در اعتراض به سرنگونی مجسمه ای از رئیس جمهور اندرو جکسون در واشنگتن در ژوئن 22.

رویترز/تام برنر

  • چهار مرد به اتهام تخریب اموال فدرال پس از اتهام تلاش برای پاره کردن یک مجسمه از ما رئیس جمهور اندرو جکسون در نزدیکی کاخ سفید هفته گذشته در بیانیه ای از آمریکا به اوباما برای, District of Columbia.
  • به عنوان اعتراض به نژادی و بی عدالتی و مرگ جورج فلوید همچنان به کشور رفت و برگشت برخی از معترضان تلاش برای سرنگونی مؤتلفه آثار تاریخی و مجسمه ها از داشتن رئیس جمهور.
  • برخی از رهبران شهر دستور داده اند از جمله مجسمه ها برداشته شود پس از فشار از معترضان.
  • جکسون متعلق به حداقل 95 بردگان در ایالت تنسی کشت و زرع در آورده و برخی از آنها با او به کاخ سفید, در کاخ سفید تاریخی انجمن.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

چهار مرد به اتهام تخریب اموال فدرال به اتهام تلاش برای پاره کردن یک مجسمه از ما رئیس جمهور اندرو جکسون در واشنگتن هفته گذشته با توجه به بیانیه ای از آمریکا به اوباما برای, District of Columbia.

مردان از متهم مخرب و اقدام به پاره کردن یک مجسمه به تصویر می کشد جکسون در ژوئن 20 در لافایت میدان هفت هکتار پارک عمومی است که نشسته است در سراسر خیابان را از کاخ سفید شده است و سایت از نابرابری نژادی تظاهرات در هفته های اخیر.

این چهار نفر متهم هستند 47 ساله Lee, Michael Cantrell از ویرجینیا 20 ساله کانر متی جاد از Washington DC 37 ساله رایان لین از مریلند و 37 ساله گراهام لوید از مین است.

چهار مرد به اتهام سرقت اموال فدرال پس از آنها دیده می شد در فیلم اقدام به پاره کردن اندرو جکسون مجسمه دیده می شود در اینجا.

رویترز/جاشوا رابرتز

با توجه به شکایت کیفری که unsealed در شنبه Cantrell دیده می شد در فیلم تلاش برای “فضولی مجسمه کردن پایگاه خود را با تخته های چوبی و تلاش برای کشیدن مجسمه را با کمک یک زرد بند” و جاد شد ویدئو: تلاش برای پایین کشیدن مجسمه. خط دیده می شود در فیلم چفت و بست یک طناب بر روی یک قسمت از مجسمه و کشیدن بر روی یکی دیگر از طناب متصل به مجسمه و لوید بود و گفته دیده می شود در فیلم شکستن توپ چرخ در مجسمه های پایه و همچنین به عنوان کشیدن طناب متصل به مجسمه شکایت گفت.

اقدام ما وکیل Michael R. شروین در بیانیه ای گفت که در حالی که دفتر خود را متعهد به حفاظت از افراد متمم اول قانون اساسی حق اعتراض مسالمت آمیز “این اتهامات باید به عنوان یک هشدار به کسانی که انتخاب می کنید به بی حرمت مجسمه ها و بناهای تاریخی که زینت ملت ما سرمایه خود رفتار خشونت آمیز و رفتار جنایی تحمل نخواهد شد.”

با توجه به واشنگتن پست معترضان شعار می دادند “هی هی هو هو اندرو جکسون را برای رفتن” به عنوان برخی از آنها اقدام به پایین آوردن مجسمه. اما پلیس مداخله ترک مجسمه جکسون ایستاده است.

به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به تظاهرات رفت و برگشت کشور برخی از معترضان شده اند و خواستار حذف مؤتلفه آثار تاریخی و مجسمه ها از داشتن رئیس جمهور و در برخی موارد اقدام به اشک آنها را خود.

جکسون بود که رئیس جمهور از 1829 تا 1837 متعلق به حداقل 95 بردگان در مزرعه خود در ایالت تنسی و او به ارمغان آورد برخی از کسانی که به بردگی گرفته شده افراد با او به کاخ سفید, با توجه به کاخ سفید تاریخی انجمن. او “دستور خشن, حتی, وحشیانه, مجازات, برای بردگی افرادی که سرپیچی از دستورات” در انجمن.

حداقل 10 دیگر روسای جمهور از جمله جورج واشنگتن بودند برده-صاحبان پست اشاره کرد.

برخی از شهرهای ایالات متحده را آغاز کرده اند که این فرایند به طور رسمی از بین بردن مجسمه های اختصاص داده شده به کنفدراسیون یک ناشناخته جمهوری وجود داشت که برای چهار سال طول جنگ های داخلی آمریکا و مبارزه برای محافظت از نهاد برده داری.

در Mobile, آلاباما پس از یک مجسمه از یک مؤتلفه افسر تخریب شد توسط معترضان شهردار شنی Stimpson دستور داد که این مجسمه برداشته شهرستان. در جکسون ویل فلوریدا شهردار در زمان پایین مجسمه و لوح تجلیل سربازان افتاده کنفدراسیون پس از چند Black Lives Matter تظاهرات. به زودی پس از این مجسمه برداشته شد, شهردار گفت: تمام باقی مانده مؤتلفه آثار تاریخی در این شهرستان برداشته خواهد شد پایین.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de