بیانسه دریافت جایزه بشردوستانه در BET Awards سال 2020 تماس در طرفداران به رای

تمام تگرگ ملکه Bey! Beyoncé دریافت یک افتخار ویژه در 20th annual شرط جوایز در روز یکشنبه, ژوئن 28.

سیاه و سفید “رژه” خواننده 38 انتخاب شد که در این سال دریافت کننده جایزه بشردوستانه. او به رسمیت شناخته شده برای چه او را می توان گسترده پلت فرم برای کمک به خیریه تلاش از جمله تلاش های انجام شده از طریق BeyGOOD ابتکار.

Beyoncé است BeyGOOD ابتکار عمل برای ایجاد برنامه های بورس تحصیلی و همکاری با یونیسف برای ارائه شرق کشور آفریقایی بروندی با آب تمیز و بهداشت. او همچنین همکاری با مادرش, تینا Knowlesبه ارائه تلفن همراه coronavirus تست به هوستون سیاه جامعه است.

در طول برنامه تلویزیونی سابق بانوی اول میشل اوباما و ادای احترام به 21 بار برنده جایزه گرمی ستایش او “سخاوت روح و عشق او را از جامعه او” در همه چیز از موسیقی به فعالیت.

او افزود که Beyoncé تماس “از تبعیض و نژاد پرستی زمانی که او آن را می بیند” و “این همه در حالی که ماندن اختصاص داده شده به فرزندان و عزیزان او دارای عزیز.”

پس از یک ویدئو کلیپ که در آن ستاره مانند Tyler Perry ستایش او تلاش های انسان دوستانه و BeyGOOD, موسسه خیریه, Beyoncé به کوتاه یک دقیقه ای ضبط گفتار.

“من می خواهم به اختصاص این جایزه به همه برادران من در خارج وجود دارد, همه از خواهران در خارج وجود دارد من الهام بخش و راهپیمایی برای تغییر” او گفت:. “صدای خود را شنیده و شما اثبات به اجداد ما که مبارزات خود را بیهوده نمی شد.”

“در حال حاضر ما یک چیز بیشتر ما نیاز به انجام به راه رفتن در ما قدرت واقعی و است که به رای” او ادامه داد. “من شما را تشویق به ادامه به اقدام ادامه به تغییر و از بین بردن یک نژادپرست و نابرابر سیستم. ما باید همچنان به انجام این کار با هم به مبارزه ادامه خواهد داد برای هر یک از دیگر و بلند کردن هر یک از دیگر. چون مردم وجود دارد بانکداری ما ماندن در خانه در طول انتخابات محلی و مقدماتی اتفاق می افتد, در کشورهای در سراسر کشور است. ما باید به رای مثل زندگی ما به آن بستگی دارد به دلیل آن را ندارد. پس لطفا در ادامه به تغییر شما می خواهید برای دیدن.”

انسانی جایزه در سال 2002 تاسیس شد در طول دوم-همیشه شرط جوایز. Beyoncé می پیوندد Chance the Rapper, John Legend و استیو هاروی به عنوان برخی از بسیاری از ستاره های سیاه و سفید که به دست آورده اند افتخار.

بیانسه نیز به ثمر رساند و چهار نفر دیگر نامزد جلوتر از روز یکشنبه مراسم از جمله برای بهترین R&B/هنرمند پاپ و آلبوم سال. او همچنین دارای رکورد بیشترین شرط جایزه برنده در 30. او و دخترش بلو آیوی برداشت تا شرط جایزه را برای “پوست قهوه ای دختر” در اوایل یکشنبه شب.

سابق destiny’s Child عضو فعال برگشت داده شده در طول زندگی حرفه ای طولانی خود. در سال 2016 Beyoncé ترین بود به نام خیریه, افراد مشهور, 2016 توسط DoSomething.org. که سال تنهایی او مطرح آگاهی به مسائل از جمله سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و فلینت میشیگان بحران آب.

Beyonce Receives Humanitarian Award at BET Awards 2020
بیانسه ریچارد جوان/شاتر

در بحبوحه ناآرامی های سیاسی در سراسر کشور در سال 2020, Beyoncé استفاده از صدای خود را به ادامه حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. او منتشر شد “Black Parade” در تاریخ 20 ژوئن برای کمک به حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار. او همچنین گذراند نامه ای سرگشاده به کنتاکی را دادستان کل دانیل کامرون به تقاضا اتهامات ساخته شده در برابر افسران پلیس که به کشته شدن Breonna تیلور در ماه مارس است.

“اجازه ندهید این مورد سقوط به الگوی هیچ اقدام پس از یک تراژدی وحشتناک,” او نوشت: در نامه نوشته شده در وب سایت رسمی خود در ژوئن 14. “با هر مرگ یک فرد سیاه و سفید در دست پلیس وجود واقعی تراژدی: مرگ خود و انفعال و تاخیر است که آن را دنبال کنید. این شانس خود را برای پایان دادن به این الگو است. نگاهی سریع و قاطع عمل در شارژ افسران. ماه آینده نمی تواند مانند گذشته سه.”

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de