستند “خوشبختانه coparenting” درست است اما اشاره کرد که “هیچ برنامه ای برای آنها را به عقب بر گردیم.”

در ماه مه خودی گفت: ما در tهت دو نفره شده اند “بسیار اقدام مانند یک زن و شوهر” در حالی که قرنطینه با هم. یک ماه بعد Khloé و تامپسون خال خال شد گرفتن دنج در یک دوست مشترک ،

پایین ببینید Khloé تولد آرزوها از خانواده اش.