رقصنده شکم مصر محکوم به زندان برای ‘تحریک کننده جنسی’ پست در میان رسانه های اجتماعی سرکوب


Sama El-Masry در 38 قاهره جشنواره بین المللی فیلم – AFP

با مشخصات بالا, رقصنده شکم مصر شده است محکوم به سه سال زندان و دریافت £15,000 خوب برای به اشتراک گذاری عکس ها و ویدئوها از خودش در رسانه های اجتماعی است که تلقی به تحریک “فسق” و “فساد” در یک کشور محافظه کار با هنجارهای اجتماعی.

قاهره جنحه دادگاه های اقتصادی گفت: Sama El-Masry نقض کرده خانواده اصول و ارزش ها با پست که دادستان به عنوان تحریک کننده جنسی و که او تا به حال موفق به حساب های رسانه های اجتماعی با هدف ارتکاب “فساد”.

Ms El-Masry که بیش از سه میلیون Instagram followers رد این اتهامات گفت: این مطالب به سرقت رفته بود و مشترک از تلفن خود را بدون رضایت.

او دستگیر شد و در ماه آوریل به عنوان بخشی از یک تحقیق “مطرح” رسانه های اجتماعی پست های طول موجی از دستگیری از زنان Instagram و Infinite ستاره به اتهام ترویج فساد و فحشا در رسانه های اجتماعی.

“وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین آزادی و هرزگی گفت:” جان Talaat یک نماینده مجلس که خواست برای اقدام قانونی علیه Ms El-Masry و دیگران. او گفت: تامسون رویترز که بنیاد Ms El-Masry و دیگر رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها بودند از بین بردن ارزش های خانواده و سنت های فعالیت, که ممنوع شده توسط قانون و قانون اساسی است.

آقای Talaat گفت: دیگر تاثیرگذاران شد و انتظار می رود به صورت همان شرایط به عنوان Ms El-Masry که آنها تا به حال مرتکب همان جرم. دادگاه همچنین دستور داد که 42 سال رقصنده قرار داده می شود و تحت نظارت پلیس به مدت سه سال با توجه به اخبار سایت مصر امروز.

Ms El-Masry گفت: او را به تجدید نظر در این حکم است.

پس اوضاع وخیم به قدرت رسید در سال 2014 صدها نفر از روزنامه نگاران و فعالان و وکلا و روشنفکران بازداشت شده اند به نام دولت امنیتی است.

جوان Infinite ستاره تبدیل شده اند آخرین هدف از مصر مقامات دولت است. در مارس a 17-year-old girl نوشته شده Infinite تصویری از خودش گریه کرد و گفت او تا به حال شده است تجاوز توسط یک گروه از مردان جوان است. مقامات به سرعت او را دستگیر و متهم به “ترویج فساد”.

دو سال پیش مصر به ارمغان آورد در جرائم دادن قدرت دولت برای سانسور اینترنت و انجام نظارت از ارتباطات است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de