Khloe Kardashian کشتی با خواهر در صورتی مضمون 36th جشن تولد

Pretty in pink! Khloé Kardashian نبود قادر به جشن 36th تولد خارج از خانه با توجه به کروناویروس قرنطینه اما او به ارمغان آورد و جشن های خود را در حیاط خلوت.

که با نگه داشتن کارداشیانs star میزبانی اسراف صورتی-مضمون باش در خانه اش که در آن دوستان و خانواده خود را جمع آوری و به افتخار او. کارداشیان نشان داد حزب دکوراسیون — که شامل نام او و از طریق او Instagram داستان در شنبه, ژوئن 27. این انتقام بدن میزبان حتی تا به حال یک اسلاید بادی با ماکت غول سر خود را در بالا.

کارداشیان نیز شامل او 2 سال با پدر درست است که او سهام با او دوست پسر سابق تریستان تامپسوندر کیک تولد.

در پایان شب خوب آمریکا مؤسسین به پایان رسید تا شوخی, کشتی سکس با خواهر, Kourtney Kardashian and Kendall Jenner چرا که او نمی خواست آنها را به ترک. در نهایت, Kris Jenner’s پسر کوری قمارشکست تا خنده دار درگیری که Kylie Jenner فیلم برداری شده و در Instagram داستان.

ساعت زودتر Khloé دوستان و خانواده ارسال شده پیام شیرین به افتخار او روز بزرگ است. کیم کارداشیان به اشتراک گذاشتن یک عکس از طریق Instagram از Khloé او glammed up برای یک رویداد.

“تولدت مبارک زیبا ترین روح” به Skims بنیانگذار نوشت. “با تشکر از شما برای اینکه همیشه خیلی مثبت و متفکر و دلسوز نسبت به همه همیشه! شما خیلی وفادار و فقط مراقبت بسیار در مورد هر کس در اطراف شما. خود را نور می درخشد و من خیلی افتخار می کنم به خواهر خود را. من شما را دوست دارم برای همیشه لطفا برای! تولدت مبارک @khloekardashian.”

تامپسون, 29 ارسال شده یک عکس از خودش با Khloé و درست از طریق Instagram. سابق زن و شوهر به نام آن واریز شده در دو سال رابطه در ماه فوریه 2019 پس از او, گیر افتاد, بوسیدن کایلی سپس-BFF , Jordyn جنگل.

“من به اندازه کافی عاقل در حال حاضر به می دانم که شما به من زندگی به من نشان دهد فقط آنچه در آن به معنی یک فرد باور نکردنی,” کلیولند کاوالیرز بازیکن نوشت. “من درک که چگونه من قادر به یادگیری و رشد به دلیل از شما. من خدا را شکر برای زیبا و دوست داشتنی زن شما به همه به خصوص دختر ما درست است. شما شایسته جهان Koko! درست است و من شما را دوست دارم مامان. تولدت مبارک @khloekardashian.”

در پایین حرکت برای دیدن عکس های از Khloé جشن تولد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de