مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید بایدن را ‘خود را برای رفتن به رئیس جمهور به دلیل برخی از مردم به من عشق نیست شاید’


رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید فاکس نیوز که مردم او را دوست دارم: گتی ایماژ

در بستری که آمریکایی ها ممکن است تجدید انتخاب او به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده در ماه نوامبر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که جو بایدن “در حال رفتن به رئیس جمهور به دلیل برخی از مردم به من عشق نیست.”

نظرات خود را در روز پنج شنبه شب آمد در میان ملی و دولت گسترده ای در پای صندوقهای رای نشان داد که رئیس جمهور انتهایی دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد آقای بایدن در پای صندوقهای رای.

یکی نیویورک تایمز نظرسنجی منتشر شده در این هفته قرار داده 14 امتیاز بین آقای بایدن و آقای ترامپ که رفت و در حمله علیه خود را دموکراتیک حریف در روز پنج شنبه.

“او نمی گوید هیچ کس او را می شنود. هر زمان که او بحث کند و او نمی تواند قرار دادن دو جمله با هم” آقای ترامپ گفت: فاکس نیوز’ Sean Hannity. “من نمی خواهم به خوب یا unnice. درسته؟”

“منظورم این است که مرد نمی تواند صحبت می کنند. و او خود را برای رفتن به رئیس جمهور به دلیل برخی از مردم به من عشق نیست شاید” او ادامه داد. “همه کار من است کار من”.

آقای ترامپ که به نظر می رسد برای دفاع از خود اقدامات دولت است در Covid-19 به حال دیده می شود آقای بایدن او حمله برخی از 24 ساعت زودتر از آمریکا مرگ و میر گذشت 125,000.

از حزب دموکرات گفت: حامیان در پنسیلوانیا که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به رفتار “مانند یک کودک” در طول بحران.

“[تهمت] و مانند یک کودک که نمی توانم باور کنم که این اتفاق افتاده است به او — همه اش ناله و ترحم گفت:” آقای بایدن. “این بیماری همه گیر نیست به او اتفاق می افتد. آن را به همه ما اتفاق افتاده.”

او افزود: “و در کار او نیست به ناله و شکایت کردن در مورد آن. کار او این است که برای انجام کاری در مورد آن را به منجر شود.”

آقای بایدن نیز محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش برای سرنگونی قانون مراقبت مقرون به صرفه در غیر این صورت شناخته شده به عنوان Obamacare, که بیمه از 20 میلیون آمریکایی با پوشش بهداشت و درمان در طول زمان بحران بهداشتی.

“اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن غالب در دادگاه های بیمه اجازه داده می شود یک بار دیگر به نوار دور پوشش جک حق بیمه تنها به دلیل نبرد آنها جان سالم به در مبارزه با کروناویروس” گفت: آقای بایدن. “ما باید یک گزینه در حال حاضر بیشتر از همیشه”.

ادامه مطلب

بایدن خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن به رها کردن “بی عاطفه جنگهای صلیبی’ برای از بین بردن Obamacare

سابق جمهوری خواه نامزد Carly Fiorina می گوید او را برای رای دادن بایدن

بایدن پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن با 14 امتیاز در نظرسنجی جدید

اوباما می گوید دموکرات آنها انجام داده اند به اندازه کافی در بایدن جمع آوری کمک