سیاه پوست به دست پلیس گرفتار در دوربین تمسخر جورج فلوید مرگ می تواند از دست دادن شغل

مقامات در نیوجرسی نقل مکان کرد به خاتمه سفید اصلاحات افسر بود که دوربین تمسخر مرگ جورج فلوید در یک اعتراض.

روز سه شنبه دولت و وزارت اصلاحات توییتی که حذف هزینه شده است در خدمت افسر دیده می شود در میان یک گروه از مردان سفید counter-اعتراض یک تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند در فرانکلین شهرستان در جنوب نیوجرسی.

افسر یکی از دو نما با یکی دو زانو بر گردن دیگر — یک آشکار تفریح مرگبار بازداشت فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه.

“افسر قرار داده شد در عدم پرداخت وضعیت انتظار ادار به عنوان بخشی از روش منظم برای دولت اتحادیه کارکنان” اصلاحات وزارت جیر گفت.

این اتحادیه به نمایندگی از اصلاحات ماموران با شناسایی این مرد به عنوان Joseph DeMarco و گفت: آن را به حال تعلیق او از اتحادیه.

“PBA 105 آورده اند اتحادیه اتهامات عنوان شده علیه آقای DeMarco و او معلق است ما از سازمان” اتحادیه رئیس جمهور ویلیام سالیوان گفت: NBC اخبار در ایمیل و جمعه. “ما را پشتیبانی نمی کند هر عضو این انجمن است که چیزی خارج از حیطه وظایف ما به عنوان تادیبی افسران پلیس.”

سالیوان گفت: DeMarco با این نسخهها کار در بیسید زندان ایالتی در لیسبرگ.

یک سخنگوی وزارت اصلاحات جان Cokos در بیانیه ای گفت: روز جمعه در پاسخ به یک پرسش در مورد افسر هویت و سابقه کار که آن را “نه فردی به نام در این زمان است.”

این بیانیه گفت که این فرد درگیر در این ویدئو ارشد تادیبی افسر که استخدام شد در 25 مارس سال 2002 و کسی که کار کرده است در هر دو Albert C. واگنر جوانان تادیبی تسهیلات و بیسید زندان ایالتی.

این حادثه رخ داده است در تاریخ 8 ژوئن هنگامی که چند ده نفر جمع آوری شده در شهرستان فرانکلین یک شهر در حدود 16,400 برای تجمع برانگیخته توسط Floyd مرگ است.

ویروسی ویدئو نشان می دهد که این گروه در ملاقات با چند تن از مردان سفید پوست ها جمع شده بودند در نزدیکی یک نشانه آن است که گفت: “تمام زندگی ماده” و در مقابل یک وانت بخور با یک پرچم آمریکا و نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن ثبت نام.

یکی از مردان سفید فریاد زد راهپیمایان با عصبانیت در حالی که دو زانو بر گردن دیگری که رو به پایین بر روی زمین است.

بعد از ظهر روز بعد نیوجرسی وزارت اصلاحات گفت: در آن ساخته شده بود آگاه باشید که یکی از افسران خود را “شرکت در فیلمبرداری از یک نفرت انگیز و ناامید کننده تصویری که مسخره قتل” فلوید و گفت که این فرد به حالت تعلیق در آمد.

ساعت بعد, فدرال اکسپرس تایید کرد که یکی از کارکنان آن نیز گرفته شده در counterprotest و تا به حال از کار اخراج شده است به عنوان یک نتیجه.

چوین و سه نفر دیگر از افسران درگیر در بازداشت فلوید از کار اخراج شدند. چوین دستگیر شد و به اتهام سوم-درجه, قتل, قتل درجه دوم و قتل نفس.