مگی: یک روز در زندگی من

برای کسی که زندگی را در کانون توجه Maggie Q‘s روزمره زندگی ساده و پایین کلید. در حالی که خواندن اسکریپت و کار در ecofriendly athleisure نام تجاری Qeep تا طول می کشد تا بخش بزرگی از روز خود را بازیگر, 41, منحصرا نشان می دهد در شماره جدید ما هفتگی است که او همیشه باعث می شود زمان برای چیزهایی که بیشترین اهمیت را به او.

حق خوردن و کار کردن است که باید برای تعیین بازمانده آلوم. هر روز صبح مگی می آمیزد خودش سالم, سبز, نوشیدنی برای صبحانه. “ساخت خود من آب باعث می شود من خوشحال” او اشاره می کند.

پس از آن که به دنبال یک جلسه مراقبه با نجات سگ که “بسیار به ارمغان می آورد صلح” به روز می گوید: حقوق حیوانات حمایت کند.

پس از آن, Maggie Q بزرگ شدن اندام او را برای یک پیاده روی. “کشش همه چیز است,” او توضیح می دهد. “اگر من آن را انجام نمی, من احساس می کنم تمام بدن من به سراشیبی.”

یکی دیگر از راه های هاوایی مادری دوست دارد به ماندن در شکل ؟ “یوگا من شماره 1” او نشان داد در سپتامبر سال 2019 قسمت از ما هفتگی‘s “دریافت Tressed با ما” پادکست اشاره کرد که او را دوست دارد گرفتن Katonah کلاس های یوگا در شهر نیویورک است. مگی نیز گفت: ما که او طول می کشد او ActivatedYou پروبیوتیک مکمل های روزانه است که او اعتبار با کمک به حفظ وزن همان زمان دبیرستان.

در نهایت پس از ورزش Qeep تا وبلاگ نویس شلاق تا یک فنجان جو برای خودش. “من قهوه روال بعدی-سطح” مگی می پذیرد. “من دوست دارم با قرار دادن خارق العاده طبیعی و مواد افزودنی به آن است.”

او بعد اما کامل نیست بدون یک لحظه استراحت در خارج از منزل. یادداشت های Maggie Q, “من نیاز به طبیعت هر روز مثل من نیاز به مواد غذایی است.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن مگی سالم و کم کلید بعد در عمل است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de