تظاهرات برگزار شده در بروکسل در اعتراض به اسرائیل پیشنهاد الحاق کرانه


بروکسل: صدها نفر از مردم در روز یکشنبه نشان داد در پایتخت بلژیک علیه یک پیشنهاد اشغال سرزمین های فلسطینی توسط اسرائیل است. اعتراض سازمان یافته بود توسط انجمن Belgo-Palestinienne (ABP).

حدود 400 نفر در این تظاهرات که با حضور تعداد زیادی از بلژیک جوانان به عنوان جوان مردم یهودی. معترضان برگزار شد تعداد زیادی از پرچم فلسطین و ضد اسرائیل پلاکارد.

اعضای ABP خطاب به تظاهرکنندگان گفت: اسرائیل توسعه نیت در مورد فلسطین بودند هرگز راز و غیره در مورد غرب بانک.

“ما فلسطینی ها ادامه خواهد داد و به مبارزه با آن حتی اگر بزرگترین قدرت همچنان به حمایت از اسرائیل” آنها قول داد. برجسته از این تظاهرات که مشارکت جوانان یهودی بود که خود را به ارمغان آورده آگهی ها در حمایت از فلسطین.

برخی از 1,080 اعضای پارلمان اروپا از 25 کشور اروپایی در اوایل این هفته را رد کرده بود اسرائیل پیشنهاد اشغال سرزمین های فلسطینی و خواستار پایان دادن به آن است. نمایندگان مجلس مطرح کرده بود “نگرانی های جدی” در مورد طرح و به نام “متناسب عواقب”.

“ما عمیقا نگران ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد برای صلح بین فلسطینی ها و اسرائیل می دهد که اسرائیل حق به ادغام بانک غرب به اسرائیل است.”

اروپا قانونگذاران به نام بر leaderships به دست گرفتن ابتکار عمل و نقش خود را در جلوگیری از چنین یک شغل آن را به عنوان نه تنها فلسطین و حاکمیت بی معنی اما همچنین تضعیف ایده صلح پایدار در منطقه از طریق راه حل دو دولت.

در نامه نمایندگان مجلس به نقل از اتحادیه اروپا وزیر امور خارجه جوزپ Borrell عنوان کرد و گفت: “هیچ جایی برای ایده اجباری اشغال سرزمین های نیروی در سال 2020 و عواقب ناشی از این روند”.

نمایندگان مجلس همچنین تاکید کرد که این موضوع کمتر خطرناک تر از روند برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر. اما “برای یک راه حل پایدار برای یک درگیری آن نیز باید تضمین خواسته های مشروع فلسطینی ها برای حفاظت و حقوق برابر با اسرائیل”.

آن را ممکن است به یاد می آورد که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل پیشتر اعلام کرد که در حال حاضر یک قطعنامه در مجلس شورای اسلامی در جولای 1 برای ادغام اشغال سرزمین های فلسطینی به اسرائیل است.

در این راستا رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که حمایت از اسرائیل پیشنهاد کرده بود که آن را باید شامل 30 درصد از کرانه باختری است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de