قاضی دستور آزادی کودکان مهاجر بیش از coronavirus

ایالات متحده مهاجرت و گمرک باید انتشار کودکان برگزار شد و در این کشور سه خانواده مراکز بازداشت در ژوئیه 17 به دلیل خطر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس یک قاضی فدرال در لس آنجلس دستور داد.

ایالات متحده منطقه قاضی دالی Gee گفت: در نماز جمعه که کودکان برگزار شد بیش از 20 روز در یخ خانواده مراکز اقامتی باید منتشر شده جولای 17 برای “non-جمع تنظیمات” که شامل “مناسب حامیان” و حتی به پدر و مادر خود را که همچنین می تواند منتشر شود اگر شرایط حکم آن است.

مراکز “که” در آتش “است و هیچ زمان بیشتری را برای نیمی از اقدامات” هی نوشت.

او اشاره کرد “به طور یکنواخت اجرا نوشته شده پروتکل” کارکنان با COVID-19 در یک تگزاس تسهیلات و 11 تن از بازداشت شدگان به ویروس در یک خانواده مرکز اقامتی در کانزاس است.

این موضوع در حال حاضر در دست های یخ که تا به حال 124 کودکان در آن امکانات در تگزاس و پنسیلوانیا به عنوان از تاریخ 8 ژوئن حاکم گفت. این حکم فقط برای کودکان نیست وادار یخ به انتشار پدر و مادر است.

هی گفت و یخ می تواند با استفاده از دستگاه های ردیابی در برخی از پدر و مادر اگر لازم به منظور انتشار آنها را با کودکان خود.

ماه گذشته ان بی سی نیوز گزارش داد که با توجه به انتخاب داشتن فرزندان خود منتشر شود و یا ماندن با هم در خانواده بازداشت مادران و پدران — هر یک از 366 خانواده ها در یخ بازداشت — انتخاب دوم.

هی انتقاد خانواده مراکز اقامتی به عنوان پتانسیل نقاط داغ برای ویروس.

“دادگاه تعجب نیست که COVID-19 وارد کرده است” در یخ و ایالات متحده دفتر اسکان مجدد پناهندگان امکانات هی نوشت.

او دستور داد یخ به تلاش برای اطمینان حاصل شود که ویروس نیست گسترش مهاجر در بازداشتگاه.

“یخ باید به فوریت اجرای آن موجود COVID-19 پروتکل,” او گفت: از جمله اجتماعی فاصله نیاز به استفاده از ماسک و تست.

بلکه بخشی از جریان دادخواهی بیش از یک سال 1997 حل و فصل شناخته شده به عنوان فلرس توافق است که مجموعه استانداردهای, چگونه دولت می تواند درمان کودکان مهاجر.

لیندسی Toczylowski, co-founder of the L. A. بر اساس مهاجر مدافعان قانون مرکز گفت: در توییتر, “امشب تصمیم در #فلورس به رسمیت می شناسد خطر کودکان در زندان یخ هستند و با توجه به COVID & سفارشات سریع و منتشر شده است.”

پس از تصمیم گیری در ماه سپتامبر توسط Gee حاکم است که دولت باید به توافق برسند به Flores, توافق, کاخ سفید در بیانیه ای گفت که فلورس بود “راه گریز” و پیشنهاد Gee بخشی از یک گروه از “فعال قضات است.”

“برای دو و نیم سال در این اداره کار کرده است برای بازگرداندن وفادار اجرای قوانین تصویب شده توسط کنگره در حالی که فعال قضات باید اعمال خود را دید در محل آن بموقع تصویب قوانین” بیانیه ای از کاخ سفید دبیر مطبوعاتی گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de