“من دعا می کنم از آن خواهد شد در نهایت بیش’: طلایی دولت قاتل بازماندگان امیدوارم که گناه به ارمغان می آورد عدالت

جنیفر کارول خواب با چوب بیس بال نزدیک نگه می دارد و زنگ بر روی درب و گرفته های متعدد دفاع از کلاس.

گی هردویکک هرگز احساس امنیت به تنهایی نمی تواند خواب با یک پنجره باز کنید.

هر دو زندگی زنان بودند برای همیشه لطفا برای تغییر حالت طلایی قاتل یک متجاوز و قاتل که خالی از سکنه دولت برای بیش از 40 سال است. او به قتل کارول پدر و نامادری در تخت خواب در جنوب کالیفرنیا خانه و تجاوز جنسی و وحشت هردویکک زمانی که او بود 24.

در سال 2018, کالیفرنیا, مقامات گفت که آنها تا به حال شناسایی جوزف دی آنجلو یک افسر سابق پلیس به عنوان مظنون در حداقل 13 قتل و بیش از 50 تجاوز نسبت به گلدن استیت قاتل بین 1974 و 1986.

مقامات گفته اند برخی از بازماندگان که 74 سال DeAngelo خواهد اعتراف به گناه در روز دوشنبه – یک معامله است که او را محکوم به زندگی در زندان و خواهد یدکی دولت هزینه دادگاه. Sacramento county دفتر دادستان منطقه را تایید می کنند که تنها یک جلسه برنامه ریزی شده است.

مربوط به: ‘گلدن استیت قاتل’ مشکوک گزارش به اعتراف به گناه برای جلوگیری از مجازات اعدام

دی آنجلو دستگیر شد و در سال 2018 پس از اجرای قانون در مقایسه DNA از جنایات در دهه 1970 و 80 که کاربران در منبع باز وب سایت شجره نامه GEDMatch.

اجرای قانون در حال صرف چندین دهه تلاش برای حل این جنایات که میرسد 11 شهرستانهای اما مورد توجه دوباره به دست آورد در سال 2016 زمانی که ساکرامنتو DA اعلام کرد که ایجاد یک نیروی کار برای شناسایی قاتل چه کسی است به نام منطقه شرق متجاوز و اصلی Night Stalker و اف بی آی قرار داده و تا پاداش از 50.000 دلار برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری.

دامنه جنایات و ناشناس مجرم جلب علاقه خاص از جرم و جنایت واقعی جامعه و باعث اختصاص داده شده تخته های بحث. من رفته در تاریکی پرفروشترین کتاب در مورد true crime نویسنده میشل مک نامارا جستجو برای گلدن استیت قاتل آورده توجه گسترده ای به این مورد زمانی که آن را منتشر شد ماه قبل از DeAngelo بازداشت.

دی آنجلو توسط نیروی دریایی ایالات متحده, کهنه سرباز جنگ ویتنام و پدر سه و تا به حال مشغول به کار به عنوان یک افسر پلیس در جوامع در نزدیکی که در آن جنایت صورت گرفت. او از کار خود اخراج شده در آبرن اداره پلیس در سال 1979 پس از دستگیر شدن به اتهام دزدی از مغازه سگ دفع و چکش از پرداخت ‘n Save ذخیره کنید. دی آنجلو مشغول به کار در یک Save Mart مرکز توزیع از سال 1989 تا سال 2017 ساکرامنتو زنبور عسل گزارش شده و در سال 2018 شد بنا به گزارش زندگی با دختر و نوه در یک خیابان آرام در حومه شهر ساکرامنتو.

آنجا بود دستگیر و در یکی از جوامع گلدن استیت قاتل به حال ترس و وحشت سال پیش از آن.

جوزف دی آنجلو به نظر می رسد در Sacramento county superior court در ژانویه سال 2020 است. دی آنجلو بختیاری حداقل 13 قتل و بیش از 50 تجاوز. عکس: غنی Pedroncelli/AP

برای بسیاری از بازماندگان دی آنجلو درخواست همراه با احساسات و همچنین به عنوان یک ترس است که او می تواند انتخاب کردن از توافق در آخرین لحظه.

