میشل مک نامارا‘s میراث زندگی می کند. برای سال, نویسنده صرف وقت خود را حفر و به رمز و راز در True Crime خاطراتیک وبلاگ او ایجاد شده است که کشت عظیم fanbase. اما زندگی او را تغییر داد در سال 2008 زمانی که او آموخته است که از گلدن استیت قاتل نام و نام او ایجاد شده برای یک مرد مسئول 50 خانه-تهاجم تجاوز و 12 قتل در ’70s و 80s در.

در سال 2013 او خواسته شده بود برای نوشتن طولانی از ویژگی های لس آنجلس مجله در مورد این پرونده و ساعت از تحقیقات او انجام داده بود. پس از آن منتشر شد که او فرود آمد یک کتاب معامله و شروع به کار بر من رفته در تاریکی: یک زن وسواسی جستجو برای گلدن استیت قاتل.

در سال 2016 مک نامارا درگذشت در خواب او را در سن 46 از مصرف بیش از حد تصادفی. شوهرش کمدین Patton Oswalt, داوطلب خدمت سربازی به کمک مک نامارا پژوهش شرکای پل Haynes و بیلی جنسنبه پایان برساند و انتشار کتاب او در فوریه سال 2018 است.

این کتاب اقتباس شده است در سال 2020 به شش قسمت HBO docuseries, من رفته در تاریکی.

“منظورم این است که هنگامی که شما شروع به یک فیلم مستند شما باید تمام انواع ایده ها و امیدها و رویاهای در مورد خواهد شد که به شما صحبت می کنید و یا چه مواد شما و گاهی اوقات آن را تمام اضافه کردن به این که” مدیر Liz Garbus گفت: “سازمان دیده بان با ما” پادکست در ماه ژوئن. “اما در این مورد واقعا داد. میشل خانواده شد تا در آینده و با آنها به اشتراک گذاشته خیلی آنها را دوست دارم خواهر خود را. شما می دانید که فراتر از واژه ها, و من فکر می کنم که صحبت کردن در مورد او را — در حالی که آن را نیز سخت آن را نیز احتمالا به خوبی احساس می کنید که میراث او را دیگر بر روی صفحه رادار در رادار توسط تطبیق با کتاب, برای این, برای صفحه نمایش کوچک است.”

او همچنین اشاره کرد که Oswalt نمی توانست بیشتر مفید — که واقعا منتقل doc همراه است.

“هنگامی که شما شروع شما فقط باید به نوع یک کتاب باز است. تو این خاک رس مرطوب و چه شکل خواهد شما قرار داده و آن را در؟” امی برنده جایزه اضافه شده است. “هنگامی که [پاتون] به اشتراک گذاشته میشل iPads ها و نوارهای ویدئویی که او تا به حال ساخته شده و های صوتی ضبط شده از مصاحبه های انجام داده بود ما احساس می, ‘Wow. ما که دسترسی به او را بررسی. ما واقعا می تواند آن را احساس مثل شما همراه با میشل تلاش برای درک این مورد وسواسی کار سخت است که او انجام داد.'”

دو ماه پس از این کتاب منتشر شد Oswalt میزبانی خواندن در مک نامارا شهر شیکاگو. ساعت بعد 72 ساله افسر سابق پلیس جوزف جیمز دی آنجلو دستگیر و شناسایی از طریق شواهد DNA به عنوان بدنام طلایی دولت قاتل.

حرکت را از طریق گالری زیر برای اطلاعات بیشتر در مک نامارا و docuseries, HBO پخش در روزهای یکشنبه در 10 p. m. ET.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de