ما coronavirus موارد گذشته افزایش 2.5 mn

کاربران برخی با پوشیدن ماسک و برخی نه نشستن در یک نوار در Austin, تگزاس, در تاریخ 26 ژوئن سال 2020 به عنوان فرماندار گرگ ابوت گفت که او اجازه میله به بازگشایی بیش از حد به زودی. عکس: AFP

میامی: ایالات متحده تبدیل شد اولین بار در کشور به گزارش بیش از 2.5 میلیون coronavirus موارد به این کشور در تلاش برای از سرگیری فعالیت های اقتصادی در زمان برخورد با افزایش عفونت های جدید در ایالات آمریکا مانند فلوریدا.

عفونت نیز در برخی دیگر از نقاط جهان که باید بازگشایی و بهداشت عمومی از واقعیت های جهانی تحت فشار قرار دادند غرور جشن تا حد زیادی آنلاین شنبه, 50 سال پس از اولین مارس برای دفاع از حقوق همجنسگرایان در نیویورک است.

این ما منجر جهان در COVID-19 موارد تا کنون حسابداری برای بیش از یک سوم جهانی در مجموع نزدیک به 9.9 میلیون از این ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته در چین است.

در روز شنبه به تنهایی ما ثبت بیش از 43 ، 000 مورد جدید با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ما مرگ و میر در حال حاضر بیش از 125,000 حدود یک چهارم جهان در مجموع بیش از 495,000.

تنش بین بازگشایی کتک اقتصاد — تلاش های فشار در آمریکا توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بهداشت عمومی است که یک منبع از بحث تقریبا در هر کشور است.

در ایران که تلاش کرده است برای جلوگیری از شیوع آن حتی به عنوان آن را به تدریج لغو محدودیت های اعمال شده از آوریل, آیت الله علی خامنه ای گفت: “چیزی که باید انجام شود” برای جلوگیری از کروناویروس که باعث مسائل اقتصادی است.

“اما در مورد سهل انگاری و قابل توجهی گسترش این بیماری مشکلات اقتصادی افزایش خواهد یافت, هم,” او گفت:.

اتحادیه اروپا در روز شنبه تحت فشار قرار دادند پشت یک تصمیم در یک لیست “کشورهای امن” که از آن مسافران می توانند با مراجعه اروپا — یک لیست است که می تواند حذف ما.

در ضمن ستاره از جمله Coldplay, مایلی سایرس و جنیفر هادسون لنت پشتیبانی به یک کمیسیون اروپا-led درایو است که مطرح شده 6.15 میلیارد یورو ($6.9 میلیارد دلار) برای حمایت از تحقیقات واکسن و کمک به آن را در دسترس به کشورهای فقیر.

برخی از این کشورها هنوز هم به دور از رسیدن به اوج خود در عفونت مقامات می گویند که.

در خاورمیانه استاندار بیت لحم اعلام کرد که غزه را به طور موقت نزدیک به دلیل افزایش عفونت.

در حالی که در هند پر جمعیت شهرها شده اند به خصوص ضربه. این کشور مجموعه ای از یک رکورد روزانه شنبه با 18,500 موارد جدید و 385 مرگ و میر. در مجموع عفونت در 509,000 با بیش از 15,600 مرگ و میر.

این بیماری همچنین در ادامه به داد و بیداد از طریق آمریکای لاتین با پرو بیش از 9,000 مرگ و میر در کل در روز شنبه.

برزیل — دوم سخت ترین-آمار کشور در جهان پس از آمریکا — ثبت 990 مرگ و میر در شنبه بالاترین در جهان آن روز در حالی که مکزیک, ثبت دومین, 719.

‘انفجار’ در فلوریدا

در فلوریدا جمهوریخواه فرماندار ران DeSantis است اذعان شده است وجود دارد یک “انفجار” در موارد جدید.

در روز شنبه “آفتاب دولت” بریده 9,585 موارد در 24 ساعت جدید, رکورد روزانه.

متوسط سن افراد آلوده به شدت کاهش یافته است — به 33 از 65 دو ماه پیش. جوان مردم نا امید شده توسط ماه حبس باید ریخت و بازگشت به ایالات متحده در سواحل boardwalks و میله اغلب بدون ماسک و ظاهر جونگ اجتماعی در مورد فاصله.

میامی اعلام سواحل را بیش از ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته. میله ها هم بسته شدن.

گرجستان نوادا و کارولینای جنوبی همچنین گزارش جدید ثبت روزانه موارد در شنبه آریزونا در حالی که شکست خود را ضبط و برای بستری شدن در بیمارستان.

با مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای بلند کردن پیشنهاد انتخاب مجدد خود را به خارج از زمین پیش از ماه نوامبر مبارزات انتخاباتی تایید کرد که حوادث شامل معاون رئیس جمهور مایک پنس در آریزونا و فلوریدا در هفته آینده شده اند به تعویق افتاد “از فراوانی از احتیاط.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در مواجه با واکنش شدید پس از اصرار بر تجمع در اوکلاهما با وجود ویروس نگرانی یک هفته پیش.

در کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom دستور داد برخی از مناطق برای بازگرداندن stay-at-home سفارشات در حالی که سان فرانسیسکو اعلام کرد که “مکث” در آن بازگشایی.

تگزاس نیز تعطیل آن میله های زندان. فرماندار گرگ ابوت دیگر جمهوری خواه که در برابر مستندات روز جمعه گفت که اگر او می تواند “بازگشت و ازنو هر چیزی, آن را احتمالا خواهد شده اند به آهسته باز از میله های زندان است.”

تگزاس در میان اولین ایالت آمریکا برای بازگشایی شده است.