اف بی آی در حال بررسی آشکار طناب دار موجود در سیاه و سفید آتش نشان locker

اف بی آی در حال بررسی است و پس از آشکار طناب دار داشت در قفسه از یک آتش نشان در بلومینگتون در ایالت مینه سوتا یک سخنگوی اداره تایید شده به مهر. این حادثه برای اولین بار ساخته شده توسط شهردار این شهرستان که روز شنبه گفت که “یک تکه طناب شبیه طناب دار” کشف شد در قفل در ژوئن 15.

“من متاسفم به اطلاع شما در مورد برخی از اخبار وحشتناک در مورد یک حادثه در یکی از شهرستان های آتش ایستگاه” بلومینگتون شهردار Tim Busse در بیانیه ای گفت. “یک تکه طناب به آنچه به نظر می رسد خام طناب دار کشف شد در دنده قفل از یک آتش نشان در بلومینگتون ایستگاه های آتش نشانی در 15 ژوئن.”

بلومینگتون است که تنها در حدود 10 مایل دورتر از مینیاپولیس که در آن مرگ جورج فلوید مجموعه ای خاموش در سراسر جهان علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

Busse گفت: این حادثه گزارش شد به آتش نشانی رهبری در ژوئن 23.

“من منزجر و عصبانی و خجالت این بزدلانه عمل می کنند. به روشنی در این حادثه بسیار جدی است و در حال برخورد با شدت” Busse گفت. “شهر بلومینگتون از جمله سازمان آتش نشانی و متعهد به امن و محترمانه محل کار برای تمام کارکنان است. ما نمی خواهد تحمل کند و یا در هر راه چشم پوشی چنین رفتار است.”

شهردار با اشاره به “سابقه nooses استفاده می شود به عنوان نمادی از نفرت و تهدید و ابزار خشونت وحشتناک” و گفت که او به رسمیت می شناسد “که یادگیری در مورد این حادثه ممکن است به خصوص پس از سانحه به صورت سیاه و سفید ما اعضای جامعه.”

یکی دیگر آشکار طناب دار کشف شد در اوایل این ماه در گاراژ بابا Wallace, تنها, سیاه تمام وقت راننده نسکار که او نیز کمک کرده و منجر به فشار به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از سازمان حوادث آینده است. FBI بررسی حادثه اما به این نتیجه رسیدند که طناب به حال شده است وجود دارد از اکتبر 2019 و هیچ جرم و جنایت شده است.

والاس گفت: CBS اخبار در یک مصاحبه که آن را تسکین بود او را هدف قرار داده اما گفت که او شک FBI در نتیجه رسیدند که طناب بخشی از یک “گاراژ بکشد.”

بلومینگتون را آتش گروه رئیس Ulie مهر گفت: این قانون از “نفرت و ارعاب و تجاوز” تحمل نخواهد شد. “آتش نشان است که به ارمغان آورد و این به ما توجه نشان داده است قدرت و شجاعت است و انجام کار درست” مهر گفت:.

Busse گفت: این حادثه تاکید کرد که این شهرستان نیاز به ادامه اولویت عدالت و شمول است.

“در حالی که کار مهم نژادی آشتی در حال انجام است در سراسر کشور و حق در اینجا در خانه روشن است وجود دارد خیلی بیشتر کار انجام شود. من تشخیص می دهم که وجود دارد کار را به انجام در شهر بلومینگتون در سازمان ما و در جامعه ما” Busse نوشت.

“اگر ما واقعا می خواهید به امن و فراگیر شهر ما نمی توانیم خجالتی و دور از انجام کار,” او گفت:. “بنابراین اگر چه من نا امید و دلسرد من باقی می ماند متعهد به اقدام شجاعانه برای پیشبرد نژادی و حقوق صاحبان سهام. من از شما دعوت به پیوستن به من در انجام همان.”

مصنوعی coronavirus واکسن در توسعه در انگلستان می تواند راحت تر به تولید انبوه

دارل Wallace, Sr. مذاکرات پسر بابا را نسکار, خانواده, طناب دار حادثه

جوانان شاعر برنده جایزه آماندا گورمن در مسابقه بی عدالتی و اعتراض

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de