Coronavirus: چگونه دهلی نو ‘هدر’ مستند برای تبدیل شدن به هند بزرگترین کانون

دهلی نو ramped تا تست در هفته های اخیر

با بیش از 77,000 موارد Covid-19 هندوستان پایتخت دهلی نو تبدیل شده است و این کشور بزرگترین کانون. BBC Aparna Alluri توضیح می دهد که چگونه این به نظر می رسد یک مورد فرصت های از دست داده.

دولت شهرستان به نظر می رسد به از دست دادن این فرصت فراهم شده توسط یک دقیق و مستند در سراسر کشور است که به طول انجامید بیش از دو ماه.

سهل انگاری تماس ردیابی بوروکراسی بیش از حد ضعیف و یا بدون هماهنگی با خدمات درمانی خصوصی و سیاسی wrangles باید منجر به افزایش در اعداد است.

کوچکتر شهرهای هند به نظر می رسد باید انجام شود به مراتب بهتر از سرمایه صندلی هند دولت فدرال است. شهر جنوبی بنگلور زمان بوده است برای تماس با آن-ردیابی تلاش است که شامل عفونت و چنای (که قبلا مدرس) تا به حال تعداد نسبتا کمی از مرگ و میر با وجود افزایش موارد است.

اما بسیار شبیه به سرمایه مالی بمبئی نیز که ضربه سخت شده توسط ویروس, Delhi تاخت و تاز شده است و موارد آن در بیمارستان های دولتی برخی از بهترین و بزرگترین و بهترین در کشور در حال مبارزه است.

این به رغم این واقعیت است که دهلی نو توسط اداره Arvind Kejriwal را Aam Aadmi Party, که برنده thumping اکثریت در اوایل این سال در پشت قوی خدمات عمومی از جمله بهداشت و درمان.

پس چه مشکلی پیش آمد ؟

به اندازه کافی تست و ردیابی

دهلی caseload به شدت افزایش یافته است از ابتدای ماه ژوئن بیش از 50 ، 000 از آن Covid-19 مورد تایید شدند در این ماه به تنهایی. یکی از دلایل می تواند ramped تا تست با تازگی تصویب شده آنتی ژن کیت – سریع تست تشخیصی است که به نتایج در عنوان کمی تا یک ساعت و نیم است.

“تست نوش دارو نیست” K Srinath ردی رئیس بهداشت عمومی بنیاد هند و عضو شورای ملی covid-19 گروه ضربت به بی بی سی گفت.

“البته شما باید تست – اما تست عاقلانه آزمون بر اساس علائم و یا دیگر معیارهای روشن.”

و که او می افزاید: ممکن است تنها با “اولیه مورد شناسایی و جامع تماس با ردیابی” – نه از آن اتفاق افتاده است.

یک مطالعه در تماس با ردیابی توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) نشان داد که بین ماه های ژانویه و مارس هند, به طور متوسط, تست شده, 20 تماس برای هر مورد تایید شده. و گسترده وجود دارد اختلاف است.

در حالی که برخی از کشورها مانند کارناتاکا به طور متوسط 93 اطلاعات تماس دهلی نو تست شده به عنوان چند به عنوان نه.

ادامه مطلب:

  • بیماران سرگردان به دهلی مبارزات با Covid
  • به همین دلیل است که هند بازگشایی میان سنبله در ویروس موارد ؟
  • بیشتر از زنان در حال مرگ از Covid-19 در هند ؟

در واقع در اوایل این ماه در دهلی وزیر بهداشت گفت که مقامات ردیابی فقط فوری مخاطبین با توجه به بالا بودن تعداد موارد است.

اما برخی از مردم گرفته اند به توییتر ادعا که حتی اعضای خانواده از Covid مثبت بيماران در حال آزمایش و محلات نشده بودند موجود است.

“من می دانم که از موارد متعدد که در آن خانواده ها بودند تماس گرفته و پس از یک عضو خانواده تست مثبت می گوید:” Malini Aisola از همه هند مواد مخدر اقدام شبکه یک بخش بهداشت و درمان ناظر است.

“در بسیاری از موارد تست از اعضای خانواده اتفاق رخ نداد و برای چند روز و تنها پس از سنگین تجدید نظر و اصرار به دولت است.”

دهلی نو در حال حاضر اعلام کرد بلند پروازانه کشت از اقدامات از جمله درب-به-درب نمایش از تمام آن 29 میلیون نفر به روش نمونه گيری تصادفی از 26000 نفر در سراسر شهرستان و استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین و پلیس برای حفظ فاصله فیزیکی.

دهلی سلامت کارگران را آغاز کرده اند که غربالگری هر خانواده

روز شنبه, آقای Kejriwal سرزنش سرعت که در آن coronavirus گسترش یافته است برای فشار بر دهلی نو در نظام سلامت.

اما کارشناسان می گویند بسیاری از این باید انجام شود قبل از آن در طول مستند. و در صورتی که اتفاق افتاده بود دولت می شده اند قادر به گرفتن سریع مطلع اقدامات زمانی که این مستند آغاز شده و به سهولت از هفته سوم ممکن است.

دولت موفق به ساخت مشارکت

“کل این بیماری فوق العاده stigmatised. آن را تبدیل به یک نظم و قانون اجرای مشکل به جای یک مسئله بهداشت عمومی می گوید:” Dr Ambarish Satwik یک جراح عروق در دهلی آقا Ganga رم بیمارستان.

سنگین محدودیت در تست ارتباط ضعیف در چه اتفاقی می افتد بعد از تست شما مثبت و ترس از قرنطینه در ضعیف حفظ دولت باید تمام امکانات ساخته شده مردم تمایلی به دریافت تست شده است.

“اگر شما دریافت تماس از پلیس اگر شما دریافت تماس از منطقه نظارت افسر گفت: شما کشیده دور به برخی از قرنطینه مرکز که تست شده؟” Dr Satwik می پرسد. “شما می توانید به جای آن صبر کنید. روند مجازات است.”

با وجود نقش مهمی خصوصی بهداشت و درمان در هند بسیار از تعهد شده در understaffed و نامعقول دولت در آزمایشگاه ها و بیمارستان های دولتی. این بدان معنی است که بسیاری از افرادی که علائم ترجیح می دهند در خانه بمانند و نه از صف در صف های طولانی در بیمارستان های دولتی.

و در هفته های اخیر به عنوان داستان ظهور از دهلی بیمارستان های در حال اجرا از تخت و یا امتناع از اعتراف Covid-19 بیماران مبتلا به هرج و مرج و اضطراب تنها افزایش یافته است.

“ترس و انگ درایو اپیدمی زیرزمینی” پروفسور ردی می گوید.

او می گوید: دولت باید با هماهنگی بهتر با خصوصی بازیکنان قادر به گسترش آزمایش و بستری شدن در بیمارستان در اوایل و برای کنترل قیمت. اما دهلی دولت هفته را صرف مبارزه با بیمارستان های خصوصی بیش از قیمت معیارهای تست و تخت بیمارستان.

همه این بدان معنی است گزینه های کمتر برای بیماران منجر به چه Dr Satwik تماس “سیستماتیک disincentivisaiton” برای تست.

پروفسور ردی می گوید دولت نیز مشغول تعقیب خدمات بالینی – آزمایش و درمان بیمارستان – که آنها را نادیده گرفته و اساسی بهداشت عمومی توابع.

آقای Kejriwal شد انتخاب مجدد به عنوان وزیر برای سومین بار در سال جاری

“آنها باید ساخته شده است یک دلسوز محیط زیست – بهداشت اولیه تیم حمایت جامعه سلامت کارگران برای پیدا کردن که تب و سرفه. این تیم بازدید از خانه باید فعال بیماران منتقل شده به بیمارستان.”

او می گوید که ایجاد یک روند روشن و اطمینان مردم بدون آن را سخت به ضرب و شتم یک بیماری همه گیر.

“مردم باید اعتماد به نفس است که آنها را به مراقبت از آنها نیاز است که آنها را تحت درمان با همدلی” او می گوید.

اما واقعیت این بود به دور از آن است.

دهلی نو دارای دو قدرت مراکز

دهلی غیر معمول موقعیت اداری تنها می افزاید: به سردرگمی است. اگر چه این حالت اداره توسط آقای Kejriwal, معاون فرماندار, که نشان دهنده دولت فدرال نیز رقابت قدرت.

نتیجه این شده است یک سری از متضاد سفارشات صادر شده و سپس کردهاند و گاهی در کمتر از 24 ساعت – اثبات آنچه همواره testy بين Mr Kejriwal و هند دولت فدرال به رهبری نارندرا نخست وزیر.

“ما نمی تواند نگه داشتن نوسانی بین یک تصمیم گیری و دیگر در میان این درام روزانه از سفارشات در حال countermanded و تظاهرات بودن تسلیم” پروفسور ردی می گوید.

او می گوید: دهلی نو بودن سرمایه باید دریافت بهترین از توجه به جای “سقوط قربانی به پیچیدگی های متعدد تصمیم گیری مقامات”.

اما برخی استدلال کرده اند که آن را به دهلی بسیار نقش به عنوان یک مرکز قدرت است که hobbled پاسخ – این بوروکراسی به عنوان مثال ساخته شده است آن را بیشتر مات با داده های بسیار مهم اغلب به اشتراک گذاشته اکراه.

برای اینکه عادلانه این هم یک بازی اعداد است. بمبئی هنوز برخی از 500 فعال تر موارد از دهلی نو; و دومی تنها کمی جلوتر در تایید موارد – در مورد 5,000 – و لغزش می تواند به مقام دوم دوباره.

اما در هر صورت دهلی نو نمی توانیم به slacken تلاش های خود را.

“این هرگز خیلی دیر در یک بیماری همه گیر” پروفسور ردی می گوید. “شما باید به کوه بسیار قوی تلاش حتی در حال حاضر برای جلوگیری از عفونت است. شما باید برای انجام این کار است.”