ایجاد یک بیانیه با این حال پاشنه بلوک از Vionic

حمایت و محتوا. ما هفتگی دریافت غرامت برای این مقاله و همچنین برای خرید های ساخته شده زمانی که شما با کلیک بر روی یک لینک و خرید چیزی زیر.

وجود دارد هر گونه فرم بهتر از درمان های خرده فروشی از گرفتن یک جفت جدید از کفش ؟ چند چیز نسبت به آن, به خصوص اگر شما یک داخلی کری برادشاو. همه ما می دانیم که حق جفت کفش می تواند باعث شکستن و یا یک ساز و برگ است که هر پایه نگاه خواهد شد فورا بالا با برخی از افسانه کفش!

هنگامی که شما در حال خرید کفش شما بلافاصله می دانم که یک جفت بزرگ هنگامی که شما یک. این که چگونه ما احساس زمانی که ما در سراسر این VIONIC صندل حال. در حالی که آنها قطعا منحصر به فرد بلوک پاشنه نظر طراحی آنها باید این توانایی نادر به نگاه پر شور با عملا هر چیزی!

VIONIC Blaire (Tan)
VIONIC Blaire (قهوهای مایل به زرد) Zappos

دریافت VIONIC Blaire پاشنه بلوک (در اصل 150 دلار) در فروش با حمل و نقل رایگان برای 100 دلار در دسترس از Zappos!

تصور کنید که چقدر زیبا تر ساده تی شرت و شلوار جین گروه خواهد بود علاوه بر این ، بحث در مورد بازی گاه به گاه گلم در آن بهترین! در حالی که دیگر تکرار از این سبک به طور معمول نازک تر تسمه ما در واقع عشق از نگاه این ضخیم تر ، وجود دارد سه تسمه چرم که اجرا در سراسر بالای مچ پا و پاشنه پا باقی می ماند و ایمن بسته به لطف یک دستی قابل تنظیم دست و پنجه نرم.

ضخامت پاشنه بلوک اقدامات بیش از 3-اینچ است که ارتفاع مناسب. خریداران می گویند که آنها را دریافت نمی کند درد در پای خود را در حالی که با پوشیدن آنها, است که دقیقا آنچه که ما امیدوار به شنیدن. حتی اگر آنها لازم نیست که یک پلت فرم شما احساس نمی مانند شما در حال سقوط به جلو در آنها است. یکی دیگر از مالک فعلی می گوید که این کفش بزرگ حمايت قوس بیش از حد آن نیز یک مزیت بزرگ!

VIONIC Blaire (Black Tumblend)
VIONIC Blaire (سیاه Tumblend) Zappos

دریافت VIONIC Blaire پاشنه بلوک (در اصل 150 دلار) در فروش با حمل و نقل رایگان برای 100 دلار در دسترس از Zappos!

شما می توانید انتخاب کنید این کفش در دو رنگ مختلف — سیاه و شتر قهوه ای است. قهوه ای جفت صاف تسمه چرم در حالی که سیاه و سفید جفت ویژگی های یک pebbled پایان برساند. از جزئیات سخت افزاری نیز کمی متفاوت است: از دست و پنجه نرم قهوه ای گزینه ای طلا است در حالی که پاشنه های سیاه و سفید با افتخار ورزش نقره ای. هر یک از این جفت کاملا مکمل بنابراین شما نمی توانید به اشتباه.

خریدار بعد از خریداران ترک این پاشنه های پنج ستاره بررسی است. بسیاری از داوران مایل بودند بیشتر از رنگ های در دسترس به طوری که آنها می تواند پر کردن قفسه های کفش! مهم ترین عاملی است که ما به دنبال یک جفت از کفش پاشنه آسایش و راحتی است. خوشبختانه ما اشاره کرد که بیش از چند خریداران گفت که پس از پوشیدن این کفش ها تمام شب آنها رنج می برند. به نظر می رسد ممکن است ما در بر داشت کفش بهشت مردم!

آن را ببینید: دریافت VIONIC Blaire پاشنه بلوک (در اصل 150 دلار) در فروش با حمل و نقل رایگان برای 100 دلار در دسترس از Zappos!

نه آنچه که شما دنبال آن هستید ؟ بررسی سبک های بیشتر از VIONIC اینجا و فروشگاه تمام زنان کفش در دسترس از Zappos در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected]. خرید خوشحال!