اورگان بدن یافت می شود و شش ماه پس از اضمحلال در مورد’ شرایط


واشنگتن شهرستان کلانتر دفتر

زمانی که چچنی Watterson رفت از دست رفته فقط قبل از روز کریسمس سال گذشته دوست پسر او را پدر گفته محققان پسرش شده بود از پیاده روی با Watterson در شمال دشت یک منطقه روستایی در حومه پورتلند قبل از جفت جدا شد.

Watterson را مبهم اعتقاد دخترش و دوست پسر او بنیامین حلقه شده بود در شمال دشت به دیدار یک دوست و هنگامی که ماشین خود را شکست.

اما هیچ شواهد نشان می دهد هر دو داستان واقعی بود واشنگتن شهرستان کلانتر دفتر بعد نشان داد.

روز جمعه Watterson ناپدید شدن زمان غم انگیز به نوبه خود زمانی که Washington County دفتر معاینات پزشکی تایید بدن او شده بود بر روی یک کنترل از راه دور ملک در شمال دشت چند صد متری از جاده ها است. صاحب ملک به نام پلیس بعد از پیدا کردن بدن او در حالی که پاکسازی برس.

علت مرگ هنوز مشخص نشده است که و کارآگاهان گفت: آنها در ادامه به بررسی مرگ او.

“چچنی ترین نوع دل روح من تا کنون ملاقات” دوست مگان Novelli گفت: روزانه وحش. “[ما] بودند معنوی متصل و در روز کریسمس احساس کردم بخشی از وجودم پاره پاره کردن از طریق قفسه سینه و گلو من… من احساس می کردم او رفته بود من فقط هنوز کمی امید به عنوان من می تواند هرگز تصور او از زندگی من بود.”

در ابتدا نمایندگان گفت که او می خواهم از دست رفته در حالی که پیاده روی. اما یک هفته بعد آنها وجود دارد گفت: هیچ شواهد و حلقه گل شده بود, پیاده روی, از طریق, خشن, خصوصي, زمین اطراف شمال دشت.

“این منطقه باز. من نمی خواهد آنها را به انتظار فقط از اینجا پیاده روی” معاون تونی موریس گفت: در یک کنفرانس خبری در آن زمان است.

یک صاحب خانه در این منطقه گزارش شده از دیدن این زوج حدود ظهر در دسامبر. 22 روز قبل از او گزارش شده است. یکی دیگر از ساکنان گزارش داد که این زن و شوهر تا به حال زدم در درب خود را و خواسته برای استفاده از گوشی به دلیل وسیله نقلیه خود را خراب شده بود. ساکن گفت: حلقه گل بود و داده بود کفش خود را به Watterson که گفت: او از دست او.

یکی دیگر از صاحب خانه پیدا حلقه گل قرار دادن در خواب صاحب خانه کامیون صبح روز بعد و حلقه گل گفت: او می خواهم گرفته شده پوشش از باران پس از از دست دادن دوستان خود را. صاحب خانه به حلقه گل قرار دادن یک آسانسور خانه. سپس بعد از آن روز حلقه گل و پدرش, به گزارش Watterson گم شده—حدود 30 ساعت پس از او گذشته بود.

پدر و پسر گفت: آنها تا به حال روز را صرف جستجو برای Watterson و به نام پلیس زمانی که آنها نمی تواند پیدا کردن او را. آنها گفته اند که تمایلی به تماس با پلیس به دلیل گارلند بود حکم برجسته.

30 دقیقه زمان فاصله بود “در مورد ما” Washington County کارآگاه علامت Povolny گفت: در ماه دسامبر. “ما در حال تلاش برای قرار دادن با هم چه اتفاقی افتاد که در طول زمان.”

نجات خدمه صرف پنج روز تمیز کاری توسط زمین و هوا برای Watterson این شهرستان بزرگترین عملیات جستجو در یک دهه. برخی از وسایل کشف شده در شمال دشت در ماه مارس است.

اما اضافه کردن به رمز و راز مبهم Watterson به خبرنگاران گفت: مدت کوتاهی پس از پیاده روی نظریه افشا و خنثی است که او اعتقاد داشت که دختر او و حلقه شده بود در شمال دشت به دیدار یک دوست. ماشین خراب شد و این دو از هم جدا شدند زمانی که آنها به سمت چپ برای پیدا کردن کمک به او معتقد بودند.

“او به من گفت که او قرار بود به اویختن با دوستان خود. او در ارواح خوب است. گفت ما هر یک از دیگر عشق شما و که ما می خواهم به صحبت کردن با یکدیگر بعد,” او گفت Dateline در ماه ژانویه است. “ما واقعا نزدیک است. تمام خانواده ما است.”

واشنگتن شهرستان کلانتر دفتر معاون Brian van Kleef گفت: هیچ نشانه ای از یک ماشین شکسته شده. “ما نمی دانیم که آنچه آنها انجام می دهند وجود دارد,” او گفت:.

گرلند دستگیر شد نامربوط حکم روز پس از گزارش Watterson گم شده و بعد التماس کرد گناه را به چندین اتهام از جمله استفاده غیر مجاز از وسیله نقلیه موتوری. او در حال سپری کردن سه سال در زندان است.

Novelli گفت Watterson زندگی با مادر و پدر آلن و برادرش بلیک “که همه او را دوست داشتم خیلی.” او در آخرین صحبت به بهترین دوست او توسط FaceTime دو روز قبل از او ناپدید شد.

“او به من کمک کرد با مرگ مادر خود من و در حال حاضر یک نفر که در واقع همیشه به من کمک کرد با هر چیزی از دست رفته است,” او گفت: روزانه وحش.

“ما در حال برنامه ریزی برای حرکت به یک خانه با هم, تماشای فیلم هر شب و خوردن tacos با ما گربه ها. ما همچنین گفت: هر یک از دیگر اگر ما ازدواج با 30 ما را از ازدواج با یکدیگر. حتی اگر نه ما عاشقانه در عشق ما را سقوط در عشق با یکدیگر و روح.”

پس از کشف Watterson بدن یک GoFundMe صفحه راه اندازی نمایندگی از Watterson مادر گفت: “این نتیجه ما دعا برای اما ما ناشناخته است.”

در ادامه مطلب روزانه وحش.

ما داستان بالا در صندوق پستی خود را هر روز. ثبت نام در حال حاضر!

روزانه وحش عضویت: جانور داخل می رود عمیق تر در این داستان که برای شما مهم. بیشتر بدانید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de