جسیکا سیمپسون نشان می دهد او باب روز لب به لب در یک لباس شنای زنانه دوتکه پیش از تولد 40

که شمارش ؟ جسیکا سیمپسون نشان داد او قاتل بدن در یک لباس شنای زنانه دوتکه او به عنوان شمارش پایین به تولد 40.

“یی-HAW به روزهای آخر در من 30” او زیر نویس beachside عکس به عنوان او نشان داد او باب روز لب به لب در حالی که با پوشیدن یک کلاه کابوی و مش قرار دادن بیش از یک گاو-چاپ لباس شنای زنانه دوتکه از او اسم خط.

“کودک من … 40 عزیز Lordy!” مامان تینا سیمپسون اظهار نظر در شرجی عکس. “چگونه است که در مورد لباس شنا? 🤠 را در بازار مال فروشان در دسترس @JessicaSimpson.com.”

Jessica Simpson Shows Off Her Toned Butt in a Bikini Ahead of Her 40th Birthday
جسیکا سیمپسون ترویج خاطرات, ‘کتاب باز,’ در فوریه 12 سال 2020 است. سیندی بریمور/شاتر

“شما نگاه بهتر از همیشه!” طرفداران نوشت: در حالی که یکی دیگر از اظهار نظر که مد مغول نگاه “و شدید.”

سیمپسون که سهام سه فرزند ماکسول — درو, 8, Ace Knute, 6 و مرغک مای, 15 ماه — با اریک جانسونقرار است برای جشن نقطه عطفی تولد در جولای 10.

سابق واقعیت تلویزیون ستاره شده است صریح مدافع برای بدن مثبت در طول سال شد و در مورد مبارزات خود را در خاطرات کتاب باز.

در این کتاب که در ماه فوریه منتشر شد ، “I Wanna Love You Forever” خواننده نشان داد او در زمان قرص رژیم غذایی برای 20 سال پس از گفت با یک موسیقی اجرایی در سن 17 که او نیاز به “از دست دادن 15 پوند است.”

“من شروع به شنیدن صدای زمانی که من به تنهایی در شب انتظار برای قرص خواب به پا زدن:” آیا بیشتر sit-ups, فانتزی,'” او به یاد می آورد. “در زمان ما رو به انتشار دومین آلبوم اولین تک آهنگ, ‘مقاومت’ من پایین بود به 103 پوند است. هر کس رفت و در مورد چگونه بزرگ من نگاه کرد اما من نمی توانستم از آن لذت ببرید چون من گوشی خیلی گرسنه است.”

او همچنین دقیق لحظه ای او فرزند ارشد دختر ماکسول گفت که یک دوست به او گفت نان باعث می شود شما “،”

“من فکر می کردم, ‘چگونه او حتی می دانم آنچه چربی است؟'” سیمپسون نوشت: او پس از آن-6 ساله. “این بود که از خواب بیدار کردن تماس. او در حال حاضر این جهان به رشد در, و من می خواهم او را به احساس می کنید به اندازه کافی امن به عشق خودش و بدن است که خدا به او داد.”

در ماه گذشته آمیلیا های Hazzard ستاره صحبت کردن در مورد بدن-شرمنده برای او سال 2007 Met Gala نگاه Vogue , خلاق, دیجیتال, مدیر سالی خواننده.

“او با پوشیدن Michael Kors و سینه او شاید افتاد از لباس او را بر روی فرش قرمز” خواننده را به یاد می آورد در مجله تاریخ شفاهی از جشن. “و سپس در شام آن را به طور ناگهانی مانند ایست, جسیکا سیمپسون سینه سراسر از من در میز شام و آنها را بر روی یک صفحه گرامافون و من به دنبال آنها. و [پس از آن او را دوست پسر] John Mayer شد با قرار دادن دست خود را بر روی آنها را در میز شام. او نوع رسید و من فقط به یاد داشته باشید تفکر ” آه مشاهیر احساس رایگان به بازی در اینجا.’ که چه خبر است.”

“احساس کمی مانند جین منسفیلد پس از خواندن این (نادرست!) تاریخ شفاهی از #MetBall جایی که من هستم بدن خجالت توسط #SallySinger,” سابق Newlyweds ستاره مزبور یک Instagram photo on May 5 نشان داد که بازیگر سوفیا لورن به سمت چشم به اواخر هالیوود, نماد است. “اما در تمام جدیت من استقامت بشود از طریق بدن خود من و درونی جهان نظرات در مورد آن برای من تمام زندگی بزرگسالی است. برای خواندن این حد پیش بینی شده مقاله در مورد classiest رویداد مد وجود دارد و باید خجالت با زن دیگری برای داشتن سینه در سال 2020 به تهوع.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!