“من فقط متفاوت’: خانواده الیاس مکلين 23-نوجوان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس کلرادو تقریبا یک سال پیش است که هنوز هم در انتظار عدالت

در طول ناهار خود را می شکند الیاس McClain گاهی اوقات بازی ویولن برای حیوانات در پناهگاه های محلی. او فکر کرد که آنها بیش از حد سزاوار برخی از موسیقی در زندگی خود هستند. او نه مانند دیگر 23 ساله. او گاهی فضا به خود و زمانی که ماموران از شفق قطبی, Colo., اداره پلیس با نزدیک شدن به او را در شب Aug. 24, 2019, این چیزی است که الیاس McClain سعی کردم به آنها بگویید.

“من درونگرا” او توضیح داد: به این افسران که در پاسخ به 911 تماس بگیرید و در مورد یک مرد راه رفتن پایین خیابان در یک ماسک اسکی در یک شب هنگامی که درجه حرارت حدود 66 درجه فارنهایت است. “لطفا احترام من حد و مرز است.”

پانزده دقیقه بعد McClain شد و در آستانه مرگ داشتن خفه شده توسط یکی از اصلی پاسخ افسران و سپس تزریق با قدرتمند داروی بیهوشی کتامین توسط یک طبیب که وارد صحنه بعد.

الیاس مکلين 23 ساله ماساژ درمانگر بود و راه رفتن به خانه از یک ایستگاه گاز در اوت. 24, 2019.

“من حتی نمی کشتن مگس” McClain گفت: در یک نقطه به عنوان افسران ادامه داد: برای مهار او. این گریه برای کمک به توضیح که او بود. آن توجهی نشد رفت نه تنها توسط سه افسر که برای اولین بار در پاسخ به 911 تماس بگیرید اما توسط بسیاری از دیگران که وارد بعد که داشتند حرف زدند معمولی به عنوان McClain تلاش برای نهایی خود را بکشید.

“آرورا کلرادو., فاسد است می گوید:” ماری نیومن, دنور وکیل است که به نمایندگی از McClain خانواده. “آرورا کلرادو., در تلاش است تا پوشش آن تخلف است.”

در حال حاضر تنها نزدیک به یک سال پس از مرگ او مورد الیاس McClain در نهایت دریافت توجه ملی خانواده اش شده است به دنبال. که توجه می آید تا حد زیادی به دلیل 2020 دیده است و تعدادی از مردان و زنان کشته شده توسط پلیس و یا اوباش: Ahmaud Arbery, Breonna تیلور جورج فلوید. خشم بیش از کسانی که قتل تشدید کرده است خشم بیش از قتل گذشته است. و آن ساخته شده است الیاس McClain آخرین نماد چه بسیاری از آمریکایی ها را به عنوان یک قانون اجرای فرهنگ مطلع نژادی animosities.

در اوایل این هفته برنیس شاه از دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور توییتی در مورد McClain. بنابراین بهداشت ، کامالا هریس D-کالیفرنیا که به کشتن “کاملا خرد کردن.” “یادگیری در مورد این مورد شکست قلب من” نوشته آرنولد شوارتزنگر سابق جمهوری خواه فرماندار کالیفرنیا. “الیاس McClain سزاوار عدالت است.”

McClain را Sheneen می خواهد بیش از توییت همدردی. او گفت: از اخبار یاهو او را راضی نخواهیم شد تا زمانی که این افسران که به کشته شدن پسر او هستند ، “تمام جهان نیاز به ببینید که چگونه شر آنها” او می گوید: سرزنش ریخته گری نه تنها در مورد سه پاسخ افسران اما در کسانی که بعد از دیدن پسرش در پریشانی چیزی.

“الیاس زندگی خود را از دست. من به دنبال زندگی در زندان است.”

Sheneen McClain, مرکز, مادر الیاس McClain, در یک کنفرانس مطبوعاتی در آرورا کلرادو., Oct. 1, 2019. (اندی صلیب/MediaNewsGroup/دنور پست از طریق گتی ایماژ)

مانند بسیاری دیگر از مردم سیاه و سفید در دنور Sheneen McClain نقل مکان کرد به شفق حومه شهر مورد 370,000 مردم که مرزهای دنور برای پیدا کردن با کیفیت بالاتر زندگی بهتر و مدارس برای کودکان خود.

در سال های اخیر کلرادو بومی تماشا دولت خود را تبدیل به یک پناهگاه برای سمت چپ متمایل به سفید پوستان قیمت و شاید سرخورده با هر دو ساحل شرقی و یا کالیفرنیا. اما در حالی که تازه واردان ستودن دولت های اسکی و brewpubs بسیاری از سیاه و سفید, خانواده ها همچنان به مبارزه در برابر dismayingly آشنا کردند. “کلرادو KKK دولت” McClain می گوید: ارجاع دولت سابقه طولانی سفید برتری یک تاریخچه است که نشسته است uneasily با آن زمان تصویر پاتاگونیا-چادری مترقی.

“قوانین برای مردم در کلرادو” McClain می گوید. “قوانین برای, برده, کارشناسی ارشد.” برخی ممکن است اختلاف است اما هیچ کدام می تواند این اختلاف: اگر ماموران به سادگی اجازه الیاس McClain به راه رفتن به خانه که شنبه شب در ماه اوت گذشته, او هنوز هم می تواند امروز زنده است.

شب حوادث باعث شد با یک تماس تلفنی. در 10:32 بعد از ظهر یک شهروند خصوصی به نام 911. تماس گیرنده گفت که او تا به حال شاهد یک سیاه نر “اقدام عجیب و غریب” و “تکان دادن اسلحه خود را” در اطراف, Billings, خیابان بزرگراه نماي جاده در شرق حومه دنور.

“زمانی که من در گذشت او را, او با قرار دادن دست خود را,” تماس گیرنده گفت: dispatcher. “من نمی دانم او به نظر می رسد ناقص. او ممکن است یک فرد یا یک فرد بد است.” تماس گیرنده نیز اشاره کرد که سیاه نر او را دیدم با پوشیدن یک ماسک اسکی و مانتو و با وجود آب و هوا در تابستان.

توزیع کننده خواسته caller اگر او در معرض خطر بود. او گفت که او نمی شد.

تماس گیرنده فقط در حال عبور از مسیرهای با McClain, که تا به حال خریداری چای سرد در فروشگاه و بازگشت به مجتمع آپارتمانی که در آن او زندگی می کردند با یک پسر عموی. او با پوشیدن یک ماسک و کت به خاطر او دچار کم خونی کمبود آهن است که می تواند مردم را بیشتر حساس به آب و هوا. مطالعات نشان داده اند که افراد سیاه و سفید تا حدودی بیشتر مستعد ابتلا به کم خونی ناشی از سفید پوستان است.

سه افسر — Nathan Woodyard, Jason Rosenblatt و سفت Roedema — اعزام شدند برای پاسخ به 911 تماس بگیرید. روشن است که اگر این افسران که صحبت علنی در مورد این مورد می دانستم که تماس گیرنده گفته بود dispatcher که McClain نیست باید یک سلاح است.

ناتان Woodyard, Jason Rosenblatt و سفت Roedema شد سه افسران دستگیری الیاس McClain. (توییتر)

مرد جوان در حال قدم زدن, Billings, خیابان بود قد بلند و باریک با چشم های بزرگ و گسترده ای لبخند. الیاس McClain می خواستم برای رفتن به مدرسه هنر مادرش گفت Yahoo News, اما مشغول به کار بود به عنوان یک درمانگر ماساژ, مو, ماساژ حسادت در میان است. او عاشق حیوانات و موسیقی است. هنگامی که وجود دارد مشکل او دور ماندند.

“ایلیا دهنده. او lightworker” Sheneen McClain می گوید: با استفاده از یک اصطلاح برای کسی که تلاش می کند برای بهبود زندگی دیگران است. “او می خواست دیگر مردم را به احساس خوب در مورد خود است. او مظهر خالص است.”

یک مشتری از McClain را در حسادت ابراز تقریبا یکسان تمایلات به نگهبان محلی خروجی اخبار: “او شیرین ترین و خالص ترین فرد من تا کنون ملاقات کرد. … او قطعا یک نور در یک کل بسیاری از تاریکی است.”

یکی دیگر از همکاران اریک Behrens, به یاد می آورد به همان روزنامه: “من حتی نمی فکر می کنم او خواهد تنظیم یک تله موش وجود دارد جوندگان مشکل است.” در واقع McClain بود که یک گیاه خوار است.