“این یک محل دشوار به در می شود به می دانم که در هر زمان او می تواند ذهن خود را تغییر دهید و این که او است که به شدت دستکاری. من نمی خواهد باور هر چیزی تا زمانی که آن نوشته شده است در جوهر و تایید” هردویکک گفت.

هردویکک 24 بود در سال 1978 هنگامی که یک مرد به زور وارد خانه او با او به اشتراک گذاشته در حال حاضر شوهر خواب زن و شوهر تا با زور اسلحه و تجاوز جنسی ، آنها جان سالم به در برد و انجام بهترین خود را برای حرکت به جلو و فروش خانه آنها احساس قادر به زندگی می کنند. اما هردویکک رنج می برد برای سال از تشخیص اختلال استرس پس از سانحه و این حمله تا به حال طولانی مدت اثرات در زندگی حرفه ای او و عاطفی و در زمان دهه به کار را از طریق.

“من امیدوار هستم و دعا بود و در نهایت بیش برای همه ما است. یک بار و برای همه [من] می دانم که او در یک محل که در آن او است هرگز به ترک.”

اساسنامه محدودیت ها برای محکومیت تجاوز منقضی شده سه سال پس از حمله به Hardwicks اما او گفت که او در نظر درخواست یک فرصت برای عدالت است.

کارول می خواستم دی آنجلو “را باید به صورت یک دادگاه و شواهد” اما او فکر می کند که درخواست معامله چیزی که حق انجام آن را به عنوان صرفه جویی در دولت میلیون ها دلار و فراغت دختران خود را از درد بیشتر. که دی آنجلو است که شفاعت گناه به عنوان پلیس آمریکا با یک حساب بیش سیستمیک نژادپرستی و خشونت است به خصوص برجسته برای کارول.

“ما باید یک پلیس است که تا به حال مهارت او به دست آورد و به عنوان یک افسر پلیس و استفاده به تهدید و ارعاب و تجاوز به عنف و قتل” کارول گفت.

کارول پدر لیمان اسمیت و همسرش شارلین شد bludgeoned به مرگ در شهرستان ونتورا خانه در سال 1980 هنگامی که کارول بود که فقط 18. او 12 سال از کشف بدن. خانواده نمی یاد جنایت شد کار یک قاتل زنجیره ای به مدت 20 سال و آن را تنها پس از DeAngelo را تصرف که کارول متوجه شد که تا چه حد قتل را تحت تاثیر قرار بود ،

“من واقعا خوشحالم که این کار انجام شود. من خسته ام از او داشتن هر گونه املاک و مستغلات در سر من” کارول گفت. اما او افزود: “شما نمی توانید مردم خود را به عقب. شما می توانید حس خود را از ایمنی بازگشت. او به سرقت برده چیزی از همه در کالیفرنیا که تحمل تروریسم است.”

به روز دوشنبه شنوایی روش کریس Pedretti می رود به عقب و جلو در مورد حضور در. Pedretti شد گلدن استیت قاتل 10 قربانی هنگامی که او تجاوز جنسی در خانه اش در سن 15 سالگی.

“این یک فرصت برای شنیدن این که کسی به من حمله کردند اعتراف به گناه” او گفت:.

Pedretti را مهاجم رخنه کرد به خانه او روز قبل از کریسمس در سال 1976 دزدانه تا او را به عنوان او در نواختن پیانو و تهدید با چاقو قبل از نظر جنسی آزار او. آن را به سمت چپ Pedretti با استرس پس از سانحه, اما در سال های اخیر او پیدا کرده و به راحتی از طریق درمان و Facebook گروه او ایجاد شده که در آن تجاوز جنسی بازماندگان می توانید به اشتراک گذاری داستان های خود را. متولد شده از یک جنایت وحشتناک رنج می برد او در دست کسی که به دنبال تهدید و ارعاب او جامعه Pedretti گفت: این گروه بوده است که شفا.

“ما داستان ما. ما به اشتراک گذاری کتاب چه بوده است به ما کمک می کند. من در نهایت در یک محل در این سفر که در آن من می توانید ببینید که برخی از نور خورشید از آنجا که من می توانید استفاده از آنچه به من آموخته است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *