دهلی نو آماده برای پیش بینی افزایش ویروس موارد در هفته های آینده


دهلی نو: کارکنان در لوکس هتل royal view استفاده می شود برای پوشیدن روشن ساری به عنوان آنها استقبال مهمانان. در حال حاضر آنها باید به پزشکی مناسب و رسیدگی به gurneys به دهلی نو به شدت آماده برای یک پیش بینی افزایش coronavirus موارد در هفته های آینده.

این بیماری همه گیر است که هنوز هم خشمگین در هند با بیش از یک و نیم میلیون نفر. پایتخت به 25 میلیون نفر است که این کشور بدترین ضربه سیتی — بیمارستان های آن در نقطه شکستن و رسیدن به مقامات عمیق برای مقابله با بحران است.

“برای پزشکان و پرستاران این است که یک بخشی از زندگی خود را. برای ما این یک تجربه کاملا جدید و یک بسیار دشوار است که در آن” گفت: Ritu Yadav, مدیر عملیات در پنج ستاره royal view به عنوان کارکنان در ماسک عجله به تمیز کردن ساختمان.

“ما باید آموزش از بیمارستان در مورد چگونه به پوشیدن PPE و سپس آن را خاموش اما این چیزی است که من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم که به انجام زمانی که من تصمیم مهمان نوازی به عنوان حرفه ای من.”

دهلی نو به برخی از هند شلوغ ترین محله های فقیرنشین اطراف 75,000 موارد تا کنون, اما دولت در شهرستان پیش بینی این افزایش به یک و نیم میلیون نفر در پایان ماه ژوئیه.

با روزنامه ها از گزارش در مورد بیماران در حال تبدیل شده به دور سرشار از بیمارستان های دهلی نو گفت: این شهر هتل ها در اوایل این ماه آنها خواهد بود کارتون به ارائه مراقبت های بیمارستان. آن را نیز تبدیل عروسی سالن و چند صد repurposed راه آهن مربیان ایستاده — بدون تهویه مطبوع با وجود خارج از درجه حرارت بیش از 40 درجه سانتیگراد (105 درجه فارنهایت).

دهلی مقامات آغاز شده و حتی تبدیل معنوی مرکز یا آشرام به کروناویروس انزوا مرکز و بیمارستان با 10000 تخت, بسیاری از ساخته شده از مقوا.

‘مهمان نوازی نه بیمارستان’

اما برای هتل ها و این حرکت باعث خشم و انزجار در یک صنعت در حال حاضر وضعیتی وخیم تحت ضرر و زیان به دلیل محدودیت های مسافرتی.

صاحبان royal view و چهار نفر دیگر با نزدیک شدن دادگاه با این استدلال بسیاری از کارکنان بیش از 50 و در نتیجه بودند در معرض خطر خود را با هیچ تجربه مراقبت در بیمارستان و یا دست زدن به زیستی-پزشکی ،

“از آن به عنوان یک شوک آمد چرا که ما به صحبت در مورد آن ما را به دانستن از طریق مطبوعات” Greesh Bindra بالا اجرایی در هتل گفت: AFP.

“آن را مانند شما در حال خواب در یک هتل و صبح روز بعد زمانی که شما از خواب بیدار می گفت: خود را به هتل تبدیل شده است به یک بیمارستان است. شما اولین واکنش خواهد بود و این چگونه ممکن است. ما مهمان نوازی و نه بیمارستان.”

این هتل برنده مهلت از دادگاه — از انواع.

به جای تبدیل شدن به یک بیمارستان می تواند عمل به عنوان یک covid مرکز مراقبت مسکن بیماران در راه خود را به بهبود خفيف علائم.

آن و حدود 30 هتل دیگر در دهلی نو تنظیم شده متصل می شود و به بیمارستان های که ارائه خواهد شد کارکنان برای مقابله با هر گونه شرایط اضطراری.

هتل ها شارژ می تواند حداکثر $66 روز از جمله وعده های غذایی. اما آنها و کارکنان خود را استفاده می شود فقط به تغییر bedsheets و ارائه خدمات اتاق مجبور به بداهه نوازی و نوآوری.

با استفاده از بشقاب یکبار مصرف و ترسیم خطوط قرمز برای اطمینان اجتماعی فاصله آنها حداقل تماس با مهمانان ویژه.

“شما باید برای نگه داشتن کارکنان خود را به عنوان امن پس از همه آنها خود را از مردم” گفت: Bindra که هتل ارائه می شود 200 تخت است.

مقوا تخت

اما این که آیا تلاش دولت دهلی نو — است که squabbling با دولت فدرال نارندرا نخست وزیر — به اندازه کافی خواهد بود نامشخص است.

دهلی نو به تازگی بیش از 13,000 تخت برای coronavirus بیماران در بیمارستان های دولتی و خصوصی. دولت شهر پیش بینی آن نیاز 80,000 تخت تا پایان ماه ژوئیه.

دولت لغو مرخصی همه کارکنان بهداشتی و قصد دارد به طناب در داوطلبان برای مبارزه با بحران.

آن خودداری کرده است به reimpose یک مستند به عنوان شهر جنوبی چنای انجام داده است.

بسیاری در دهلی نو نگران هستند و در حال بدست گرفتن امور به دست خود. برخی از ساکنان انجمن های رفاه در حال خرید اکسیژن, سیلندر و سایر تجهیزات در حالی که با استفاده از خالی آپارتمان به عنوان جداسازی بخش — افشای عدم اعتماد به مقامات.

“یکی از ما ساکنان خود را از دست داد زندگی فقط به این دلیل او نمی تواند به یک تخت در زمان. پس از آن ما فکر می کنیم باید انجام کاری در سطح ما” گفت: Lokesh Munjal سر از غرب دهلی مسکن جامعه است.

“ما نمی خواهیم به در رحمت از دولتی و بیمارستان ها.”