شفق قطبی که در آن McClain متولد و بزرگ شده است به طور معمول اعلام کرد خود را “امن ترین شهر بزرگ در ایالت کلرادو است.” شعار (که صحت آن مورد تردید است) یک ضمنی و ملامت به همسایه دنور و همچنین به عنوان یک ظریف تر استفاده از فاصله خود را از بدنام جرم که اکثر آمریکایی ها می دانند که محل: کشته شدن 12 نفر توسط یک فرد مسلح در یک نیمه شب 2012 نشان از “شوالیه تاریکی افزایش می یابد.” فیلم تئاتر که در آن است که قتل عام صورت گرفت که در حدود 3 کیلومتری جنوب که در آن McClain متوقف شد توسط شفق قطبی اداره پلیس در ماه اوت گذشته.

برای یک گروه تنها در حدود 700 افسران APD تا به حال سهم خود را از بحث فراتر از McClain کشتن. “آنچه که ما داریم این است که یک نژادپرستانه پلیس با سابقه خشونت و به خصوص خشونت علیه مردم سیاه می گوید:” McClain وکیل خانواده نیومن که شکایت این اداره چند بار در طول دو دهه گذشته است.

در سال 2015 اعضای این گروه ساخته شده خشونت میانه-of-the-night دستگیری یک معلول 60 ساله مرد سیاه و سفید; سال بعد دو Aurora افسران مطلع یک مرد سیاه خوردن یک بشقاب سفالی کوچک در داخل یک کافی شاپ که خود را “نوع از کسب و کار” بود “نه خوش آمدید” در ایجاد و ساخته شده او را ترک. در سال 2018 شفق افسران ضرب و شتم لاتین مرد که مشغول به کار بود در یک ماشین در گاراژ خود را. آنها تا به حال شده است به نام صحنه به دلیل صدای بلند.

در تابستان سال 2017 سرهنگ چارلز Deshazer در پاسخ به یک پلیس. بررسی اعضای عمومی در صحنه او گفت که “ما باید تمام آلاباما ایوان میمون ها موجود است.” سخن گفتن دستگیر شد در بدن فیلم دوربین و Deshazer شد اخراج از گروه.

Deshazer به دادگاه تجدید نظر این حکم. “ختم بیش از حد تحريم” خدمات مدنی از هیئت مدیره در بر داشت در سال 2018 با وجود این واقعیت است که Deshazer تا به حال سابقه اتهامات نژادپرستی و نیروی بیش از حد. در اعتراض به رئیس پلیس Deshazer بازگشت و به زور و با توجه به مشخصات مربوط به خود را باقی می ماند با این گروه به این روز است.

شفق قطبی افسر پلیس Nate مایر بود و پیدا کردن خود را در گشت وسیله نقلیه در مارس 29, 2019 در وسط می سی سی پی, خیابان مشغول شرق و غرب شاهراه. او تا به حال شده است نوشیدن ودکا در کار آن بعدا تعیین می شود. افسران همکار کشیده و او را از ماشین بیرون اما درمان این مورد به عنوان یک مست-رانندگی حادثه است. نه میر و نه افسران که برای او هر گونه عواقب.

یک سال بعد شرایط مشابه که منجر به کشته شدن سیاه رانندگان Rayshard بروکس در آتلانتا.

آتلانتا اداره پلیس منتشر کرده است افسر bodycam و ای به تصویری از حوادث منجر به تیراندازی مرگبار از Rayshard بروکس. (آتلانتا اداره پلیس)

در اوایل سال جاری, محلی, دکتر, P. J. Paramar شکایت شفق قطبی اداره پلیس پس از یک افسر با اشاره به یک تفنگ را در سر خود را در حالی که Paramar نشسته بود در ماشین خود را در پارکینگ متعلق به او. “در حال شک است که من اموال خود را احساس بدتر از داشتن یک تفنگ در سر من” Paramar که هندی تبار نوشت: در رسانه است.

همچنین در این سال گروه اخراج افسر لوی Huffine برای “سوء رفتار شدید.” شهر جدید موقت رئیس پلیس ونسا ویلسون وعده شفافیت در حالی که کاهش به توضیح اینکه دقیقا چه چیزی Huffine از کار اخراج شدند.

او می گویند او سوء تا به حال هیچ چیزی برای انجام با McClain کشتن.

این بخش نیز تا به حال مشکل استخدام افسران رنگ. اگر چه این شهر به عنوان یک کل است که تنها حدود 46 درصد سفید 2017 آمار از شفق قطبی اداره پلیس نشان می دهد که سفید پوستان تشکیل می دهند 81 درصد از آن سوگند یاد کرده است. سیاه پوستان تشکیل می دهند فقط 4 درصد از نیروی.

