مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده پشتیبانی برای تست سایت در 5 متحده به عنوان او تلاش برای فشار coronavirus آزمون اعداد رو به پایین. مقامات بهداشتی می گویند که این حرکت می تواند به ‘فاجعه بار آبشاری عواقب.’

ساکنان انتظار در خط در یک تلفن همراه COVID-19 تست سایت راه اندازی در بسیاری خالی در شیکاگو, ایلینوی در تاریخ 23 ژوئن سال 2020 است.

اسکات اولسون/گتی ایماژ

  • مقامات دولتی در اطراف ما در حال تقلا برای مقابله با افزایش coronavirus موارد در حالی که دولت فدرال آماده است برای پایان دادن به حمایت و کمک های مالی برای 13 تست سایت.
  • نمایش مکان در تگزاس, New Jersey, ایلینوی, کلرادو و پنسیلوانیا است.
  • این تصمیم می تواند “را فاجعه بار آبشاری عواقب” وقتی که می آید به شناسایی و جداسازی موارد جدید دکتر دیوید Persse از هوستون وزارت بهداشت نوشت: در نامه ای به معاون جراح عمومی.
  • کارشناسان گفت: کسب و کار خودی که مکرر و گسترده آزمایش بسیار مهم است چرا که coronavirus است که هنوز هم در میان ما و می توانید به راحتی پایمال کشور در حال حاضر تیره و تار سیستم بهداشت و درمان.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

Coronavirus موارد خونتان در سراسر گسترده نوار از جنوب آمریکا و غرب است.

اما برگ برنده دولت است که میله میله به قطع کمک های مالی برای 13 فدرال تست سایت در پنج کشور شروع و در پایان ماه ژوئن, Talking Points Memo گزارش روز سه شنبه.

این حرکت در می آید پس رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در هفته گذشته در یک میزگرد برای سالمندان که در آن او استدلال کرد که “اگر ما را متوقف تست در حال حاضر ما می خواهم که تعداد بسیار کمی از موارد در واقع.”

او شاغل مشابه شعارهای روز شنبه در یک تجمع در تولسا در آن او شکایت کرده است که این کشور caseload است تا با توجه به افزایش کلی در دسترس بودن coronavirus آزمون. او تبلیغ در پاسخ به افزایش همه گیر با گفتن تیم خود را به “سرعت تست کردن لطفا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ترویج شده است این منطق ناقص برای ماه گذشته است.

در مه, او گفت:, آیووا, رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز “بنابراین رسانه ها می گویند ما بیشتر موارد اما ما تا کنون ترین تست. اگر ما را بسیار کمی تست ما نمی خواهد که در اکثر موارد. بنابراین در یک راه با انجام همه این تست ما را به خودمان نگاه بد است.”

هفت از سایت های میله میله برای defunding در تگزاس که فقط این هفته گزارش رکورد بالا بستری نرخ برای 10 روز متوالی و یک روند رو به بالا در عفونت های جدید. نیوجرسی و ایلینویز هر دو امکانات و کلرادو و پنسیلوانیا شده و هر یک با توجه به TPM. کلرادو است که تنها کشوری که در لیست 10 بدترین ضربه متحده در ایالات متحده است.

با وجود این دولت تصمیم به توقف ارائه فدرال برای حمایت از این سایت برخی از کشورهای در حال تامین بودجه برای نگه داشتن آنها را باز کنید. نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی اعلام کرد به خبرنگاران گفت که او “امن ادامه داد: کمک” از سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) و وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

این بدان معناست که تست سایت در برگن کالج و PNC Bank, مرکز هنرهای متوقف خواهد کرد عملیات در ژوئن 30, اما نیوجرسی ادامه خواهد داد برای دریافت بودجه فدرال برای “تست همکاری با داروخانه های محلی” با توجه به Janelle فلمینگ یک مدیر ارتباطات برای نیوجرسی وزارت بهداشت.

از دست دادن حمایت دولت فدرال می تواند باعث ‘فاجعه بار آبشاری عواقب’

در ضمن تعهد است که در حال حاضر در متحده به تقویت تلاش های تست.

“ایلینوی آیا درخواست تمدید برای ادامه حمایت دولت فدرال در دو ایلینوی, جامعه مبتنی بر تست سایت های دولت فدرال بود, بودجه, اما متاسفانه این درخواست رد شد,” Melaney آرنولد یک افسر اطلاعات و ایلینوی وزارت بهداشت گفت: کسب و کار خودی در یک ایمیل.

رهبران دولت به طرح “همچنان به حمایت از این سایت” آرنولد اضافه شده است.

یک زن طول می کشد یک COVID-19 تست در ژوئن 20, 2020 در لیوینگستون مونتانا.

ویلیام کمپبل/گتی ایماژ

در پنسیلوانیا یک تست سایت در Montgomery County Community College تحت تاثیر قرار شده است.

مقامات در “مراحل برنامه ریزی از راه اندازی شش قدم تا تست مکان های اطراف شهرستان” بنابراین ساکنان را می توانید در ادامه به نمایش برای coronavirus. امکانات جدید در حال “بودن برای پرداخت با مراقبت در قانون بودجه” شهرستان سخنگوی ترزا هریس گفت: کسب و کار خودی.

مقامات در تگزاس هم باید درخواست تمدید و در انتظار پاسخ.

این شهرستان در حال تجربه “نزدیک به چهار برابر افزایش در بیمارستان بستری نه تنها در داخل بیمارستان در شهرستان بلکه در سراسر شهرستان هریس پس از مارس 21st,” دکتر دیوید Persse بهداشت عمومی و اقتدار را برای هوستون وزارت بهداشت نوشت: در نامه ای به جراح عمومی ،

“از دست دادن حمایت از دولت فدرال برای تست سایت را بدون شک فاجعه بار آبشاری عواقب آن در منطقه توانایی کافی تست قرنطینه و ایزوله” بیماران جدید که لازم است برای جلوگیری از انتقال این بیماری بسیار مسری او نوشت.

در هوستون به تنهایی دو FEMA-اداره سایت کمک کرده اند صفحه نمایش حدود 60,000 مردم اسکات Packard این هوستون وزارت بهداشت ارشد ارتباطات گفت: کسب و کار خودی. اما با دولت فدرال آماده دور برگشت روز سه شنبه مقامات محلی و سازمان را به عهده غربالگری ساکنان در ساقی و دلمار استادیوم Packard گفت.

در کلرادو یک جامعه مبتنی بر تست سایت در تقاطع بزرگ در حال حاضر بسته و لوازم آن صادر شد به دولت است. در 30 ژوئن یک سایت در پوبلو به دنبال خواهد داشت با توجه به گفته یک سخنگوی وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست است.

“این انتقال را کاهش نمی دهد Colorodans دسترسی به تست … این نیز مهم است برای قرار دادن در این زمینه است که کلرادو است بسیار افزایش دسترسی به آزمایش ایالت از جمله تست در بخش خصوصی و مکان های مانند داروخانه ها,” او گفت: کسب و کار خودی در یک ایمیل.

کارشناسان نگران تصمیمات ‘را کاهش می دهد تست به هیچ وجه در طول این زمان بحرانی’

دکتر ملیسا DuPont-ریس استاديار گروه اپيدميولوژي و آمار زيستي در تگزاس A&M دانشگاه در دانشکده بهداشت عمومی گفت: کسب و کار خودی موثر پاسخ به یک بیماری عفونی شیوع لولا در اوایل و گسترده تست.

“تست کمک می کند تا به کاهش گسترش COVID-19 و اجازه می دهد تا برای اپیدمیولوژیک علمی و تلاش برای ادامه مسیر و درک همه گیر” او گفت:.

تست بسیار مهم است زمانی که می آید به coronavirus زیرا افرادی که نمی سقوط بیمار و یا نمایش علائم هنوز هم می تواند بدون علامت حامل که در حال گسترش این بیماری به دیگران آنها را در تماس با آمده.

“ما نمی توانیم برآورد شيوع یا بدون تست” DuPont-ریس گفت.

تست نیز ثابت کرده است که بحرانی به دلیل انتقال از coronavirus شده است “پویا بیش از فضا و زمان با حرکت انسان و فیزیکی نزدیکی,” او اضافه شده است.

