کالیفرنیا دستور داده است تا میله در لس آنجلس و دیگر استان ها به, نزدیک به دلیل افزایش گسترش COVID-19, CBS Los Angeles, گزارش.

فرماندار گاوین Newsom توییتی که بارها در فرزنو, Imperial, Kern, پادشاهان, San Joaquin و گچساران در حال دستور داد تا نزدیک به عنوان به خوبی.

Newsom نیز توصیه که بارها در کنترا کوستا, رودخانه ساکرامنتو سن برناردینو سانتا باربارا سانتا کلارا استنیسلاس و ونتورا نزدیک به عنوان به خوبی.

“کالیفرنیا باید هوشیار باشند و در برابر این ویروس” Newsom در بیانیه ای گفت. “COVID-19 هنوز گردش در کالیفرنیا و در برخی از نقاط کشور در حال رشد قوی تر است. به همین دلیل بسیار مهم است ما در این مرحله به منظور محدود کردن گسترش ویروس در این شهرستان است که شاهد بزرگترین افزایش می دهد.”

منظور می آید پس از گلدن استیت گزارش افزایش نزدیک به 6000 تایید COVID-19 موارد شنبه و تقریبا 5,900 که مردم از این ویروس وجود دارد. این جهانی مرگ و میر از coronavirus پیشی گرفته 500,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

فهرست شهرستانهای نهفته جمعه را سفارش بود بر اساس گزارش های روزانه در گسترش ویروس از مقامات دولتی با توجه به آسوشیتد پرس. شهرستانهای شده اند که در دولت دیده بان لیست بین سه تا 14 روز در حال خواسته به میله های محلی از طریق دستورات بهداشتی. AP گفت: کسانی که در دولت فهرست سازمان دیده بان برای بیش از 14 روز باید فورا هر بار که دوباره باز برای کسب و کار.

“ما به طور فعال نظارت بر COVID-19 سراسر کشور و همکاری نزدیک با استان ها که در آن وجود دارد افزایش نرخ و در مورد الگوهای انتقال” دکتر سونیا آنجل, دولت بهداشت عمومی افسر گفت. “بسته شدن میله های زندان در این شهرستان یکی از تعدادی از هدفمند اقدامات استان ها در حال اجرای در سراسر کشور ما به سرعت ویروس’ گسترش و کاهش خطر است.”

قاضی تاخیر انداختن مایکل فلین پرونده جنایی

پروبیوتیک ها: شما باید آنها را مصرف کنید ؟

معیوب COVID-19 آنتی بادی آزمایش در حال حاضر پیچیده تلاش بدانید که رسیدن به ویروس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de