‘RHOBH’ درام! آیا Brandi Glanville ارسال عکس بوسیدن دنیس ریچاردز?

زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز نشان می دهد ممکن است در تابستان شکستن اما زنان خانه دار خود را هنوز هم آوردن درام.

Did Brandi Glanville Just Post a Photo of Herself Kissing Denise Richards
Brandi Glanville و دنیس ریچاردز. شاتر (2)

Brandi Glanville ارسال شده یک عکس از خودش بوسیدن یک unidentifiable زن در شنبه, ژوئن 27 و طرفداران شد و سریع به تماس او را در حال انجام درام با دنیس ریچاردز.

“ساخت شام برای خانواده/همسایه – #میان وعده در این” از نوشیدن و به Tweeting, نویسنده, 47, نوشت طریق توییتر در کنار ضربه محکم و ناگهانی در روز شنبه. در پاسخ طرفداران شروع به سوال زن هویت و حتی کشیده تا عکس از Glanville پوشیدن همان بالا هنگامی که او و ریچاردز 49 رفت و با هم سال گذشته است.

ما هفتگی تایید کرد در ماه ژانویه است که این دو در تقابل پس از Glanville گفت costars آنها آنها تا به حال یک رابطه جنسی در گذشته است. یک منبع ادعا کرد که ما در این زمان است که “دنیس هرگز صمیمی با Brandi همیشه.” در ضمن یک دوم خودی ادعا که زنان “قلاب در بیش از یک مناسبت است.”

پس از جسورانه و زیبا star شنیده در مورد شایعات او “اساسا متوقف فیلمبرداری” به گفته یک منبع. دو “هرگز یک رویارویی در دوربین” در طول فصل 10 به عنوان یک نتیجه.

در حالی که نشان می دهد در یک وقفه در تابستان یک midseason تریلر منتشر شده در ژوئن 3 نشان داد Glanville های او ادعا می کند که دو قلاب.

“دنیس و [شوهر] هارون [Phypers] باید کل این باز چیز,” او می گوید زنان دیگر است. “من f—ked او بیدار شد صبح روز بعد [و] او گفت:” هارون هرگز نمی تواند این را می دانند. او مرا بکشند.'”

این چیزهایی که وحشی ستاره به ظاهر در پاسخ به این اتهامات که او تا به حال یک رابطه با costar. “آنچه f—k?,” او می گوید به عنوان او می شود می فشرد ، “این درست نیست.”

بعد در تریلر ریچاردز مسائل هشدار دهنده است. “لطفا نه هوا در این. آن را بسیار بد” او توضیح می دهد. “براوو یک انتخاب است. در صورتی که تا کنون من می خواهم به نشان می دهد آنها نیاز به قطع آن است.”

زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز پخش در Bravo چهارشنبه در 9 p. m. ET.

گوش دادن به گرفتن واقعی با زنان خود یکی را متوقف مقصد برای زنان خانه دار, اخبار و مصاحبه های اختصاصی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de