ارتش صحبت می کند در ونسا Guillen, گم فورت هود سرباز

ارتش ایالات متحده است که مورد انتقاد خانواده از دست رفته فورت هود سرباز ونسا Guillen, صحبت کردن, پرداختن سوال در مورد تحقیقات مربوط به ناپدید شدن او بیش از دو ماه پیش.

ارتش را به حرکت در می آید روز بعد از محققان گفت: آنها گمان خباثت مربوط به ناپدید شدن و باز کردن یک جداگانه تحقیق به دنبال اتهامات که او از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط یک سرپرست.

“من کجاست ؟ آنها می دانند که در آن او است و من می خواهم آنها را به صحبت کردن و من جواب می خواهم و من می خواهم آنها را در حال حاضر” Lupe Guillen, ونسا, خواهر, گفت: NBC وابسته KCEN در معبد تگزاس در جریان اعتراض های جمعه. “چشم من خشک چون من حتی نمی تواند گریه کنه.”

ارتش همراه با فهرست خود را از پاسخ به سوالات متداول در مورد پرونده یک پیام گفت: “ما بسیار نگران برای رفاه PFC ونسا Guillen و ما به طور کامل درک سرخوردگی احساس توسط خانواده و دوستان و سربازان همکار از ونسا. ما در حال انجام همه چیز را در قدرت ما به عقب بر گردیم او و متوقف نخواهد شد تا زمانی که ما انجام می دهیم.”

تصویر: ونسا Guillen (ارتش ایالات متحده)

خصوصی کلاس اول ونسا Guillen, 20 گذشته دیده می شود در یک پارکینگ در فورت هود در تگزاس که در آن او مستقر شد, در مارس 22. مقامات گفت که “او کلید ماشین سربازخانه کلید اتاق کارت شناسایی و کیف پول” در بر داشت زراد خانه اتاق که در آن او مشغول به کار بود در روز او ناپدید شد.

پس از آن ارتش ایالات متحده تحقیقات جنایی فرماندهی (CID) اف بی آی و دیگر سازمان های درگیر شده اند در جستجوی برای Guillen.

این Guillen خانواده شده است و خواستار “بزرگتر آژانس از جمله اف بی آی” که در حال حاضر درگیر در جستجو را بیش از این بررسی است. ارتش لیست پرسش و پاسخ آدرس نگرانی های چنین.

ارتش گفته است که “رهبری سازمان تحقیقاتی” به دنبال ونسا ناپدید شدن چون “سقوط در درون ما حوزه قضایی است.”

همچنین گفت که تحقیقات جنایی واحد دارای “بدون اطلاعات معتبر و یا گزارش که ونسا شد تجاوز جنسی.”

“علاوه بر این ما آگاه هستند از هر گونه گزارش از آزار و اذیت جنسی از Pfc. Guillen یا هر سرباز دیگر را به نمایندگی خود را. با این حال ما به دنبال در همه احتمالات و نه حکومت هر چیزی در داخل یا خارج. فورت هود باز کرده است رسیدگی به گزارش آزار و اذیت جنسی که Guillen خانواده گزارش” ارتش نوشت.

ونسا, خواهر, Mayra Guillen قبلا گفته Dateline که ونسا قبلا بیان شده به مادر خود را که او احساس ناامنی در فورت هود که یک گروهبان به حال شده است از نظر جنسی آزار او. Mayra گفت: ونسا هرگز مشخص است که فرد و هرگز گزارش حوادث به ارتش آزار و اذیت جنسی و پیشگیری از برنامه.

به عنوان بخشی از تحقیقات حال ارتش گفت: به دنبال آن است به نظارت تصویری به عنوان او گذشته بود در داخل یک ساختمان فدرال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de