جوجو سیوا صحبت می کند پس از موزیک ویدیو جرقه Blackface اتهامات

جوجو سیوا تعطیل اتهامات که یکی از رقصنده پشتیبان عینک blackface آرایش در سیرک با مضمون موزیک ویدئو برای آهنگ “Nonstop.”

“من نیاز به مجموعه ای از رکورد مستقیم در مورد چند چیز به دلیل برخی شده است غیر مسئولانه در داستان اخیر و نوشته ها در مورد من و هر کس به نظر می رسد به نتیجه گیری عجله و بدون داشتن تمام حقایق” 17-year-old نوشت طریق Instagram روز جمعه, ژوئن 26.

“من می خواهم به آدرس موزیک ویدیو که ما شات برای “NONSTOP” در ماه فوریه. ما در حال صحبت کردن در مورد بچه ها پانسمان تا به عنوان حیوانات سیرک! هیچ کس در ویدئو های من است blackface,” او ادامه داد. “این افتضاح است که ذهن هر کسی را حتی رفتن وجود دارد. بچه ها پانسمان در لباس حیوانات داشتن چهره خود را نقاشی شده به مانند حیوانات اقدام بخشی. وجود دارد زرافه و ببر و سگ, دلقک, پری دریایی, همه چیز.”

JoJo Siwa Speaks Out After Nonstop Music Video Sparks Blackface Accusations
جوجو سیوا حضور شیرین 16 در W هالیوود در 9 آوریل 2019. سن تصاویر

این تصویری است که برای اولین بار از طریق یوتیوب در ژوئن 19, برانگیخته و واکنش های پس از طرفداران با اشاره به این که 12 سال رقصنده Lilliana Ketchmanعینک قهوه ای آرایش صورت به عنوان بخشی از لباس او را به بازی یک میمون در سیرک. سیوا پس از آن مسدود شده برخی از کاربران رسانه های اجتماعی که به نام او بیش از این پروژه است.

“من مسدود شده برخی افراد آنلاین و متوقف شده پس دیگران چون من خسته از دیدن شخصی hate on me,” او نوشت: در روز جمعه پست. “برخی از مردم را به انجام هر کاری برای جلب توجه است و شامل که چیست. مردم ارسال شد من واقعا وحشتناک و منزجر کننده پیام در مورد ظاهر من من تمایلات جنسی, مطالب من, و به طور کلی فقط نفرت.”

این رقص بچه آلوم تصریح کرد: به 9.5 میلیون Instagram followers که او با پشتیبانی از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و اضافه میکند: “من در سمت راست از تاریخ در اینجا. توقف تلاش برای ایجاد این مورد چیزی نیست. من عاشق طرفداران واقعی و سپاسگزار هستم برای عشق و حمایت است. به جای تلاش برای کشیدن همه پایین بیایید مثبت می شود و دوباره مانند یک بومرنگ است.”

پس از انتشار بیانیه Siwa به توییتر گرفت و گفت یک فن “من چیزی را انجام دهید که نیاز به عذرخواهی…. این است که من پاک کردن همه چیز.”

یوتیوب شخصیت بین المللی تبدیل شده احساس در سال های اخیر است. در علاوه بر این به ظاهر در دو فصل Dance Momsاو صحبتهای, آواز می خواند, رقص و عمل می کند. او همچنین شناخته شده برای او در همه جا موی دم اسبی و پوشیدن رنگارنگ بزرگتر از اندازه کمان.

در شب جمعه سیوا سوار طرفداران وحشی زمانی که او عرضه یک مدل موهای جدید در Infinite. او رنگ خود را امضا قفل بلوند, سبزه, لباس و عینک آنها را در امواج در حالی که لب synching به مایلی سایرس‘ آمار “can’t Be Tamed.”

@itsjojosiwa

……….

♬ صدای اصلی – rubyroseturner

رسانه های اجتماعی ستاره گفت: ما هفته به طور انحصاری در ممکن است که او از ترس به سوئیچ کردن او نگاه کرد و گفت: “من اهمیتی نمی دهند. من می خواهم به رنگ مو من آبی است ؟ خوب اجازه دهید آن را انجام دهد.”

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!