پلیس فیلادلفیا سر برنامههای گاز اشک آور علیه معترضان استفاده

1 / 3

نژادی و بی عدالتی-پنسیلوانیا

فایل در این فایل عکس از ژوئن 1 سال 2020 یک معترض پیاده روی در فیلادلفیا در نزدیکی دود پس از گاز اشک آور شد پراکنده در طول یک راهپیمایی خواستار عدالت بیش از مرگ جورج فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25. فیلادلفیا شهردار و رئیس پلیس در حال برنامه ریزی برای به روز رسانی پنج شنبه 25 ژوئن سال 2020 در این تحقیقات به این پلیس با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به روی تظاهرکنندگان که تا به حال ساخته شده آن را بر روی ایالتی 676 در اوایل ماه ژوئن گذشته ، (AP Photo/مت Rourke فایل)

فیلادلفیا (AP) — فیلادلفیا کمیسر پلیس همراه با شهردار عذرخواهی عمومی از روز شنبه برای دادن بیانیه که نادرست بودند در این روز پس از گاز اشک آور کیف های باقلا و اسپری فلفل علیه معترضان استفاده شد که به دام افتاده بودند در یک بزرگراه است.

حداقل یک فرمانده عالی رتبه در زمان داوطلبانه در تنزل و کمیسر دانیل یاغی گفت: یک عضو از این شهر با مگس کش زدن تیم بود که دیده می شود در فیلم پاشش معترضان با اسپری فلفل اطلاع داده خواهد شد جمعه که او معلق است به قصد اخراج او را. این عذر خواهی و تصمیم گیری به پرسنل آمد همان روز نیویورک تایمز منتشر بازسازی تصویری از ژوئن 1 رویارویی در بزرگراه بین ایالتی 676.

“در این هفته که به دنبال من آموخته اند که نسبت به 676 کسانی که (قبلی) اظهارات اساسا نادرست به عنوان من در حال حاضر شخصا مشاهده شواهد تصویری است که تا حد زیادی در تضاد با مواد بخشهایی از این اظهارات” یاغی گفت: در یک کنفرانس خبری پنج شنبه.

یاغی صادر فوری یک مهلت قانونی برای استفاده از گاز اشک آور در بیشتر مواقع از جمله برای پراکنده کردن جمعیت از غیر خشونت آمیز مردم است.

ویدئوها از فیلادلفیا پلیس با شلیک گاز اشک آور در ده ها تن از معترضان به دام افتاده در 676 توسط تیم SWAT افسران در هر دو طرف بسیاری از قادر به عقب نشینی به یک سطح شیب دار clambering به دست آوردن شیب خاکریزی پس از آن بیش از یک دیوار بتنی و نرده پخش شد در رسانه های اجتماعی در سراسر کشور است.

این فیلم برگزار شده است تا طرفداران پلیس اصلاحات به عنوان نمونه هایی از آنچه آنها می گویند بوده است نظامی پاسخ پلیس به تظاهرات علیه خشونت پلیس پس از جورج فلوید درگذشت پس از مینیاپولیس افسر پلیس قرار داده و زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه به پین او را به زمین.

در طول کنفرانس خبری روز شنبه معاون کمیسر عملیات ویژه دنیس ویلسون گفت: او مطلع نیست و یا به دنبال تایید از یاغی به استقرار گاز اشک آور و یا دیگر “کمتر از کشنده” سلاح در تعامل با معترضان در بین ایالتی. او گفت که او به طور داوطلبانه در نظر گرفتن تنزل موثر بلافاصله در پاسخ.

شهردار جیم کنی گفت که او پشیمان دادن درست روز قبل از حادثه بزرگراه به استفاده از گاز اشک آور برای پراکنده کردن مردم در یک مقدار بیشتر اعتراض های خشونت آمیز در غرب فیلادلفیا که در آن فروشگاه های شکسته شده بود و یک خط از ماشین پلیس تخریب شد.

“در آن لحظه تصمیم گیری در سهشنبه, مارس 31 من نادیده گرفته و آنچه من غرایز به من گفت,” او گفت: تاکید تاسف خود را. “من هرگز معتقد بودند گاز اشک آور شد یک ابزار موثر است. وقتی که من دیده ام دیگر شهرستانها استفاده از آن در تظاهرات. آن را همیشه به نظر می رسید به من به موقعیت بدتر است. و آن است.”

هر دو یاغی و کنی کاهش یافته است به حدس و گمان در مورد اینکه آیا گزارش های قبلی داده شده به عنوان بخشی از یک توجیهی برای استفاده از گاز اشک آور است که یک دولت سپاهی شده بود به دام افتاده در ماشین خود را به عنوان معترضان تخریب لرزاند و آن را به عقب و جلو یا که معترضان پرتاب پرتابه در افسران واقعی بودند گفت: تحقیقات در حال انجام است.

این بار تصویری نشان داد داشبورد دوربین فیلم از پلیس ایالتی پنسیلوانیا خالی خودرو در حال تخریب. قبلی بیانیه ای از وزارت امور خارجه سخنگوی پلیس تایید کرد که یک سرباز دولت شده بود در بزرگراه برای پاسخ به معترضان و یک خودرو تخریب شد. یک پیام از آسوشیتد پرس درخواست برای روشن شدن اینکه آیا سپاهی ترک کرده بود ماشین خود را قبل از خرابکاری در سمت چپ بود با پلیس ایالتی.

یاغی گفت: با مگس کش زدن افسر دیده می شود در فیلم پایین کشیدن یک تظاهرکننده ماسک و اسپری آنها را با اسپری فلفل خواهد بود مطلع جمعه که او را به حالت تعلیق در 30 روز با قصد به آتش او گفت او انجام شد تخطی از استفاده از زور دستورالعمل. یاغی گفت: او با اشاره به تحقیقات و یافته ها به دفتر دادستان منطقه را بررسی کند.

دادستان منطقه لری Krasner ظ تشدید حمله به اتهامات در اوایل این ماه در برابر افسر یوسف بولونیا بود که در فیلم برداری و شتم یک معترض با جمع شدن باتون. این تظاهرات مورد نیاز 10 اساسی و 10 بخیه برای بستن زخم و دستگیر شد برای آزار یک افسر هر چند Krasner کاهش یافته است که به اتهام در برابر معترضان.

Krasner همچنین اعلام کرد توطئه تشدید حمله به اتهامات علیه یک فیلادلفیا مردی بود که بخشی از یک گروه از مردان که حمله یک روزنامه نگار و دوست دختر خود را. Krasner گفت: جورج Graf فیلادلفیا بود که بخشی از یک گروه بیشتر از مردان سفید حمل بیس بال خفاش ها و سلاح های دیگر که رفت به پلیس پست در Fishtown گفت: آنها در نظر گرفته شده برای محافظت از آن را از معترضان.

این WHYY روزنامه نگار دچار شکستگی بینی و آسیب های دیگر. پرونده های دادگاه نشان داد در اواخر روز پنجشنبه که آیا Graf تا به حال یک وکیل.