St. Louis شهردار چهره تماس به استعفا شد و پس از او متهم شده بود از doxxing نام و آدرس ترکیبات که نامه نوشت و خواستار پلیس defunding


شهرستان سنت لوئیس شهردار Lyda Krewson می پیوندد معترضان به عنوان آنها نشان می دهد در برابر خشونت پلیس و مرگ جورج فلوید در خارج از شهرستان سنت لوئیس دادگستری مرکز و تالار شهر در تاریخ 1 ژوئن 2020 در سنت لوئیس ،

Michael B. Thomas/گتی ایماژ

  • St. Louis شهردار Lyda Krewson روز جمعه متهم شده بود از doxxing ترکیبات خود را در طول پخش زنده Facebook زمانی که او نام و آدرس از معترضین که به او نامه خواستار پلیس اصلاحات.

  • در پس-حذف پخش Krewson مشترک نام و آدرس از حداقل 10 نفر که به نام او به بریده بریده بودجه پلیس در میان جریان اعتراضات بیش از مرگ جورج فلوید.

  • Krewson یک دموکرات که قبلا گفته او “گوش دادن” به معترضان’ نگرانی عذرخواهی در میان شکایات که او Facebook پخش قرار دادن شهروندان در معرض خطر است و او باید استعفا از دفتر.

  • این تصویری بود که تا حدود سه ساعت در Facebook قبل از آن حذف شد و Krewson ارسال شده عذرخواهی.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

خیابان Louis, میزوری, شهردار Lyda Krewson روز جمعه عذرخواهی کرد و پس از او پیش از آن در روز به اشتراک گذاشته شده نام و آدرس از ترکیبات که به دست-تحویل نامه خود خواستار پلیس اصلاحات در جریان اعتراض های خارج از سنت لوئیس شهرستان سالن.

Krewson خواسته شده بود نسبت به پایان یک بعد از ظهر جمعه Facebook پخش زنده در مورد تعامل او با معترضان در خارج از سنت لوئیس شهرستان سالن. یک زن در حال تماشای پخش پرسید Krewson یک دموکرات در دفتر پس از سال 2017 در مورد صحبت های او با تظاهر کنندگان با توجه به اخبار محلی خروجی Riverfront Times.

مرتبط با: 15,000 بسیج در حمایت از سیاه و سفید ترانس زندگی در بروکلین

“من رفتم خارج شهر در دایره در تاکر سمت سالن شهر” Krewson گفت. “مکالمه واقعا یک مکالمه دو طرفه من صادقانه با شما در آنجا بود که با صدای بسیار بلند, um بسیار با صدای بلند پاسخ از تظاهرکنندگان. و به طوری که آنها به من داد برخی از مقالات در مورد آنها چگونه فکر uh — در واقع من آن را انتخاب کنید تا من میز آویزان است.”

Krewson سپس برداشت یک پشته از مقالات از پشت میز خود شروع به خواندن از حروف و به اشتراک گذاری نام و آدرس افرادی که تا به حال نوشته شده است آنها را به او.

“در اینجا است که می خواهد 50 میلیون دلار برای رفتن به درمان خشونت $75 میلیون برای رفتن به مقرون به صرفه مسکن 60 میلیون دلار برای رفتن به بهداشت و خدمات انسانی و صفر به پلیس” Krewson گفت: با توجه به گزارش. “به طوری که [REDACTED] که در [REDACTED] می خواهد هیچ پلیس — بدون پول رفتن به پلیس.”

با توجه به Riverfront Times, Krewson تکرار این حداقل ده بار در طول پخش خواندن مطالب از حروف و به اشتراک گذاری نام و آدرس این افراد ارائه شده است که آنها را به او.

او بعدها اضافه شده: “من با همه این چیزها را — به جز ما قصد داریم به همه پول از پلیس” Krewson اضافه شده در پس-حذف پخش. من فکر می کنم ما نیاز ما در اداره پلیس است.”

این ویدئو باقی مانده در Facebook صفحه در حدود سه ساعت قبل از آن حذف شد با توجه به Riverfront Times گزارش.

Krewson قبلا گفت که او و دیگر مقامات شهرستان شد گوش دادن به معترضان’ نگرانی در میان جریان تظاهرات پس از پلیس با قتل 46 ساله جورج فلوید در مینیاپولیس در ماه مه با توجه به روباه 2.

Krewson دفتر را بلافاصله بازگشت خودی درخواست برای اظهار نظر در روز شنبه.

شهردار اقدامات تحریک واکنش فوری در سراسر رسانه های اجتماعی به عنوان او متهم doxxing — عمل علنا های فرد دیگری اطلاعات خصوصی آنلاین اغلب با هدف های مخرب.

“من می خواهم برای معذرت خواهی برای شناسایی افرادی که معرفی نامه به من در تالار شهر بود که من از پاسخ دادن به یک روال سوال در یکی از به روز رسانی در اوایل امروز” Krewson نوشت: در Facebook بعد جمعه است. “در حالی که این اطلاعات عمومی من قصد باعث ناراحتی و یا آسیب رساندن به هر کسی. پست حذف شده است.”

 

Krewson ساخته شده مشابه اظهارات در توییتر. او عذر خواهی کمی به qualm واکنش.

“او نیاز به استعفا بلافاصله” یک نفر نوشت: در یک صدای جیر جیر که دریافت نزدیک به 800 رسانهها و بیش از 2,200 را دوست دارد. “در بهترین حالت این است نابخشودنی ارعاب در برابر خود مردم است. در بدترین حالت آن را یک تحریک.”

یک طومار که توسط محلی ملکه کشیدن پیراهن زنانه دامن بلند زرق و برق خواستار استعفای او به دست آورده بیش از 16,000 امضا پس از آن آغاز شده بود در اواخر جمعه.

“شما باید انجام کار درست برای سنت لوئیس و گام پایین” فرد دیگری نوشت: در یک صدای جیر جیر که متصلب تا بیش از 215 رسانهها و 1300 را دوست دارد. “شما با قرار دادن زندگی در معرض خطر در طول فوق العاده خطرناک زمان. این مهم نیست که آیا اقدامات خود را ناشی از بی دقتی و یا کینه توزی. هر دو غیر قابل قبول هستند و شهروندان به مخاطره می اندازد. انجام کار درست در این زمان و استعفا.

خواستار Krewson استعفای نیز از او همکار سنت لوئیس مقامات منتخب. Alderwoman مگان سبز و خزانه دار شهرستان Tishaura O. جونز هر دو به نام شهردار به مرحله پایین.

“من اکو خواستار شهردار Krewson استعفای. ترکیبات نباید از ترس اقدامات تلافی جویانه برای ابراز نظرات خود را در مورد چگونه دولت ما آن راستا اولویت های” جونز نوشت.

خواندن مقاله اصلی در خودی