Billings خیابان abuts ایالتی مسیر 225 فراتر از آن نهفته است gleaming دانشگاه کلرادو بیمارستان و غرب از بیمارستان دنور آشنا به بسیاری از بازدید کنندگان. مناطق اطراف آن عادی گستره خانه های یک طبقه و پایین ساختمان از جمله یکی که در آن McClain زندگی می کردند. افسر Woodyard بعدها ادعا که منطقه “شناخته شده بود برای فعالیت های جنایی” به همین دلیل است که او احتمالا احساس لازم را برای مقابله با McClain به جای به سادگی اجازه دادن به او را در راه خود را.

“افسر Woodyard پا را از اتومبیل خود را و گفت: آقای McClain به توقف حداقل سه بار” آدامز و Broomfield شهرستانهای دادستان منطقه دیو جوان می نوشتن در نوامبر سال 2019 گزارش که هنوز به کمال حساب رسمی از کشتار. “آقای McClain به نظر می رسد به چشم پوشی از دستورات و ادامه داد: پیاده روی عازم شمال در بیلینگز و خیابان است.”

Woodyard آمد به سمت McClain.

“من یک راست برای رفتن به جایی که من هستم رفتن” McClain گفت.

“من یک راست به توقف شما را از آنجا که شما در حال مشکوک” Woodyard گفت.

جوان گزارش توضیح می دهد که چگونه Woodyard برداشت یکی از McClain اسلحه در حالی که Rosenblatt برداشت دیگر. “آقای McClain بود محکم به سینه اش پلاستیکی سبک کیسه خرید با موارد در آن” جوان نوشت. “افسران نمی دانم محتویات این کیسه” که شامل چای سرد McClain فقط خریده بود. نیومن در این McClain خانواده وکیل می گوید که وجود دارد هیچ چیز دیگری در داخل کیسه.

“افسر Woodyard بعد گفت کارآگاه Ingui [متی Ingui یک شفق قطبی اداره پلیس کارآگاه که ارائه یافته های خود را در McClain, قتل جوان در اکتبر] که او گفتن مرد به آرامش دعوت می کرد چرا که او فکر نر ممکن است سلاح های خود را در فرد و می خواستم برای انجام یک ‘پت’ جستجو برای سلاح با توجه به این شرایط است.”

شفق قطبی اداره پلیس هرگز توضیح داد: آنچه در مورد شب “شرایط” ساخته افسران مشکوک که McClain مسلح شد به خصوص پس از 911 تماس گیرنده ساخته شده بود چنین ادعا می کنند. او حتی می گویند که McClain تهدید او تنها به که بازوی خود را تکان دادن و زمستان لباس مشکوک به نظر می رسید.

با توجه به متمم چهارم قانون اساسی که روشن بود در برجسته تری v. اوهایو تصمیم 1968 توسط دیوان عالی کشور یک افسر پلیس است که “سوء ظن معقول” از فعالیت های جنایی به منظور متوقف کردن و جستجو یک فرد است.

آیا ناشناس 911 تماس با سوء ظن معقول استاندارد پیچیده حقوقی مسئله ای است که حل نشده باقی مانده است. در سال 2014 دادگاه عالی شنیده می شود یک مورد شناخته شده به عنوان پرادو Navarette v. کالیفرنیا. شش سال قبل از اینکه افسران پلیس در کالیفرنیا استفاده کرده بودند تماس ناشناس به متوقف کردن یک کامیون که تماس گیرنده مدعی بود رانندگی نامنظم. داخل کامیون ماموران کشف 30 پوند از ماری جوانا.

دادگاه عالی گفت: توقف قانونی بود اما این حکم به دور از اتفاق آراء. یک مخالفت شد نوشته شده توسط محافظه کار Antonin Scalia پیوست و توسط دادگاه بیشتر متعهد لیبرال ها, اموزش Bader Ginsburg, النا کاگان و سونیا ستمیر. با تکیه بر ناشناس راهنمایی Scalia هشدار داده بود که “آزادی-از بین بردن کوکتل.”

به این روز فقط آنچه ارائه الیاس McClain مشکوک یک راز باقی مانده است یکی از چندین اطراف مرگ او. Bodycam فیلم نشان می دهد که دست چپ خود را — یک نزدیک به نزدیک شدن به افسران که کشیده بود تا در بیلینگز خیابان — برگزار تضعیف پلاستیکی کیسه خرید. در دست راست او برگزار شد یک گوشی هوشمند است.

سه افسران شلوغ در اطراف McClain در پیاده رو. این آشفته او را به عنوان آن را هر فرد در تلاش برای ایجاد راه خود به خانه.

“من درونگرا” او گریه کردن به عنوان افسران جعبه او را در.

قاب تصویری از الیاس McClain را بازداشت توسط کلرادو افسران پلیس.

آنها همچنان ادامه داشت یا نه سنجش و یا نادیده گرفتن خود unease. “استراحت و یا من می خواهم برای تغییر این وضعیت” یکی از آنها گفت: به عنوان McClain التماس به سمت چپ به تنهایی.

ماموران سپس اقدام به فشار McClain به سمت نوار چمن در مقابل یک مجتمع آپارتمانی در بیلینگز خیابان. “من قصد دارم به قدرت بازگشت” McClain گفت: اضطراب در حال حاضر بی تردید در صدای او.

که در آن نقطه این وضعیت در زمان روشن جدی تر با Roedema این ادعا که McClain اقدام به Rosenblatt تفنگ. این ادعا در تضاد با دوستان و خانواده شرح داده شده McClain به عنوان کسی که nonconfrontational. و نه آن است که سازگار با خود را صریح تمایل به خانه.

“هر سه افسران پس از آن در زمان آقای McClain پایین به زمین به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” دادستان منطقه جوان می نوشتن در گزارش خود.

اگر چه کامپوزیت bodycam فیلم از برخورد دو ساعت و هشت دقیقه, مهم چند دقیقه قبل از وارد تشویقها طی آن سه اصلی ماموران با تلاش و مهار مکلين به طور موثر در دسترس نیست چرا که هر سه گفت: دوربین های خود شدند زدم در مبارزه با 140 پوند McClain.

صوتی های گرفته شده توسط دوربین روشن می سازد که حتی اگر McClain که در ابتدا مقاومت در برابر تلاش برای دستگیری او به سرعت تحت الشعاع و در آشکار درد پس از داشتن یک سبد اعمال شده توسط Woodyard. او شنیده می شود شفاعت با افسران, است که در تقابل با خود و بعد ادعا می کند که او سوار وحشی مقاومت به تلاش های خود در بازداشت است.

“من متاسفم. من لازم نیست که یک تفنگ. من نمی چیزهای که او گفت:” در یک نقطه. “من فقط متفاوت است. من فقط متفاوت است.”

حدود هشت دقیقه پس از Woodyard و دیگر افسران به حال اول کشیده تا به McClain به عنوان او راه می رفت همراه, Billings, خیابان, آژیر صدا و بیشتر افسران وارد شده است. اولین پاسخ دهندگان نیز در راه خود را.

یکی از تازه وارد افسران برداشت بدن دوربین دروغ گفتن در چمن. دوربین مخفی Woodyard هنوز هم سنجاق McClain به زمین.

“حرکت دوربین خود شخص” Woodyard دستور tersely.

McClain ادامه داد: تلاش به همین دلیل با افسران. “من نمی توانم نفس بکشم به درستی او گفت:” در یک نقطه نامزد نهایی call of George فلوید و قبل از آن اریک گارنر هر دو نفر از آنها کشته شدند گردن روش های فشرده سازی شده اند که به طور گسترده ای محکوم کرد و توسط طرفداران پلیس اصلاحات.

McClain پس از آن به نظر می رسد به استفراغ منجر یکی از افسران به دنبال مطابق با اصول بهداشتی دستمال مرطوب. در همان زمان اصلی سه افسر پلیس بودند را به وضوح در تلاش برای تحکیم خود داستان. Roedema توضیح داد که چگونه McClain سعی کرده بود برای رسیدن به “رویز تفنگ” اشاره آشکار به Rosenblatt.

Rosenblatt توضیح داد که چگونه McClain بود “رفته دیوانه” که احتمالا توجیه شدت از پاسخ است.

“آنچه که او انجام می دهند دقیقا دیوانه ؟” فقط-وارد افسر پرسید.

“او مثل گفتن مسائل او را نگه داشتن اسلحه خود را در” Rosenblatt پاسخ داده است.

