حرکت در زندگی خود را با. Kelly Clarkson شده است فیلمبرداری نشان می دهد او پس از بازگشت به لس آنجلس در اوایل این ماه اما در چهار شنبه, ژوئن 27, خواننده ساخته شده است اولین حضور عمومی پس از تشکیل پرونده برای طلاق از شوهر براندون Blackstock.

این “Since U Been Gone” خواننده 38 شرکت در یک موسسه خیریه telethon برای پروژه فرشته غذا L. A. مبتنی بر سازمان است که آشپز غذا و ارائه آنها را به کسانی که نیاز دارند. “سرب با عشق” telethon پخش شده در روز شنبه از طریق KTLA 5 News.

“سلام چه خبر, پروژه, فرشته غذایی است. من فقط می خواستم شما را به می دانم که چگونه عالی شما همه را در راه است که شما منجر شود با عشق در طول کل این بیماری همه گیر” کلارکسون شروع شد و در ظاهر او.

“شما نگه داشته ام درهای باز برای افرادی که بیشتر در معرض این ویروس کسانی که مسن تر هستند و کسانی که در حال مبارزه با بیماری تهدید کننده زندگی. از آنجا که شما آنها را هرگز تا به حال به دست یک وعده غذایی. شما کار خود را در دم خاموش هر روز را که اتفاق می افتد. این واقعا یک چیز زیبا است. بنابراین من می خواهم به اختصاص این آهنگ برای میشم. نگه داشتن پیشرو در عشق خوب?”

تگزاس بومی در ادامه به پوشش U2 “هنوز هم یافت نشد آنچه من به دنبال.”

در جای دیگر در telethon مشاهیر از جمله شارون استون, التون جان, Lisa Rinna و بیشتر ساخته شده ظاهر.

در جمعه, ژوئن 26, Clarkson تشکر او جدا, شوهر, Blackstock, 43, زمانی که او را برداشت تا یک روز جایزه امی برای برجسته سرگرمی میزبان بحث نشان می دهد به صورت کلی کلارکسون نشان می دهد.

“اوه خدای من!!!!!! چه اتفاق می افتد؟!!!! این شگفت انگیز است!!! با تشکر از خانواده تا این حد!!! و عمده با تشکر از شما به تمام خدمه که واقعا دلیلی است که من برنده شد!!! من نمی توانم صبر به جشن می گیرند با ما کل خدمه هنگامی که انسان می تواند جمع دوباره!! این تماس برای یک مهمانی!!!!” کلارکسون توییتی. “من هرگز نمی توانست به دست این و بدون من #hometeam بنابراین با تشکر از شما برای گرفتن چنین مراقبت از نوزادان وقتی که من نمی تواند.”

او افزود “با تشکر از شما بسیار برای @BBlackstock برای اعتقاد من و قانع کننده به من فراموش @KellyClarksonTV نشان می دهد و @lifeofT بودن بزرگترین دوست/دستیار.”

“دوشیزه مستقل” خواننده برای ثبت طلاق در ژوئن 4. در آن زمان یک منبع گفت:” ما هفته به طور انحصاری که زن و شوهر “درگیری” میان coronavirus بیماری همه گیر.

“بودن در قرنطینه هم افزایش مشکلات خود را به نقطه بدون بازگشت” خودی توضیح داد. “بنابراین او برای ثبت طلاق است.”

کلارکسون و استعداد مدیریت به اشتراک گذاری دختر و رودخانه, 6, و, پسر, Remington, 4. Blackstock نیز پدر, دختر, ساوانا, 18 و ست, 13, چه کسی به او سهام با همسر سابق خود, ملیسا Ashworth.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله