سازمان دیده بان Khloe K. بهترین Comebacks در “Keeping Up With the Kardashians’

اگر یک چیز وجود دارد Khloé Kardashian ثابت کرده است در طول فصل 18 از Keeping Up with the Kardashians, آن است که او نه یک به یک ظرف غذا با! تا به حال از این سری در سال 2007 آغاز شد, او تا به حال هیچ مشکل در فراخوانی از همه از جمله خواهر, Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Kylie Jenner و Kendall Jenner. حتی مامان, Kris Jenner است امن نیست!

در ویدئو بالا, Us Weekly highlights بسیاری از کسانی که یاد لحظات! خوب آمریکایی, طراح, 36, همچنین اضافه کرده است رسانه های اجتماعی به او clapbacks به خصوص وقتی که می آید به طرفداران خواستار خواهر او.

یکی از به یاد ماندنی ترین بود در دسامبر سال 2018 پس از او یک عکس از خانواده کارت کریسمس که کندال نبود. هنگامی که یک فن اظهار نظر “فقیر کنی” او پاسخ داد.

Khloe Kardashian’s Best Comebacks KUWTK
Khloe Kardashian چارلز سایکس/براوو/NBCU عکس بانک/گتی ایماژ

“چرا فقیر کنی? او در شلیک و او را انتخاب نمی شود در تصویر چرا که او فکر آن را cuter است که آن را فقط نوزادان و mommies” به انتقام بدن با Khloé Kardashian میزبان نوشت. “مرد شما بچه ها در حال دراماتیک حتی برای یک f*cking کارت کریسمس!! Lol سر در گم اگر ما فراموش و گم اگر ما نمی 🤣 🤣 فقط لذت بردن از f*cking عکس. بدیهی است که آنها برادران و خواهران ما, بنابراین من فکر می کنم ما می دانیم آنچه که همه راحت با. کریسمس مبارک.”

سازمان دیده بان ویدیو فوق به صورت مجموعه ای از برخی از بهترین clapbacks!