“در فاصله منتقل شده از یک بخش از کشور به کشور دیگر. موارد گزارش شده در هر کشور در مناطق روستایی و حومه شهری به طور یکسان. ویروس قائل است بنابراین ضروری است برای ادامه به ارائه تست همه جا” DuPont-ریس گفت.

ساکن فلوریدا می شود تست شده برای coronavirus در 30 آوریل سال 2020 است. فلوریدا است که در میان 19 متحده که نشده ملاقات تست استانداردهای تعیین شده توسط دولت فدرال یا دانشگاه هاروارد.

دیوید سانتیاگو/میامی هرالد/تریبون خبری سرویس از طریق گتی

و به این دلایل است که دکتر لورا راسموسن-Torvik های ارشد اپیدمیولوژی در دانشگاه نورث وسترن فینبرگ دانشکده پزشکی است نگران اخیر اقدامات انجام شده توسط برگ برنده دولت است.

“من فوق العاده نگران هر گونه عمل خواهد کرد که کاهش تست به هیچ وجه در طول این زمان بحرانی در این بیماری همه گیر” او گفت: کسب و کار خودی. “من حتی بیشتر نگران اقدامات که ممکن است کاهش در تست های نژادی و اقلیت های قومی به این گروه ها شده اند به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری همه گیر و در برخی موارد این گروه ها ممکن است کمتر دسترسی به تست طریق سنتی سیستم مراقبت های بهداشتی.”

دکتر متیو مک کوئین, استادیار در گروه منسجم فیزیولوژی در دانشگاه کلرادو بولدر تکرار کرد.

“این دشوار است به طور کامل درک فدرال پاسخ به این pandemic,” او گفت: کسب و کار خودی. “داشتن متحده به طور موثر در رقابت برای منابع و منابع خوب برای کشور است. این یک بحران بهداشتی و ما قوی ترین زمانی که ما همه کشیدن در همان جهت به عنوان یک کشور است.”

مک کوئین نیز گیج رئیس جمهور دیدگاه در “امریکا بزرگ دوباره” تجمع در اوکلاهما در مورد برش پایین در تست.

“به عنوان یک اپیدمیولوژی من به سادگی نمی تواند درک این,” او گفت:. “تست s انتقادی به باز کردن اقتصاد است. متاسفانه تست می کند و فاش کردن ماهیت و میزان این بیماری همه گیر. اما ما ترجیح می دهم مسلح با داده ها و اطلاعات برای هدایت سیاست و تصمیم گیری از پرواز کور به ناشناخته.”

تست نیست و صرفا در مورد “تعداد شمارش” مک کوئین گفت: اما اجازه می دهد تا ما را به پاسخ به مراقبت های بهداشتی نیاز دارد و “ما را قادر به شناسایی موارد ردیابی تماس ها و در نهایت کاهش گسترش در میان جوامع است.”

آن را به عنوان راسموسن-Torvik گفت: سیاست ها باید متنوع است بنابراین به شدت در میان کشورها و حتی شهرداری ها که برخی از بخش های ما در حال حاضر شاهد یک افزایش سریع در coronavirus موارد در حالی که عفونت را به میزان گسترش ماندن با ثبات یا کاهش در سایر نقاط کشور است.

این “افزایش تعداد موارد مثبت و بالا و استفاده از تخت بیمارستان و ICU منابع” در ایالات تگزاس و آریزونا در حال اخلال راسموسن-Torvik گفت: از آنجا که این امکان وجود دارد که بیمارستان های منطقه می تواند “به زودی غرق خواهد با COVID موارد که منجر به کاهش کیفیت مراقبت از کسانی که با COVID به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که با دیگر شرایط بهداشتی است.”

هیچ کس خواهد بود آگاهی از این روند بدون تست DuPont-ریس اضافه شده است.

“اگر ما ادامه ندهید تست و مدیریت گسترش عفونت ممکن است به بیش از ظرفیت ما سیستم بهداشت و درمان هنوز هم که در حال حاضر نازک کشیده شده است. بهداشت و درمان کارگران سوخته و منابع در حال اجرا هستند کم,” او گفت:.

این مقاله به روز شده است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی