محدود حج ترکیبات عربستان اقتصادی

1 / 3

یک تعداد انگشت شماری از نمازگزاران دعا در اسلام مقدس ترین حرم مسجد جامع مجتمع در عربستان سعودی در شهر مقدس مکه معمولا پرتکاپو با زائران به مراسم حج روش

یک تعداد انگشت شماری از نمازگزاران دعا در اسلام مقدس ترین حرم مسجد جامع مجتمع در عربستان سعودی در شهر مقدس مکه معمولا پرتکاپو با زائران به مراسم حج روش (AFP Photo/STR)

ریاض (AFP) – خالی سایت های مذهبی. رها زائر چادر. مرده هتل ها. خیره کننده پوچی-و ترس از اقتصادی خراب — امد و شد زیاد معمولا شلوغ شهر مکه پس از عربستان مقامات محدود سازمان حج و زیارت بیش از coronavirus.

اسلام مقدس ترین شهر معمولا میزبان میلیون ها نفر از زائران به صورت سالانه مناسک اما پادشاهی است محروم در خارج از کشور بازدید کنندگان از این رویداد را سال, برنامه ریزی شده برای اواخر جولای.

حج و کمتر عمره مفرده همراه با چنگک جمع کردن در برخی از 12 میلیارد دلار نگه داشتن اقتصاد زمزمه در مکه به دو میلیون نفر و سنگ مرمر-bedecked آسمان خراش های قوی بیش از اسلام را مقدس ترین مکان.

رونق ساخت و ساز در سال های اخیر اضافه شده, مراکز خرید آپارتمان و هتل لوکس, برخی از ارائه نمایش های دیدنی و جذاب از مقدس کعبه یک مکعب شکل و ساختار در مسجد جامع نسبت به مسلمانان در سراسر جهان دعا کنید.

اما اکثر محوطه را خالی گذاشته پس از همه گیر رسیده پادشاهی.

این ویروس که آمار مکه سخت نیز کتک زیارت متکی به کسب و کار است که پشتیبانی از صدها نفر از هزاران نفر از مشاغل از سفر عوامل به خیابان آرایشگران و مغازه های سوغات.

بسیاری از گزارش های فراگیر اخراج کاهش پرداخت و یا تاخیر در پرداخت حقوق.

“صفر فروش صفر درآمد” گفت: احمد Attia یک زن 39 ساله مصری که با این نسخهها کار برای یک آژانس مسافرتی در این شهرستان است.

“ما در حال استفاده نمی شود برای دیدن مکه خالی است. آن را احساس می کند مانند یک شهر مرده. آن را ویرانگر برای مکه.”

– “عکس-op’ –

یک سونامی از لغو نیز کتک خارج از کشور حج اپراتورهای که در سازماندهی سفر تدارکات برای زائران بسیاری از آنها سرمایه گذاری پس انداز زندگی خود را در پنج روز مراسم.

عربستان مقامات در حال حاضر در ماه مارس به حالت تعلیق عمره مفرده که می تواند انجام شود در هر زمان.

سپس در یک بسیار حساس اما مدتها در انتظار تصمیم آنها گفتند که تنها اجازه می دهد در حدود 1000 تا زائران حاضر در عربستان برای انجام حج.

که بخش کوچکی از 2.5 میلیون زائر که با حضور سال گذشته است.

“این خواهد بود یک رویداد نمادین یک عکس-op است که اجازه می دهد تا پادشاهی می گویند: “ما نمی انصراف از حج به عنوان بسیاری از انتظار می رود’,” گفت: یک جنوب آسیا مقام رسمی در ارتباط با حج مقامات.

عربستان سعودی تاکید کرد که سیراب به پایین حج باز خواهد شد به مردم از ملیت های مختلف.

اما روند انتخاب برای چند لکه انتظار می رود که به شدت مورد بحث و مجادله به عنوان برخی از مکه ساکنان انتظار به اولویت داده می شود بیش از غیر خودی.

“من رفته به حج قبل و امیدوارم در این سال, با اراده خدا, من خواهد بود در میان زائران گفت:” مروان Abdulrahman عربستان سعودی زندگی در مکه.

بسیاری از ترس زیارت که بسته عظیم جمعیت به مذهبی سایت, شده است می تواند یک منبع عظیم از سرایت.

رمان coronavirus ضربه پادشاهی با بالاترین تعداد موارد در خلیج فارس-بیش از 178,000 تایید عفونت از جمله 1,511 مرگ و میر.

اما پوسته پوسته شدن زیارت را تعمیق پادشاهی رکود اقتصادی تحلیلگران می گویند.

این حرکت به دنبال رکود اقتصادی در قیمت نفت و coronavirus-led ضرر و زیان که باعث ریاضتی از جمله سه برابر از مالیات بر ارزش افزوده و کاهش کارمندان دولت’ کمک هزینه.

حج تصمیم گیری “می کند ترکیب عربستان سعودی مشکلات اقتصادی” ریچارد رابینسون خاورمیانه تحلیلگر در Oxford Analytica گفته.

روز چهارشنبه صندوق بین المللی پول هشدار داد ایران تولید ناخالص داخلی خواهد رسید با 6.8 درصد در این سال — این بدترین عملکرد از سال 1980s نفت ادامه دارد.

– حقوق و دستمزد تاخیر –

عربستان Binladen ساخت و ساز گروه bellwether شناخته شده به صورت گسترده از مگا پروژه های از دست رفته پرداخت حقوق و دستمزد برای هزاران نفر از کارگران در ماه های اخیر به گفته یک منبع نزدیک به این شرکت و کارکنان شکایت در رسانه های اجتماعی.

عربی برچسب “تاخیر در Binladen حقوق” به دست آورده کشش به کاهش اثرات این شرکت در پشت یک سری از پروژه های بحرانی از جمله 15 میلیارد دلار آسمان خراش هتل که برج بیش از مکه به مسجد.

این شرکت به دنبال منشور تعدادی از جت خصوصی به ارسال بسیاری از آن گذاشته و جنوب آسیا کارگران, صفحه اصلی, با توجه به منبع.

شرکت نمی کند, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

رکود نیز مختل ریاض را به برنامه های بلند پروازانه برای ساخت یک صنعت گردشگری از ابتدا سنگ بنای چشم انداز 2030 برنامه اصلاحات به منظور کاهش پادشاهی تکیه بر نفت است.

“دولت به طور خاص به گردشگری به عنوان یک منطقه کلیدی برای رشد تحت آن استراتژی های تنوع و از دست دادن حج درآمد مجموعه ای می تواند این بخش را از طریق از دست رفته سرمایه گذاری و یا ورشکستگی گفت:” رابینسون.

پادشاهی شروع به ارائه ویزای توریستی برای اولین بار در سپتامبر گذشته در حرکت به باز کردن یکی از آخرین مرزهای جهانی گردشگری است.

“در حالی که عربستان سعودی به دنبال تنوع بخشیدن به گردشگری درآمد فراتر از گردشگری مذهبی و تلاش خود را هنوز هم ساخت از سازمان حج و گفت:” کریستین دیوان عربی حوزه خلیج فارس موسسه در واشنگتن است.

“داشتن آن در این زمان از اختلال در بازار نفت یک ضربه است.”