این اظهارات سمان اشتباهی که McClain ثابت کرده دشمن توانمند. و که به نوبه خود ساخته شده تلاش برای به انقیاد او به نظر می رسد همه مهم تر است. یک افسر هشدار داد او را در برابر هر گونه تلاش برای مقاومت در برابر: “اگر شما در حفظ و messing اطراف من قصد دارم به سگ من است.”

پزشکان وارد شده است. یکی از آنها را بگویید جوان منطقه وکیل که McClain “مبارز بود و به نظر می رسد به نشان دادن نشانه هایی از هیجان زده هذیان خود را ظاهر و تجاوز خود را.” که طبیب تزریق McClain با کتامین یک حیوان آرام بخش است که به تازگی از محبوبیت به دست اورد با روانپزشکان بر این باور است که می تواند به درمان افسردگی در افراد است. اولین پاسخ دهندگان نیز با استفاده از کتامین به عنوان یک آرام بخش.

“من فکر می کنم این مرد است که حتی رفتن به زندان امشب” کسی گفت به عنوان طبیب آماده سرنگ. “بر … هیچ راهی وجود دارد.” طبیب تزریق McClain با 500 میلی گرم کتامین با دوز بالاتر از وزن خود را نشان داد.

استفراغ dribbled از McClain دهان به عنوان پزشکان او را برداشته از زمین است. حتی در دوربین سستی بدن او مشهود است.

“سر. سر” صدای زن به عنوان هشدار داد McClain شد plopped بر روی یک gurney.

در آمبولانس خود را به “قفسه سینه بود نه افزایش خود به خود او نیست که یک پالس” دادستان منطقه را گزارش خواهد توجه داشته باشید. McClain دچار ایست قلبی در آمبولانس آن را به عنوان او را به دانشگاه کلرادو بیمارستان در طرف دیگر از این بزرگراه که در طول آن او در راه رفتن شده بود.

الیاس McClain در دانشگاه کلرادو بیمارستان. (خانواده جزوه)

او دچار دوم قسمت قلبی حدود ساعت 3 صبح در اوت. 25 حدود چهار ساعت پس از او آورده شد و به بیمارستان.

Sheneen McClain معتقد است که پسر او بود به طور موثر مرده در آن زمان. شفق قطبی اداره پلیس قرار داده و او را “بر روی صفحه نمایش در بیمارستان به طوری که آنها می توانید شکل و خارج چگونه برای سرپوش گذاشتن داستان خود را,” او اتهامات عنوان شده علیه. او می گوید که به عنوان بسیاری از هفت افسران پلیس خواهد بود الیاس در بیمارستان با او هنگامی که او وارد وجود دارد بعد از آن شب.

“به همین دلیل است که یک افسر پلیس, تماشای پسر من مرده بدن بر روی صفحه نمایش?” او به یاد می آورد بدانم. “به همین دلیل است که بخشی از تحقیقات خود را? چرا پلیس حتی در اینجا در حالی که ما در حال عزاداری?”

در بیمارستان افسران ملاقات با اعضای McClain خانواده بودند اما تمایلی به می گویند هر چیزی قطعی. “چیزی اتفاق افتاده و از آنجا به اینجا” بود که یکی از آنها را می تواند مدیریت کند و در این راه از توضیح.

شفق قطبی اداره پلیس برای اولین بار ساخته شده یک بیانیه عمومی در مورد این حادثه در اوت. 26. “مرد نمی خواهد متوقف قدم زدن در خیابان از افسر” در این بیانیه می گوید بدون نامگذاری McClain. “او به زندان گرفته شده,” می گوید کمی بعد از آن بدون ذکر دو chokeholds یک شکست خورده و موفق به آن McClain شد موضوع. این بیانیه خواستار کتامین “استاندارد دارو به طور معمول مورد استفاده برای کاهش اضطراب” بدون ذکر است که این دارو در واقع بسیار بحث انگیز است.

McClain گرفته شد حمایت از زندگی و مرده اعلام روز بعد Aug. 27 سه روز پس از رویارویی با Aurora اداره پلیس.

“وجود دارد هیچ توجیهی برای چه کسانی که قلدر با مدالها بود” Sheneen McClain گفت: اخبار یاهو. برای 10 ماه او شده است به دنبال پاسخ تا کنون بسیار موفق باشید.

