کار MP محکوم ‘نژادپرستانه’ داستان در انگلستان مقاله نشان می دهد نیمی از کشور وارداتی موارد از پاکستان


لندن: روزنامه انگلیسی تلگراف ادعا کرده است “نیمی” از این کشور در مجموع وارداتی coronavirus موارد از پاکستان پس از استفاده از تنها 30 مورد از ژوئن 4 به عنوان پایه ای برای این ادعا است.

صفحه منحصر به فرد توسط تلگراف با عنوان “نیمی از انگلستان وارد Covid-19 عفونت ها از پاکستان” را بر اساس داستان بر روی داده های جمع آوری شده از بهداشت عمومی انگلستان (PHE).

“داده ها از بهداشت عمومی انگلستان (PHE) نشان می دهد که 30 مورد از coronavirus در افرادی که از سفر پاکستان از ژوئن 4 که قابل درک است به نمایندگی از نیمی از حوادث وارداتی عفونت” این گزارش را بخوانید.

بیش از 65,000 مردم از سفر پاکستان به بریتانیا در 190 پرواز از آوریل 1.

کار MP Naz شاه که در خدمت به عنوان عضو پارلمان از برادفورد غرب بلافاصله محکوم کرد “پر شور” و “گمراه کننده” تیتر.

“هفته گذشته به من گفته شد به بازگشت به پاکستان امروز ما مقالات مانند این. هیچ جای تعجب که چرا ما هنوز هم P* * * * ** هجوم. تنها 30 مورد در آمد از پاکستان پس از 4 ماه ژوئن است.”

نماینده استدلال کرد که تیتر و داستان تا به حال نژادپرستانه undertones ناعادلانه تغییر سرزنش از بریتانیا موارد در پاکستان است.

همان داده بود و توسط دیگر رسانه های خبری خورشید و روزانه ایمیل به استدلال می کنند که 50 درصد وارداتی از موارد آمد از پاکستان است.

دکتر خرم مشتاق Gardezi یک متخصص قلب و عروق بر اساس در امپریال کالج بهداشت و درمان اعتماد به لندن و یک محقق از دانشگاه آکسفورد به شدت رد این ادعاهای بی اساس.

Dr Gardezi گفت که بریتانیا دوم بالاترین میزان مرگ و میر از COVID-19 در دنیا تنها پشت و ایالات متحده آمریکا. او گفت: “با توجه به این حساب بسیاری از کشورهای جهان از جمله کشورهای اروپایی بنابراین قرار دادن محدودیت های مسافرتی برای مسافران به جای. چنین ادعاهای بی اساس به احتمال زیاد به ایجاد مشکلات بیشتر برای مسافران است.”

Dr Gardezi نیز انتقاد “جناح راست لابی” تلاش برای استفاده از همه گیر جهانی و استفاده از آن برای ترویج پنهان خود را نژادپرستانه و Islamophobic دستور کار است.

پاسخ به یک درخواست برای نظر Geo.tv چارلز Hymas است که نویسنده این داستان و همچنین امور خانه سردبیر دیلی تلگراف گفت که انتشار نمی هر گونه شواهد بیشتر و یا اطلاعات را به پشت خود را ادعا می کند.

Hymas گفت: “آن است که بر اساس درک ما از PHE (بهداشت عمومی انگلستان) داده است. تنها اطلاعات آنها در حال ارائه به عموم است و این رقم است.”

این مهم است که توجه داشته باشید که در حالی که رسانه های بریتانیا شده است همانطورکه بازگشت پرواز از پاکستان آن شد که دولت و کمیسیون عالی بریتانیا در اسلام آباد که مرتب پروازهای بازگشت از پاکستان است. هواپیمایی قطر انتخاب شد برای این پروازها با دولت پاکستان تسهیل دولت بریتانیا با توجه به مجوز برای این پرواز.

آن نیز مربوط به ذکر است که ممکن است 7 روز از آخرین بازگشت پرواز پاکستان تنها 24,000 تایید COVID-19 موارد با 585 مرگ و میر در حالی که انگلستان بود 206,000 موارد 10 برابر بیشتر از پاکستان و 30,000 مرگ و میر 50 برابر بیشتر از پاکستان است.

انگلستان نه صفحه نمایش و یا قرنطینه ورود مسافران از کشورهای مختلف تا ماه ژوئن.

اظهار نظر در اطلاعات ارائه شده به تلگراف سخنگوی بهداشت عمومی انگلستان گفت: Geo.tv آن را به اشتراک گذاشته بود اطلاعات پس زمینه با تلگراف.

سخنگوی گفت: “پس از 4 ژوئن وجود داشته است تعداد کمی از موارد (approx. 30) شناسایی شده در انگلستان با سفر اخیر سابقه از پاکستان است. این است منحصر به فرد به انگلستان و کشورهای دیگر نیز به تازگی گزارش تشخیص موارد با سفر اخیر به پاکستان است. پس از تشخیص هر گونه وارداتی موارد PHE بین المللی تماس ردیابی تیم به شرح زیر است تا هر گونه تماس از جمله در پرواز و در انگلستان است.”

“که در آن وجود دارد ممکن است مخاطبین در منشاء کشور و اطلاعات است که در گذشته به کشور مربوطه تحت مقررات بین المللی بهداشت (2005) به منظور تسهیل پیگیری مخاطبین در این کشور است.”

سخنگوی گفت که مربوط به سفر COVID-19 موارد نه غیر منتظره به عنوان پاسخ اقدامات آرام در سطح جهانی و بین المللی سفر رزومه.

“با توجه به این موارد از پاکستان PHE مشترک اطلاعاتی با پاکستان از طریق ملی نقطه کانونی و با FCO و کمیساریای عالی بریتانیا در پاکستان برای اطلاع رسانی گسترده تر بحث و گفتگو با دولت پاکستان است.”