‘برادر بزرگ’ برنده اندی shawn mendes تماس را نشان می دهد برای عدم تنوع

زمان برای یک تغییر ؟ اندی shawn mendes انتقاد برادر بزرگ برای مصاحبه یک گروه متنوع از houseguests پس از بیان است که او “تلخ” تولید نمی کند از او بخواهید به بازگشت.

فصل 15 برنده, 33, ناودان CBS reality رقابت های سری در بیانیه منتشر شده از طریق توییتر در شنبه, ژوئن 27.

Big Brother Winner Andy Herren Calls Out Show for Frustrating Lack of Diversity
اندی Shawn Mendes حسن نیت ارائه میدهد از اندی Shawn Mendes /Instagram

“این مهم است که به صحبت می کنند تا آنجا که برادر بزرگ است و همیشه به حال یک مشکل با اقلیت نمایندگی” shawn mendes گفت. “وجود دارد که معمولا در اکثر دو houseguests و یک گی houseguest و لاتین و آسیایی نمایندگی است و حتی بدتر است.”

او اشاره کرد که “راست مردان سفید پوست سازش 12 از 21 برندگان نشان می دهد که خیلی دیوانه زمانی که شما واقعا آن را شکستن.” در مقایسه shawn mendes گفت: “گی houseguests برای مثال [آنها] هرگز فراهم شده این لوکس. همیشه وجود دارد فقط یکی. آنها به سادگی یک طرف شخصیت — یک مانع برای مردم مستقیما به غلبه بر راه خود را به خط پایان.”

سابق CBS شخصیت قبلا به نام شبکه برای دعوت او به بازگشت به رقابت با وجود پیروزی تاریخی به عنوان اولین همجنسگرا قهرمان در تاریخ نشان می دهد. ما هفتگی اخبار شکست در ژوئن 7 که CBS شده است تماس با سابق بازیکنان به صورت بالقوه همه ستاره این فصل تابستان است.

“من برای اولین بار, گی, برنده برادر بزرگ تاریخ و پس از برنده شدن من دعوت یک بار” shawn mendes توییتی در جمعه, ژوئن 26. “حتی به میزبان یک رقابت است. اما مردانی که demeaned هستند افراد همجنسگرا و ترانس مردم بارها و بارها خواسته شده است نه تنها به برادر بزرگ اما به دیگر CBS نشان می دهد. “

او ادامه داد: به می گویند که او “تلخ” به دلیل گیم پلی خود را ندارد اذعان کرد در همان سطح به عنوان همکار خود را معرفی کنید. “یکی از بهترین تا کنون بازی و نشان می دهد به طور کامل چشم پوشی شما را بمکد!!!” Shawn mendes نوشت.

متعدد برادر بزرگ شرکت کنندگان را در بر داشت خود را در آب داغ بیش از اظهارات بحث برانگیز آنها ساخته شده در طول سال. در سال 2013 Aaryn Gries و GinaMarie زیمرمنکه رقابت در shawn mendes را فصل شغل خود را از دست پس از خود را نژادپرستانه و ضد همجنس نظرات پخش شد.

فصل 21 شرکت جک متیوز و جکسون Michie مکرمه در سال 2019 پس از آنها ساخته شده و نژادی متهم نظرات در مورد همکار houseguests کمی Fakunle و ایزابلا وانگ. ماتیوز 27 و Michie, 23 بعد از عذرخواهی برای اظهارات خود را.

برادر بزرگ آلوم مایک “بوگی” Malin —که رقابت در فصل 2 در سال 2001 و برنده اول همه ستاره در فصل 2006 — عناوین ساخته شده در اوایل این ماه زمانی که او ساخته شده است اظهارات بحث برانگیز در مقایسه با فصل 20 زوج تایلر Crispen و آنجلا Rummans و Swaggy C و Bayleigh دیتون.

“آنها [تایلر و آنجلا] یک کار خوب انجام داده در جهان امروز از زن و شوهر انجام می دهند رسانه های اجتماعی. آنها مانند آنچه در دو آفریقایی-آمریکایی ها در تلاش هستند تا بود و” برادر بزرگ برنده گفت: در قسمت جدید از “مایک بوگی پادکست” است که پس از حذف شده از SurvivorNSFW پادکست خوراک. “چه هستند نام خود را? Bayleigh و کریس راست. آنها در حال تلاش برای انجام کل این Jay-Z و Beyoncé چیز اما بدون استعداد و بدون هر گونه عملکرد خوب خود را در فصل.”

او افزود: “منظور من را یک کل وجود دارد, موج جدید, و آن را جالب من فکر می کنم آنها احتمالا تا پایان با برخی از افراد بد وجود دارد [فصل جدید] از آنجا که وجود دارد رفتن به چنین فشار برای تنوع. هی این است که من داخل سالن صدا ؟ اوه.”

ما هفتگی رسیده به سحام نظر.

گوش دادن به پخش با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de