دامیان Hurley با تشکر از طرفداران برای ‘مهربانی’ پس از پدر استیو بینگ مرگ

سیستم پشتیبانی. دامیان Hurley زمان برای تشکر از مردم برای ارائه تسلیت خود را به عنوان او بدحال مرگ پدرش استیو بینگ.

18-year-old بازیگر — که پسر الیزابت هرلی و تهیه کننده فیلم — خطاب به پیروان خود در روز شنبه 27 ژوئن در یک پیام ارسال شده از طریق Instagram.

“من می خواهم برای تشکر از همه شما دوباره برای شما طاقت فرسا مهربانی بیش از چند روز گذشته” دامیان نوشت. “عشق و حمایت خود را به من کمک کرد تا حد زیادی در طول این زمان به چالش کشیدن.”

Damian Hurley Thanks Fans For Kindness After Father Steve Bings Death
دامیان هرلی و استیو بینگ. شاتر (2)

این کانگورو جک فیلمنامه درگذشت در دوشنبه 22 ژوئن پس از پریدن از 27 طبقه از یک آپارتمان لوکس ساختمان در قرن محله لس آنجلس. او 55.

L. A. آتش سخنگوی وزارت نیکلاس Prange گفت: ما هفتگی در آن زمان “معلوم نیست از کدام طبقه فرد کاهش یا افزایش, اما آن را به عنوان یک” حادثه پاییز طولانی,’ معنی فاصله بیش از 15 فوت است.” L. A. شهرستان اداره پزشکی قانونی-پزشکی قانونی اضافه کرد که “مرحوم بود در صحنه مرده” در 1:10 بعد از ظهر به وقت محلی. پزشکی قانونی بعد از تایید بینگ مرگ بود چند ترومای بلانت با شیوه مرگ در حال خودکشی است.

یک روز بعد Damian مشترک عاطفی پست در پی پدرش خودکشی از طریق Instagram.

“با تشکر از شما از ته قلب من به هر کس که رسید از زیر ویرانگر اخبار” the Royals آلوم زیر نویس یک عکس از غروب آفتاب. “من در تلاش برای پاسخ به عنوان بسیاری از شما به عنوان من می توانم, اما لطفا می دانم که من همیشه به یاد داشته باشید مهربانی خود را. این است که بسیار عجیب و غریب و گیج کننده زمان و من فوق العاده سپاسگزار بود احاطه شده توسط من فوق العاده خانواده و دوستان.”

الیزابت 55 ادای احترام به سابق خود را با یک نمایش اسلاید شامل شش عکس از سابق است. این ویکتور ستاره مورخ بینگ در اوایل 2000s زیر تقسیم او از هیو گرانت.

“من غمگین فراتر از باور که من سابق استیو است و دیگر با ما. این وحشتناک است, پایان,” الیزابت نوشت: از طریق Instagram. “ما با هم بسیار خوشحال بود و من از ارسال این تصاویر چرا که اگر چه ما را از طریق برخی از زمان سخت آن را خوب و فوق العاده خاطرات شیرین نوع انسان است که مهم است.”

بینگ نیز پدر, دختر, Kira, 21 با سابق تنیس لیزا روکش فلزی بندر.

اگر شما یا کسی که شما می دانید که در پریشانی عاطفی و یا با توجه به خودکشی تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-TALK (8255).

به ما گوش هفتگی داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de