پاکسازی به صورت خشم رای دهندگان در فرانسه در انتخابات محلی

تحلیلگران انتظار دارند انتخابات را زیر خط دار شکست پاکسازی را میانه رو جمهوری در حرکت حزب برای به دست آوردن جای پای قوی در سطح محلی. عکس: فایل

پاریس: فرانسه از حزب حاکم است که انتظار می رود در روز یکشنبه به صورت خشم مردم فرانسه در دور نهایی انتخابات محلی به پای صندوقهای رای اولین بار است که عمده سیاسی آزمون برای رئیس جمهور امانوئل پاکسازی پس از coronavirus بحران شروع به کاهش.

دور اول بحث برانگیز رفتم جلو در مارس 15, فقط به عنوان اپیدمی شد به دست آوردن مرگبار شتاب اما مرحله دوم برنامه ریزی شده برای مارس 22 قرار گرفت به 28 ژوئن پس از فرانسه رفت و به مستند.

تحلیلگران انتظار دارند انتخابات را زیر خط دار شکست پاکسازی را میانه رو جمهوری در حرکت (LREM) حزب تاسیس شده توسط رئیس جمهور پیش از خود 2017 انتخابات برنده — برای به دست آوردن جای پای قوی در سطح محلی.

سوسیالیستی شهردار آن هیدلگو پیش بینی شده است به نگه دارید تا کلید میدان نبرد پاریس با LREM نامزد و وزیر بهداشت سابق اگنس Buzyn به خوبی پشت سر پس از پاکسازی اصلی انتخاب جیبش در یک پیامک جنسی, رسوایی.

با مرگ و میر سریع نزدیک شدن 30,000 فرانسه شده است به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس. در حالی که بسیاری از محدودیت هایی که در حال حاضر شده است کاسته وجود دارد گسترده خشم و دولت بیش از کمبود تجهیزات حفاظتی در مراحل اولیه این بیماری همه گیر.

‘هیچ لنگر’

پاریس در حال حاضر وزوز با حدس و گمان است که اگر یک فقیر نشان دادن توسط LREM تایید پاکسازی را فرصتی برای اعلام عمده ترمیم کابینه.

این می تواند شامل پست نخست وزیری ادوارد فیلیپ که در یک چیز عجیب و غریب از سیاست نیز مبارزه به شهردار نرماندی شهرستان بندر Le Havre.

در طول همه گیر محبوبیت فیلیپ یک تکنوکرات و unshowy رقم افزایش یافته است به یک سطح بسیار بالاتر از آن است که رئیس جمهور رتبه های پایین, بالا بردن حدس و گمان پاکسازی ممکن است ترجیح می دهند برای دیدن او کار تمام وقت در نورمن fiefdom.

یک نظرسنجی توسط Harris Interactive Epoka منتشر شده در روز جمعه نشان داد که 44 درصد از پاسخ دهندگان به حال مطلوب نظر از پاکسازی اما 51 درصد مثبت شد در Philippe یک پرش از 13 امتیاز برای برتر از زمان شروع این بیماری همه گیر.

“وجود خواهد داشت نه هر گونه فتوحات قابل توجهی برای LREM گفت:” امانوئل Riviere یک ناظر انتخابات است که رئیس جمهور از مرکز Kantar در آینده از اروپا است.

“این را محروم حزب حاکم ارضی لنگر است که آن را می تواند داشته باشد بستگی دارد در انتخابات آینده” او گفت:.

سبزها و چپ به دنبال موفقیت

فرانسه بعدی انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود در سال 2022 که در آن تحلیلگران انتظار دارند که رقیب اصلی برای پاکسازی به راست مارین لوپن ملی رالی (RN) ،

با وجود بی پایان عملکرد در آخرین انتخابات ریاست جمهوری سوسیالیست انتظار می رود به نگه داشتن کلید مراکز منطقه ای.

نیز وجود داشته باشد توجه دقیق بر عملکرد سبز اروپا محیط زیست – سبزها (EELV) که همچنین به دنبال حفظ آلپ توپی از گرونوبل نیز چشمان خود در استراسبورگ و لیون.

در مارسی جناح چپ نامزد میشل Rubirola می خواهد به علت اصلی احساس با در نظر گرفتن فرانسه در شهر دوم از سمت راست پس از یک ربع قرن از کنترل است.

برای Le Pen را RN جایزه بزرگ خواهد بود در نظر گرفتن جنوب شرقی شهر پرپینان خواهد بود که اولین بار به راست طول می کشد یک شهر بیش از 100000 نفر جمعیت پس از تولون در سال 1995.

بیش از سه ماه پس از اولین دور رای گیری برگزار خواهد شد در 4,820 مناطق که در آن شوراهای شهری بودند نه انتخاب آشکار در نظرسنجی قبلی.

تنها منطقه از فرانسه که در آن رای است محل مصرف است که خارج کشور گویان در آمریکای جنوبی که در آن همه گیر است که هنوز هم بیش از حد خطرناک تلقی به ادامه رای دادن.

اجتماعی فاصله قوانین هنوز هم در محل در سراسر فرانسه در مبارزات انتخاباتی برای دور دوم شده است به ناچار پایین کلید و یک سوال عمده خواهد بود و اگر مشارکت مردم بهبود در ملال انگیز 44.3% ثبت شده در دور اول.

پوشیدن ماسک نیز واجب برای 16.5 میلیون نفر واجد شرایط برای بازیگران یک رای در این دور با مراکز رای دهی به دلیل باز از 0600 GMT.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de