‘لیسانس’ برای شروع تولید فصل تمام در 1 محل

کلر کرولی‘s فصل لیسانس خواهد بود که برای اولین بار در شبکه نمایش برای شروع فیلمبرداری دوباره در آمریکا پس از coronavirus بیماری همه گیر.

نشان می دهد به عنوان بازگشت به تولید انواع گزارش روز جمعه 26 ژوئن بیش از سه ماه پس از آن تعطیل شد. اگر چه هیچ تاریخ تنظیم شده نشان می دهد مجموعه “سنگین احتیاطی” و بازیگران و خدمه خواهد بود به عنوان مجموعه ای بسیار به زودی.

به عنوان ما هفتگی که قبلا گزارش شده در فصل 16 از ABC نشان می دهد قدمت را فیلم برداری می شود در یک قرنطینه محل. همه بازیگران و خدمه را در محل زندگی می کنند. تست را قبل از فیلمبرداری و متوسط به طور منظم چک خواهد رخ می دهد در طول فصل.

Clare Crawley The Bachelorette' to Begin Production With Entire Season Shot in Quarantined Location
کلر کرولی پائولا Lobo/ABC

نیز وجود دارد که به یک دوره قرنطینه برای بازیگران و خدمه قبل از اینکه فیلمبرداری آغاز می شود. با توجه به تنوعاین فصل نخواهد بود شات در لس آنجلس خواهد بود اما جایی در کالیفرنیای جنوبی است. تولید است که رفتن بالا و فراتر از آن برای اطمینان از این محل خواهد بود “فوق العاده امن بهشت” برای بازیگران و خدمه. هیچ بازدید کننده و یا فشار مجاز در نشستن در طول فیلمبرداری.

برای اولین بار در این فصل منجر 39 ساله کرولی قادر به تحقیقات او خواستگاران جلوتر از زمان و به آنها اعلام کرد در ماه مارس است.

“بدیهی است که [من گوگل]. چه زن نمی خواهد, شوخی می کنی ؟ ” او گفت: میزبان راشل لیندسی و Becca Kufrin در “لیسانس ساعت خوش” پادکست در سه شنبه, ژوئن 23. “من به این می گویند. در ابتدا من واقعا نمی. من واقعا نمی شد و از آنجا که من نمی دانم. من فقط نوع احساس من می خواهید برای دریافت به دانستن آنها و بدون در نظر گرفتن, من می دانم که چگونه من Instagram است. این یک قطعه از زندگی من است. … شما را به دیدن و احساس آن را در فرد و بنابراین صرف نظر از آنچه که خود زندگی است و آنچه در آن مانند به نظر می رسد در Instagram, آن را به خوبی در واقع آنها را در فرد و من بزرگ فرومون به طوری که مانند پایان برای من.”

او همچنین اشاره کرد که او را از طریق بسیاری بوده است از طریق زندگی خود را از جمله “سوء استفاده از رابطه” و می خواهد برای پیدا کردن کسی به قبول همه ،

“این چیزی است که من مخفی برای سال های بسیاری از, اما تا زمانی که من متعلق به آن بخش از زندگی من و نگاه در مسائل من را از طریق به عنوان شرم به آن نگاه کنید به عنوان ابرقدرت و اینها چیزهایی است که باید ساخته شده است که من امروز” باربر گفت. “من می خواهید مرد رویاهای من به بدترین من می دانم که بدتر از من. من می خواهم یک مرد به عشق من برای آن و نه فقط برای آسان آرایش و مو. هر کسی می تواند شما را دوست دارم برای, آسان, سرگرم کننده بار و لبخند می زند و می خندد.”

لیسانس مجموعه به برتر در ABC در روز سه شنبه در پاییز.

گوش دادن به اینجا برای دلایل درست برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de