تاریخچه جهنم: این 5 زیردریایی حوادث واقعی حوادث


اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به یاد داشته باشید: USS Thresher غرق در 10 آوریل سال 1963 با 129 ملوانان پردازنده. این اولین زیردریایی هسته ای فاجعه, و این روز دارای بالاترین مرگ و میر. بر خلاف با عقربهای نیروی دریایی ایالات متحده گزارش کرده است که دقیقا چه چیزی باعث Thresher به نزول فقیر کنترل کیفیت.

 

بیشتر از منافع ملی:

روسیه گم شده سلاح های هسته ای نشسته در کف اقیانوس

چگونه چین می تواند غرق یک ناو هواپیمابر نیروی دریایی ایالات متحده

که در آن جنگ جهانی سوم می تواند شروع این سال

چگونه F-35 Stealth Fighter تقریبا هرگز اتفاق افتاده است

پس از جنگ جهانی دوم ایالات متحده و روسیه و چین—و یک میزبان از دیگر کشورها—از دست داده اند و کشتی و خدمه خود را به حوادث است. عامل زیردریایی است که یک کسب و کار مخاطره آمیز تحت بهترین شرایط و به احتمال زیاد باقی می ماند. حتی با بالاترین تکنولوژی هسته ای زیردریایی می تواند تا پایان در کف اقیانوس اگر خدمه نیست مراقب باشید و یا فن آوری نتواند.

در اینجا برخی از بدترین زیردریایی حوادث از گذشته چند دهه.

کورسک, 2000

شاید بدترین زیردریایی فاجعه در حافظه اخیر روسیه از دست دادن K-141 کورسکبود که یک پروژه 949A Antey-کلاس (اسکار دوم) هسته ای-مجهز به موشک هدایت شونده از زیردریایی. عظیم از 16000 تن زیردریایی نابود شد در یک انفجار عظیم در تاریخ 12 اوت سال 2000 که منجر به کشته شدن 118 اعضای خدمه آن.

کورسک‘s خرابه بود و در نهایت بهبود و حادثه بود و در نهایت به ترسیم نوع-65-76A اژدر. هر چند این سلاح قدرتمند به اندازه کافی برای از بین بردن یک ناو هواپیمابر با یک تک ضربه به اتحاد جماهیر شوروی طراحی شده بدون توضیح اژدر به اجرا در پراکسید هیدروژن سوخت است که بسیار فرار و نیاز به دست زدن به مراقب باشید. متاسفانه برای کورسک‘s خدمه آنها ظاهرا تا به حال نه آموزش و نه تجربه برای رسیدگی به آن سلاح است.

پس از کورسک , فاجعه, نیروی دریایی روسیه برداشته پراکسید هیدروژن-سوخت اژدر از خدمات.

کمسملتس, 1989:

K-278 کمسملتس تنها قایق از پروژه 685 Plavnikکلاس (ناتو: Mike) تا کنون به پایان رسید. طراحی شده است در درجه اول به عنوان یک testbed برای فن آوری های جدید, 8,000 تن کمسملتس یکی از بالاترین عملکرد زیردریایی تا کنون ساخته شده است آن را به حال یک عامل عمق بیشتر از 3000ft. مانند پاپا-کلاس پروژه 685 Plavnik طراحی شده برای تست اتوماسیون و فن آوری های کامل اتحاد جماهیر شوروی توانایی تیتانیوم ساخته شده است فشار پوسته.

زیر دریایی غرق در 7 آوریل سال 1989 پس از آتش سوزی پردازنده. آتش خاموش مجموعه زنجیره ای از حوادث است که در نهایت باعث قایق به نزول است. با وجود تلاش های قهرمانانه از خدمه 42 از 69 crewmembers کشته در تصادف. اما تنها چهار نفر به عنوان یک نتیجه مستقیم از آتش—بقیه درگذشت از قرار گرفتن در معرض. بیشتر از خدمه ممکن است ذخیره شده است اگر اتحاد جماهیر شوروی نیروی دریایی تا به حال عمل کرده و با سرعت بیشتری به اجرای عملیات امداد و نجات.

در ضمن کمسملتس‘s راکتور هسته ای و دو هسته ای کلاهک باقی می ماند پردازنده زده هال تحت 5,500 ft آب در دریای بارنتز—یک فاجعه در حال انتظار برای دوباره اتفاق می افتد.

K-8, 1970:

K-8 در یک پروژه 627A کیتکلاس (ناتو: نوامبر) nuclear-powered حمله زیر دریایی که غرق شدند و بعد از یک آتش سوزی در مارس 12, 1970. (K-8 ندارد نام اتحاد جماهیر شوروی تنها به ندرت آن را به نام زیردریایی)

زیردریایی بود در اصل آتش در 8 آوریل سال 1970 در طول ورزش در دو محفظه جداگانه. آتش ظاهرا آغاز شده به عنوان یک نتیجه از روغن آینده در تماس با هوا بازسازی سیستم. پس از آتش سوزی در سراسر قایق از طریق سیستم تهویه مطبوع—و راکتورهای تعطیل—کاپیتان دستور داد که خدمه به رها کردن کشتی. خدمه سوار زیردریایی دوباره پس از نجات کشتی وارد شده اند. اما در نهایت این زیردریایی غرق در نیویورک در حالی که undertow—با 52 عضو از خدمه آن.

روسها تا به حال چندین حوادث با آتش پردازنده زیردریایی خود را. در واقع روسیه با ایران-صفحه زیردریایی حمله— K-3 Leninsky Komsomol —تقریبا نابود شده به علت آتش سوزی ناشی از یک هیئت منصفه تقلب تعمیر در ماه سپتامبر سال 1967. “غیر استاندارد و واشر از. . . یک بطری آبجو به خدا ممنوع نصب شده در مخزن بالاست” سابق crewmember گفت پراودا. “به طور طبیعی آن را آواره هیدرولیک از سیال به بیرون درز تحت فشار 100 اتمسفر کردم و اسپری بر روی لامپ که تا به حال شکسته درپوش محافظ است. التهاب رخ داده است بلافاصله.”

USS Scorpion (SSN-589), 1969

در حالی که روسیه و اتحاد جماهیر شوروی تا به حال سهم خود را از زیردریایی حوادث, نیروی دریایی ایالات متحده دهکدهای از دست داد زیردریایی بیش از حد. در 22 مه 1969, USS Scorpionیک بازیچهای که از جناغ مرغ-کلاس زیردریایی حمله. از دست داده بود با همه دست 400 مایلی جنوب غربی از جزایر آزور. وجود 99 ملوانان پردازنده.

آن است که هنوز هم یک راز به آنچه دقیقا اتفاق افتاده است به Scorpion—قایق به سادگی موفق به بازگشت به بندر در مه 27 که در آن سال. نیروی دریایی راه اندازی شد اما در نهایت اعلام کرد آن را از دست داده در تاریخ 5 ژوئن. در نهایت عقرب واقع شده بود تحت 10,000 ft آب توسط نیروی دریایی کشتی تحقیقاتی بعد از آن سال.

نیروی دریایی ایالات متحده منبع به من بگویید که آنها یک ایده خوب در مورد آنچه احتمالا اتفاق افتاده است به Scorpion—اما نمی ارائه هر گونه اطلاعات. بسیاری از منابع نشان می دهد که به احتمال زیاد باعث شد ناخواسته فعال شدن باتری از یک علامت 37 torpedos یا یک اژدر انفجار.

USS Thresher (SSN-593), 1963:

USS Thresher غرق در 10 آوریل سال 1963 با 129 ملوانان پردازنده. این اولین زیردریایی هسته ای فاجعه, و این روز دارای بالاترین مرگ و میر. بر خلاف با عقربهای نیروی دریایی ایالات متحده گزارش کرده است که دقیقا چه چیزی باعث Thresher به نزول فقیر کنترل کیفیت.

زیر دریایی غرق شد در حالی که آن را انجام یک شیرجه به آن تست عمق حدود 1,300 ft. پنج دقیقه قبل از دست دادن تماس با کشتی زیردریایی کشتی نجات چکاوک دریافت یک درهم UQC انتقال (زیر آب رادیویی از انواع) که گفت: Thresher بود و داشتن برخی از ویژگی های جزئی دشوار است. چکاوک ادامه داد: برای دریافت درهم پیام تا sonar برداشت صدا از Thresher imploding.

نیروی دریایی دادگاه از پرس و جو متوجه شد که یک لوله کشی, شکست احتمالا ناشی از حادثه.

به عنوان قایق اتاق موتور آب گرفتگی به عنوان یک نتیجه نمک-آب اسپری خاموش کردن راکتور هسته ای است. متعاقبا Thresher اصلی بالاست مخزن موفق به ضربه پس از یخ تشکیل شده در آن لوله کشی. خدمه قادر به دسترسی به تجهیزات مورد نیاز برای جلوگیری از جاری شدن سیل.

به عنوان یک نتیجه مستقیم از Thresher فاجعه نیروی دریایی برقرار SUBSAFE برنامه به اطمینان حاصل شود که وجود دارد این است که کاملا مستند سیستم کنترل و دوباره چک در تمام اجزای حیاتی هسته ای زیر.

این اولین بار ظاهر شد چند سال پیش.

تصویر: فلیکر.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل مقاله.