استفان Cina جانباز آسیب شناس انجام کالبد شکافی. Cina مشاهده شده است که McClain بدن مشخص شده بود با خراش شواهد مبارزه در بیلینگز خیابان. این hyoid bone در گردن او بود و نه شکسته و آن را به عنوان گاهی اوقات وقتی است که یک سبد اعمال می شود (این hyoid bone جورج فلوید, کشته در اوایل سال جاری توسط مینیاپولیس پلیس جان سالم دست نخورده با وجود هشت دقیقه فشرده سازی گردن خود را توسط یک افسر زانو).

آسیب شناس پزشکی قانونی Stephen Cina. (جان Gress/فردا نیوز)

“در حالی که در صحنه مرحوم نمایش داده می شود رفتار آشفته و افزایش قدرت” Cina نوشت: هر چند شواهد کمی وجود دارد که “افزایش قدرت” در bodycam فیلم است که ساخته شده است. “این ویژگی ها دیده می شود معمولا در هذیان هیجان زده.”

هذیان هیجان زده بحث برانگیز است چرا که منتقدان می گویند آن است که اغلب استفاده می شود به عنوان یک پس از واقع توجیه توسط افسران متهم به خشونت پلیس. اگر آنها می تواند ادعای مشکوک بود اقدام شدید آنها نیز می تواند عطف به ماسبق توجیه مراحل آنها در زمان برای جلوگیری از مشکوک.

Cina نگفت McClain مرده بود به دلیل هذیان هیجان زده اما او نیز حکومت نه از آن است. و او گفت: McClain می تواند یک “ویژه واکنش به مواد مخدر” به همراه است. او گفت: “شدید اعمال فیزیکی و باریک شريان کرونر چپ” شد و “عوامل مؤثر” اما چقدر آنها کمک Cina نیز می گویند نیست.

“بر اساس بررسی گزارش اورژانس, بیمارستان, سوابق bodycam فیلم از ضابط افسران و کالبد یافته های من نمی تواند تعیین کند که شیوه ای از مرگ است که به احتمال زیاد” Cina نوشت.

هر چه علت دقیق مرگ McClain خانواده اماکن سرزنش اقدامات انجام شده توسط پلیس که شب.

“وجود دارد هیچ توجیهی به او هر گونه دارو در همه. او را دچار هذیان هیجان زده می گوید:” نیومن خانواده وکیل. “شما می توانید از این ویدئو او را دستبند به دست بر روی زمین به طور کامل مهار و کاملا آرام است. بنابراین هیچ دلیلی ندارد که به او بدهد هر دوز کتامین آنچه, اما قطعا وجود دارد هیچ توجیهی به او یک مقدار که برای کسی بیش از دو برابر اندازه خود.”

کسانی که یافته شده در Nov. 7. دو هفته بعد در نوامبر. 22 منطقه وکیل جوان اعلام کرد او را نمی خواهد به دنبال اتهامات عنوان شده علیه.

شفق قطبی اداره پلیس نیز به سادگی مشتاق برای قرار دادن این موضوع به بقیه. و شاید که باشد به جز این سال موجی از مردان سیاه و زنان کشته شده توسط پلیس.

پس از آنچه به نظر می رسد غفلت, همه چیز شروع به حرکت به سرعت. در ژوئن 9, شهرستان, مدیر, اعلام کرد انتصاب اریک Daigle سابق کانکتیکات دولت کارآگاه پلیس برای انجام تحقیقات مستقل. اما اعضای شورای شهر مخالف است و به دلیل سابقه خود را از شهادت به نمایندگی از اجرای قانون و قرارداد لغو شد. شهردار مایک کافمن گفت: برای انتخاب جدید محقق شده است.

با وجود اینکه در دفاع از خود افسران شفق قطبی اداره پلیس ممنوع اعلام کرده است این نوع از سبد که Woodyard مورد استفاده در McClain.

در همین حال روز پنج شنبه دولت مترقی ولایت Jared پلیس به کارگردانی کلرادو دادستان کل برای راه اندازی یک بررسی. در یک اعلام جدید تحقیقات پلیس گفت: آنچه که بسیاری از آنها مدت طولانی شناخته شده است: “الیاس McClain باید امروز زنده است.”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • جدید اخبار یاهو/نظرسنجی نشان می دهد که اختلافات عمیق بین جوان تر و مسن تر آمریکایی ها در مسائل نژادی

  • Fauci ‘نگران’ که جورج فلوید تظاهرات می تواند منجر به کروناویروس سنبله اما هیچ دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات

  • در سی تظاهرات مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه نیست ترجمه برای حمایت از بایدن

  • چرا جورج فلوید مرگ شکستن نقطه ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de