‘لیسانس’ آلوم James Taylor واکنش نشان می دهد به Infinite ادعا او فریب خورده


Bachelorette Alum James Taylor Reacts to TikTok Alleging He Cheated 1 Year Ago
جیمز تیلور حسن نیت ارائه میدهد James Taylor /Instagram

دو طرف به هر داستان. لیسانس آلوم جیمز تیلور در واکنش به کاربر lebbyhan را ویروسی Infinite در شنبه, ژوئن 27 ادعا کسی که “به خوبی شناخته شده در لیسانس/لیسانس جامعه برای اینکه شیرین نوع و واقعی” messaged او برای آویزان کردن و لاس زدن در حالی که او تا به حال یک دختر.

The Infinite کاربر اول که نام هانا با توجه به مشخصات outed سابق لیسانس کشور عضو در تصویری ارسال شده در روز شنبه. “قرار دادن یک انگشت پایین اگر …” او آغاز می شود قبل از ادامه به گفتن یک داستان در مورد یک ناشناس, “شناخته شده” شرکت کننده که messaged او در Instagram and Snapchat درخواست به اویختن. با توجه به داستان او روز بعد این مرد آمد به بار او با دوست دختر خود را و او وانمود نمی دانم.

پس از حدس و گمان Infinite کاربران به نام تیلور, 32, که به نظر می رسد در JoJo فلچر‘s فصل 12 از لیسانس. تیلور خودش است پس در پاسخ به این ویدئو به دست آورد که بیش از 50000 views.

“اگر شما را دیدم که Infinite گفت: من فریب خورده یک دختر 2 دختر پیش … تقریبا یک سال پیش و او به راحتی قرار می دهد آن را درست قبل از من فصل تکرار … فقط می دانم که من دان”فکر می کنم او دروغ گفتن بر روی هدف” او نوشت: از طریق Instagram داستان در یکشنبه, ژوئن 28. “اما او اشتباه کرده است و من یک دختر پس از آن! من و Elle شکست تا ماه آوریل گذشته. ندارد از آن پس تا 4 ماه پیش. من در نشویل ماه ژوئن یا جولای. بنابراین آره … همه ما خوب است. حمل و عشق میشم.”

در دوم Instagram, داستان تیلور به نام چه لیسانس: بزرگترین فصل — همیشه خواهد بود پخش نسخه فشرده فلچر فصل در روز دوشنبه, ژوئن 29. “توجه داشته باشید جانبی…بود که از یک سال پیش. خنده دار است که می آید از چوب زمانی که موسیقی خود را شروع مصرف کردن و خود را در فصل لیسانس [sic] است که تنها 2 روز به دور از دوباره پخش میشوند.”

در Infinite, هانا نوشت و او را یک “دیوانه” بخش دوم و فاش کردن هویت مرد اگر تصویری می شود توجه کافی از طرفداران.

تیلور برای حذف شد در طول هفته 7 از لیسانس فصل 12 در سال 2016. فلچر 29 و برنده اردن راجرز مشغول شده اند پس.

گوش دادن به اینجا برای دلایل درست برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de