آبی پیچک برنده 1st شرط جایزه برای “پوست قهوه ای دختر” آهنگ با مامان بیانسه

بیانسه و جی-Z‘s ارشد, دختر, بلو آیوی کارتربرنده اولین شرط جایزه در روز یکشنبه, ژوئن 28.

8-ساله برنده شرط می بندم او جایزه برای “پوست قهوه ای دختر بچه” یک آهنگ از بیانسه شیر شاه: هدیه آلبوم.

Blue Ivy Carter Does an Adorable PSA About Washing Your Hands
بلو آیوی کارتر Shutterstock

آبی پیچک به نظر می رسد در این آهنگ در کنار مادرش, سنت Jhn و Wizkid. آنها ضرب و شتم همکار نامزد Alicia Keys برای “فلک زده” Ciara, Lupita Nyong زن نما, زن کیردار, Ester Dean, شهرستان, دختران و لالا برای “ملانین” لیتون گرین برای “من را انتخاب کنید” Lizzo و Missy Elliott برای “Tempo” و Rapsody و PJ Morton برای “Afeni.”

آن را آبی پیچک, اولین جایزه برای آهنگ; او همچنین برداشت غنائم در سال 2019 شرط Soul Train Awards — گل Ashford & سیمپسون ترانه سرایان’ جایزه و برنده برجسته دو گروه و یا همکاری در بخش 2020 NAACP Image Awards.

آبی پیچک قبلا freestyled در یک مسیر پاداش او پدر 2017, آلبوم, 4:44و در سال گذشته ویژه در بیانسه بازگشت از آلبوم در آهنگ “بالابر هر صدا و آواز خواندن” و در همراه Netflix خاص است.

روز شنبه, ژوئن 28 21-بار برنده جایزه گرمی کاهش یافته است یک دقیقه تریلر برای جدیدترین پروژه سیاه و سفید پادشاه است. این آلبوم تصویری که ویژگی های یک ظاهر از آبی پیچک و Jay-Z و همچنین سابق destiny’s Child عضو Kelly Rowlandخواهد برتر در سراسر جهان در دیزنی به علاوه در ژوئیه 31.

سیاه و سفید پادشاه است یک جشن خاطرات برای جهان در تجربه” دیزنی و بیانسه پرکوود سرگرمی گفت: در اعلام ویژوال آلبوم. “این فیلم یک داستان برای سنین که اطلاع و بازسازی در حال حاضر. مراسم از فرهنگ و اعتقادات نسل. یک داستان چگونه مردم را به سمت چپ ترین شکسته اند هدیه ای فوق العاده و هدفمند آینده است.”

این آلبوم تصویری را نیز از ویژگی های هنرمندان مهمان از شیر شاه: هدیه ایاز جمله Childish Gambino, Kendrick Lamar, Pharrell, Tierra, ضربت سخت زدن, 070 لرزش و جسی Reyez.

این اسناد داستان سیاه و سفید, خانواده ها از طریق زمان گفت: از طریق داستان یک پادشاه جوان سفر به اصلاح خانه خود و تاج و تخت با کمک و راهنمایی های خود را از پدر و اجداد.

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de