قانونگذاران در کانادا و اسکاتلند را با اشاره به ما به عنوان مثال از شکست coronavirus مهار

معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت می کند پس از رهبری یک کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در وزارت بهداشت و خدمات انسانی در تاریخ 26 ژوئن 2020 در واشنگتن, DC.

جاشوا رابرتز/گتی ایماژ

  • چند خارجی مجلس گرفته اند jabs در ایالات متحده شکست خورده coronavirus مهار کردند.
  • در کشور کانادا, Ontario برتر داگ فورد به نام ما پاسخ به “بی پروا.”
  • وزیر اول اسکاتلند Nicola Sturgeon استفاده می شود ایالات متحده افزایش موارد به عنوان یک راه برای یادآوری ساکنان نیاز به عمل اجتماعی فاصله.
  • اتحادیه اروپا تنظیم شده است به نوار آمریکایی از سفر به کشورهای عضو آن به دلیل شکست در مهار تلاش های روز جمعه نیویورک تایمز گزارش داد.
  • آمریکا بیشترین تعداد عفونت و مرگ و میر هر کشور با نزدیک به 2.5 میلیون نفر تقریبا با 125,000 مرگ و میر ناشی از ژوئن 26.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

چند خارجی قانونگذاران با اشاره به ایالات متحده به عنوان یک شکست خورده به عنوان مثال از چه coronavirus مهار قرار است به مانند نگاه.

در کشور کانادا, Ontario برتر داگ فورد است که با احتیاط از بازگشایی مرز آمریکا و کانادا در جولای 21 با توجه به افزایش موارد در چندین ایالت آمریکا است.

“من می دانم که آن را اجتناب ناپذیر ما رو به انجام این کار, من فقط فکر نمی کنم که ما آماده هستیم در حال حاضر” فورد محلی گفت خروجی CP24.

“شما ببینید چه چیزی اتفاق می افتد در کشورهای شما در فلوریدا شما نگاه کنید در تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا — من نمی خواهم به کسانی متحده,” او گفت:.

 

 

ما تا به حال دو روز مستقیم از شکستن رکورد روزانه coronavirus موارد است. در روز پنج شنبه به ما اعلام کرد بیش از 39,000 جدید کروناویروس موارد شکستن تک-بعد از ثبت 36,000 موارد آن را مجموعه ای از روز قبل با توجه به داده ها از واشنگتن پست.

در مقابل 10 از گذشته 12 روز Ontario ثبت شده کمتر از 200 جدید روزانه موارد است.

“این نیست بیش از. من نمی توانم استرس به اندازه کافی به آن. ما در حال انجام بزرگ به خاطر همه گوش” فورد گفت: با توجه به CP24.

“اما این چیزی که می آید و این چیزی است که نگرانی های من,” او ادامه داد. “بنابراین ما باید به ماندن متمرکز و ما نمی توانیم اجازه گارد ما را برای یک ضربان قلب. ما اجازه گارد پایین و نگاه به آنچه اتفاق افتاده است به فلوریدا, نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است به کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس. که چه اتفاقی می افتد زمانی که شما بی پروا شما بی دقتی و به شما اجازه گارد خود را پایین.”

وزیر اول اسکاتلند نیکولا ماهیان خاویاری با استفاده از ما به عنوان یک هشدار توجه به شهروندان در هنگام دفاع نیاز به اقدامات لازم را برای محدود کردن گسترش ویروس. ماهیان خاویاری ارسال شده در نمودار برجسته به سرعت در حال افزایش موارد در ایالات متحده و نوشت: “در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در ایالات متحده آمریکا فقط در حال حاضر. اگر ما نمی مراقبت از آن می تواند اتفاق می افتد در اینجا بیش از حد.”

آمریکا بیشترین تعداد عفونت و مرگ و میر هر کشور با نزدیک به 2.5 میلیون نفر تقریبا با 125,000 مرگ و میر ناشی از ژوئن 26.

تعداد فزاینده ای از موارد در ایالات متحده باعث شده است تا اتحادیه اروپا به آن می گویند به احتمال زیاد خواهید نوار آمریکایی از سفر به کشورهای عضو آن نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد.

آمریکایی ها در میان کسانی که از لیست کشورهای تلقی بیش از حد مخاطره آمیز خود را به دلیل ضعیف مهار coronavirus اجازه می دهد تا سفر از زمانی که مرز بازگشایی در تاریخ 1 ژوئیه با توجه به بار.

بازدید کنندگان از بیش از یک دوجین از کشورها از جمله چین خواهد بود اجازه ورود. چینی بازدید کنندگان خواهد بود تنها در صورتی چین اجازه می دهد تا اتحادیه اروپا و بازدید کنندگان است.

این بار در آمریکا ساکنان یک ضربه عمده به تصویر آمریکا در صحنه جهانی کسب و کار خودی که قبلا گزارش شده است. در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منع بازدید کنندگان اروپایی در ماه مارس با توجه به رشد نرخ عفونت در کشورهای اروپایی مانند ایتالیا ، شیوع این بیماری شده است تا حد زیادی موجود در کشورهای عضو اتحادیه اروپا اما این ممنوعیت هنوز در محل باقی می ماند.

تهمت و دیگر اعضای دولت از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس را حفظ کرده اند که شیوع بیماری تحت کنترل در ایالات متحده و حمایت برای ادامه بازگشایی اقتصاد حتی به عنوان موارد افزایش است.

پنس به دروغ ادعا کرد که ما تا به حال “مسطح منحنی” در روز جمعه در کاخ سفید coronavirus نیروی کار — اولین کنفرانس مطبوعاتی در دو ماه. او ادعا کرد که افزایش موارد است که با توجه به افزایش تست.

“ما می خواهیم مردم آمریکا به درک که آن را تقریبا inarguable که بیشتر تست تولید بیشتر موارد” پنس گفت.

با این حال کارشناسان بهداشت عمومی از جمله دکتر Anthony Fauci, پیشرو ما بیماری های عفونی, متخصص, هشدار داده اند که شیوع بیماری نیست “embers” به عنوان برگ برنده قبلا پیشنهاد شده و می تواند منجر به “تمام عیار شیوع بیماری” اگر جدید اقدامات محدود کننده نیست و در جای خود قرار داده و اجتماعی فاصله نیست بیشتر جدی گرفته. او هشدار داد که ایالات متحده در سیستم بهداشت و درمان می تواند به سرعت سبب شیوع با این موارد است. بیمارستان ها در چندین ایالت از جمله آریزونا که تبدیل به یک جدید کانون در حال حاضر نزدیک به ظرفیت.

بر اساس آخرین روند اصلی مدل مورد استفاده برای برآورد تاثیر شیوع کروناویروس در آمریکا در حال حاضر پیش بینی نزدیک به 180,000 مرگ و میر در اکتبر 1.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی