ایتالیا می فرستد در ارتش پس از شورش فوران در شورا و مستغلات در نزدیکی ناپل بیش از شیوع ویروس جدید


ساکن زندگی درون “منطقه قرمز” که در آن 49 جدید کروناویروس موارد تایید شده اند در Mongradone جنوب ایتالیا – ANSA

ایتالیا فرستاده سربازان و پلیس ضد شورش به عنوان تقویت کننده در روز جمعه به شورای املاک در جنوب کشور که در آن یک خوشه از coronavirus موارد خارجی در میان کارگران مزرعه را برانگیخته تنش با مردم محلی.

خشونت گشاد, آنال, ساکنان و کارگران مهاجر در روز پنج شنبه و جمعه در شهر مندرگن شمال ناپل پس از پنج بلوک آپارتمان قفل شده بودند را در وقوع 43 مورد مثبت بیشتر در میان رم و بلغاری زمینه کارگران است.

مشکل گزارش شد و پس از یک گروه از بلغارها اقدام به زور راه خود را از طریق یک کمربند در جای خود قرار داده در اوایل این هفته در اعتراض به قادر به بازگشت به کار.

پلیس آنها را متقاعد به بازگشت به داخل اما چند بعدها کشف می زنیم. ازدحام عصبانی مقیم ایتالیا و سپس جمع آوری شده در زیر بلوک های برج فریاد توهین در ساکنان برخی از آنها در پاسخ با پرتاب صندلی و اشیاء خود را از بالکن.

مبتلا شورای املاک و خانه را به برخی از 300 ایتالیایی و 400 کارگران مهاجر از اروپای شرقی و شمال آفریقا و آمریکای جنوبی است.

“ما قرار دادن تمام بلوک های برج ها در قرنطینه. در حال حاضر آنها نیاز به اقامت در خانه های خود و احترام به قوانین: برای 15 روز هیچ کس وارد یا از آن خارج آن ساختمان ها گفت:” کامپانیا فرماندار Vincenzo De Luca که درخواست اضافی اجرای قانون از وزارت کشور و تهدید به قفل کردن کل شهر اگر غربالگری شناسایی بیش از 100 مورد.

وسایل نقلیه مختلف با بلغاری صفحات تخریب و یک ون بود شعله ور مجموعه با کوکتل مولوتف در صبح روز جمعه قبل از ارتش واحد رسید.

ایتالیایی, پلیس ضد شورش ایستاده گارد در و مستغلات – ANSA

بیشتر کارگران ثبت نشده بخشی از بهره برداری بخش از به اصطلاح “نامرئی” که خراش با عنوان کردن کتاب روز کارگران فصلی و farmhands چیدن گوجه فرنگی و رسیدگی بوفالو که تولید شیر به صورت پنیر موزارلا.

آنها اغلب زندگی در شرایط غیر بهداشتی کهنه به اردوگاه ها و ساختمان های مخروبه در اطراف کستل ولتورنو و مندرگن دو شهرهای ساحلی در امتداد آلوده زمین در شمال ناپل تا حد زیادی کنترل شده توسط Camorra سازماندهی سندیکای جرم و جنایت.

در یک حادثه جداگانه در سیسیل تنش ها نیز در حال اجرا پس از 28 مهاجران نجات آزمایش مثبت برای coronavirus پس از نجات آورده و در ساحل آلمانی NGO کشتی و دریا-سازمان دیده بان 3 که به تازگی از سر گرفته و عملیات.

مهاجران در حال حاضر نگه داشته جدا شده در یک منطقه قرنطینه یک کشتی دریایی همراه با 250 دیگران است.

پس از 10 هفته مستند و 34,600 مرگ و میر ایتالیا بازگشت به نزدیک به حالت عادی با مرگ و میر و hospitalisations در کاهش مداوم. اما مقامات بهداشتی می گویند سرایت ادامه با شیوع حال نظارت از شمال به جنوب. در رم 123 عفونت در ارتباط بودند به بیمارستان در حالی که در بولونیا 64 موارد جدید ترسیم شد به انبار کارگران در یک پیک و تدارکات شرکت.