شهردار ناودان برای پخش نام و آدرس از ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ حامیان

شهردار سنت لوئیس مواجه است واکنش برای خواندن با صدای بلند در طول یک جلسه کامل نام و آدرس از معترضان که خواستار شهرستان پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس.

دموکراتیک شهردار Lyda Krewson بود پاسخ دادن به سوالات در طول یک Facebook Live جلسه بعد از ظهر جمعه که او برگزار کرده است به طور منظم در طول بیماری همه گیر کوروناویروس زمانی که کسی در مورد جلسه او با تظاهر کنندگان خارج از شهرستان در سالن پیش از آن در روز.

شهردار پاسخ داد که گفتگو “واقعا یک مکالمه دو طرفه… چون بود با صدای بلند پاسخ از تظاهرکنندگان” ان بی سی وابسته در خیابان Louis, میزوری, ARCH گزارش شده است.

اما معترضان به او داده بود نوشته شده به تشریح پیشنهادات خود را برای شهر چگونه می تواند بهتر تخصیص پول است که در حال حاضر به اداره پلیس و Krewson پا به دور از دوربین برای گرفتن مقالات از میز کار خود را به عنوان این جلسه بود که هنوز هم جریان زندگی می کنند.

شهردار شروع به خواندن این پیشنهادات را با صدای بلند از جمله دادن اولین و آخرین نام نویسندگان و همچنین خیابان که در آن زندگی می کنند. در برخی موارد او به مردم دقیق آدرس KSDK گزارش شده است. بسیاری از طرح های پیشنهادی که در این شهرستان باید بودجه صفر دلار برای سنت لوئیس Metropolitan Police Department.

در طول Facebook Live تصویری است حذف Krewson گفت: چندین بار است که او در برابر defunding پلیس با توجه به KSDK.

او با صدای بلند خواندن معترضان نام و آدرس باعث موجی از انتقاد برخی خواستار اقدامات او “تکان دهنده” و یا مقایسه آنها با doxxing که پخش آنلاین خصوصی یا شناسایی اطلاعات در مورد یک فرد یا سازمان است.

St. Louis Alderwoman مگان Ellyia سبز ناودان Krewson به tweeting که آن را “سرد نیست به doxx من ترکیبات که حمایت #DefundThePolice در FB خود را زندگی می کنند. این یک حرکت طراحی شده برای سکوت و مخالفت و این خطرناک است.”

“هیچ رهبر باید متوسل به ارعاب ساکنان آنها انتخاب شدند به نمایندگی. دوره ایم” کارا اسپنسر یکی دیگر از سنت لوئیس alderwoman.

آیتالله سیستانی از میسوری نیز محکوم Krewson اقدامات.

“این تکان دهنده است و غلط برای شهردار Lyda Krewson of St. Louis, برای پخش, آدرس کسانی که جرات به بیان دیدگاه های مختلف در یک موضوع از نگرانی های عمومی. آن را در خدمت هیچ هدف ظاهری فراتر از ارعاب” گفت: سارا بیکر, ACLU of Missouri سیاست مدیر, در بیانیه ای. “خنک کردن بحث باید زحمت هر کس بدون توجه به اینکه آیا آنها موافق یا مخالف با شهردار در این موضوع خاص.”

همانطور که از شنبه حداقل 15000 نفر را امضا کرده بود Change.org طومار خواستار Krewson استعفای رقیب که او “به طور مستقیم در معرض خطر زندگی از معترضان با انتشار نام و آدرس.”

در شب جمعه Krewson عذرخواهی کرد در یک بیانیه “برای شناسایی افرادی که معرفی نامه به من در تالار شهر بود که من از پاسخ دادن به یک روال سوال در یکی از به روز رسانی در اوایل امروز.”

“در حالی که این اطلاعات عمومی من قصد باعث ناراحتی و یا آسیب رساندن به هر کسی. پست حذف شده است” در این بیانیه گفت.

برای برخی از جمله, سبز, عذرخواهی کافی نیست.

“آن را در مورد قصد. آن را در مورد تاثیر. عذرخواهی طول می کشد هیچ مسئولیتی در قبال اقدامات و هیچ تعهد به انجام متفاوت در آینده است. @LydaKrewson قرار داده و ما ساکنان در معرض خطر و نیاز به استعفا” سبز توییتی در پاسخ به دستور شهردار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de