هشتاد و پنج coronavirus موارد مرتبط شده اند به یک میشیگان رستوران.

YouTube/با کلیک بر روی دیترویت | محلی 4 | WDIV

  • ده ها تن از مردم را آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از بازدید از یک رستوران در شرق و لانسینگ, میشیگان, سلامت, مقامات گفت.
  • حداقل 80 نفر که بازدید هارپر رستوران و دم میخانه گرفتار این ویروس پس از بازدید و پنج اضافی مردم گرفتار “عفونت های ثانویه” از آن دسته از کاربران لنسینگ ایالت مجله گزارش شده است.
  • مقامات بهداشتی می خواهیم هر کسی که بازدید از رستوران بین ماه های ژوئن 12 و 20 ژوئن به خود قرنطینه به مدت دو هفته.
  • رستوران در بیانیه ای گفت در Facebook است که آن را به طور موقت بسته و از بین بردن ترکیب اولیه و نصب سیستم تصفیه قبل از بازگشایی.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

میشیگان رستوران به تازگی مرتبط با ده ها تن از coronavirus موارد و مقامات بهداشت عمومی در حال پرسیدن هر کسی که بازدید بین ماه های ژوئن 12 و 20 ژوئن به خود قرنطینه به مدت دو هفته.

در 24 ژوئن Ingham County وزارت بهداشت اعلام کرد که 34 نفر بود که به تازگی بازدید هارپر رستوران و دم میخانه در شرق و لانسینگ, مثبت بودند COVID-19. سه روز بعد این رقم به ضرب گلوله به 85 این لنسینگ ایالت مجله گزارش روز شنبه.

هشتاد و کسانی که آزمایش مثبت برای coronavirus بازدید از رستوران و پنج تلقی می شد “عفونت های ثانویه” به معنی آنها بود ندیده اما خود گرفتار این ویروس از کسی که با توجه به لنسینگ ایالت مجله.

رستوران صاحبان در بیانیه ای گفت در Facebook که آنها تا به حال دوباره باز برای کسب و کار در 50 درصد ظرفیت در ژوئن 8, به عنوان در هر میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اجرایی سفارش. اما در بلند مدت به ترکیب اولیه بلافاصله شروع به تشکیل زدن در پیاده رو بیرون رستوران و برخی از مشتریان حاضر به دنبال خاص اجتماعی-فاصله توصیه بیانیه ای گفت:.

“ما تلاش کرده اند به آموزش مشتریان در انتظار در خط به سایش پوشش صورت و عمل اجتماعی فاصله از طریق علامت زدن در پیاده رو و با یک بنر ما نرده” در بیانیه ای گفت:. “نظارت ما از خط ما از پله ها موفق بوده است اما در تلاش برای به دست آوردن مشتریان به دنبال توصیه های ما در پیاده رو شده است به چالش کشیدن.”

در این بیانیه گفت: این رستوران به طور موقت بسته شده است و قصد دارد تا هر دو از بین بردن ترکیب و تغییر آن سیستم تهویه مطبوع به “نصب تصفیه هوا فن آوری است.”

در این بیانیه اشاره کرد که بسته شدن احتمال آسیب کارکنان رستوران که تا به حال فقط از سه ماه اخراج.

“آنها اجاره, وام مسکن, خودرو, پرداخت صورتحساب مواد غذایی و هزینه های زندگی روزمره به آدرس” بیانیه ای گفت:. “اما ما معتقدیم برای ایمنی از همه آن چیزی که حق انجام دهد.”

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله