‘لیسانس’ موفقیت! جوجو فلچر اردن راجرز رابطه گاهشمار

شاید قضیه از لیسانس نیست بنابراین پس از همه! جوجو فلچر و اردن راجرز می تواند خود را در میان داستان های موفقیت برای بیرون آمدن از لیسانس ملت است.

زن و شوهر ملاقات کرد و عاشق در طول فصل 12 از لیسانس در سال 2016. واقعیت ستاره تا به حال طولانی نامزدی در نهایت قبل از تعیین تاریخ عروسی در ژوئن سال 2020 است. این بیماری همه گیر کوروناویروس با تاخیر برنامه های خود را.

در میان آنها صبر کنید nuptials, فلچر فصل دوباره پخش به عنوان بخشی از لیسانس: بزرگترین فصل — تا کنون! معلوم راجرز تا به حال هرگز دیده می شود تلویزیونی داستان عشق پس از این رویداد ویژه ای به او یک فرصت به پیاده روی پایین خط حافظه.

“هنگامی که من برای اولین بار تماس از تولید کنندگان ما من فکر می کنم من این گودال در معده من. گفتم نه! ما باید به rewatch ؟ من نمی دانم که چرا من تا به حال در ابتدا احساس کردند که, اما مانند وجود دارد مانند حس اضطراب” فلچر منحصرا گفت: ما هفته در ماه ژوئن سال 2020 است. “من فکر می کنم من واقعا خوش شانس اولین بار در اطراف چون اردن را تماشا نیست من فصل است. گفت: “من نیازی به دیدن که!’ اما در حال حاضر او را مانند ” من فوق العاده هیجان زده به تماشای!’ گفتم: “آه ، چهار سال بعد ما میخوایم تکرار مکررات این همه؟'”

با این حال سابق لیسانس بود “منتظر” را برای یک تجربه شیرین عقل. “آن را خوب است برای دیدن ما داستان بازی را دوباره چون ما نمی,” او اشاره کرد. “آن بوده است برای همیشه لطفا برای پس از آن را می تواند به خوبی مرتب کردن بر اساس از لحظات آن.”

وجود دارد یک جنبه از فرایند او نمی خواهید به بطور منظم احساس. “من آنقدر گریست. من نمی دانم اگر مردم به یاد داشته باشید که چگونه فقط احساسی ناپایدار من در طول کل آن چیزی که پس از آن می تواند خنده دار به تماشای آن بازگشت,” او گفت:. “من احتمالا نمی خواهد دوست دارم به آن را ببینید اما من بسیار هیجان زده هستم فقط برای دیدن اردن و من داستان و rewatch پیشنهاد. به طوری که خواهید بود واقعا عالی!”

اواز یا موسیقی دو نفری آمده اند راه طولانی از لیسانس روز. به عنوان فلچر که توضیح داد به ما در ماه جولای سال 2019 “ما نرمال زندگی ما است و ما را نجات داد.”

پایین دوباره نقطه عطف لحظات از فلچر و راجرز رابطه از جلسه در تلویزیون به آماده سازی به کراوات گره!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de